Zaman: Cum Mar 29, 2024 8:59

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

Todor Veselinoviç:“F.Bahçe şampiyonluğu haketti“

“F.Bahçe şampiyonluğu haketti“

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Todor Veselinoviç, sarı-lacivertli futbol takımının, 100. yılında haklı bir şampiyonluk kazandığını söyledi. Veselinoviv, Carlos için ise "O Futbol için yaşayan biri" ifadesini kullandı.

Veselinoviç, Zaman Gazetesi'nin BJK İnönü Stadı'nda 6.'sını düzenlediği Geleneksel Şöhretler Futbol Turnuvası'nın öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Fenerbahçe'nin 100. yılında şampiyon olmasının kendisini sevindirdiğini ifade eden Veselinoviç, ''Fenerbahçe çok iyi bir kadroya sahip. Aynı zamanda iyi de mücadele ediyor. Ligin bitmesine 6 hafta kala şampiyonluk ...
Read more : Todor Veselinoviç:“F.Bahçe şampiyonluğu haketti“ | Görüntüleme : 793 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Futbol

Şehitler toprağa verildi

Şehitler toprağa verildi

Siirt Şirvan’da yola döşenen mayının patlaması sonucu şehit olan askerler bugün törenle toprağa verildi.

Siirt'te mayın patlaması sonucu şehit olan Jandarma Er Kadir Yalçın için Kocatepe Camisi'nde tören düzenlendi.

Törende, şehit erin babası Hasan yalçın, annesi Meryem Yalçın ve üç kardeşi ile nişanlısı Sibel Yalçın taziyeleri kabul etti. Kadir Yalçın'ın dedesi Hasan Akkoç da torununun askerde çekilmiş bir fotoğrafını tören boyunca kucağında taşıdı.

Törene, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, CHP Genel Başkanı ...
Read more : Şehitler toprağa verildi | Görüntüleme : 935 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Her hareketiyle 'El Diego'(bu golü çok konusulacak-video)

Her hareketiyle 'El Diego'

Lionel Messi'nin Dünya futbolunun en önemli ismi Maradona'nın veliahtı olduğunu herkes kabul ediyordu. Ancak hiç kimse onu bu kadar taklit edebileceğini düşünmemişti. Bu sezon Diego'nun tarihe geçen iki hareketini de aynen kopyalayan Messi, bu konudaki rakiplerine de havlu attırdı.
Resim

Arjantin'in dünya futboluna kazandırdığı en önemli isim kuşkusuz Diego Armando Maradona. Sıradan bir takım olan Arjantin milli takımına 86 Dünya Kupası'nı kazandıran El Diego, Napoli'ye de ummadığı başarılar yaşatmıştı. ...
Read more : Her hareketiyle 'El Diego'(bu golü çok konusulacak-video) | Görüntüleme : 906 | Yanıtlar : 3 | Dizin : Futbol

Nostalji Albüm

Mp3 paylaşmıyorum WMA paylaşıyorum kurallarda geçmiyor paylaşılmaz diye :twisted: ...

Eskilerden vazgeçemeyenler için kendi Playistimi Paylaşıyorum sizinle;
http://rapidshare.com/files/36176588/Bu ... mboard.rar
1-Semiha Yankı-Seninle Bir Dakika
2-Alpay-Fabrika Kizi
3-Ayten Alpman -Bir baskadir benim memleketim (vatan)
4-Ajda Pekkan-Inanmam
5-Ergin Koray-Copculer
6-Erol Evgin - Ben Imkansiz Asklar Icin Yaratilmisim
7-Erol Evgin - Iste Oyle Birsey
8-Erol-Evgin_Bir-de-Bana-Sor
9-Fusun Onal - Ah Nerede
10-Fusun Onal - ...
Read more : Nostalji Albüm | Görüntüleme : 933 | Yanıtlar : 7 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Antalya

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Read more : Antalya | Görüntüleme : 1198 | Yanıtlar : 4 | Dizin : Diğer

Şırnak'ta üç şehidimiz var...

Şırnak'ta üç şehit daha

Alınan bilgiye göre, saat 19.00 sıralarında Şırnak'ın Güçlükonak ilçesi Aküzüm bölgesinde operasyona çıkan askeri birliğin geçişi sırasında mayın patladı.
Olayda ilk belirlemelere göre 1 piyade yarbay, 1 piyade binbaşı ve 1 piyade er olmak üzere 3 güvenlik görevlisi şehit olurken, 6 asker de yaralandı. Yaralanan askerler, helikopterle bölgeden alınarak Şırnak Asker Hastanesi'ne kaldırıldı. Bu arada, bölgeye çok sayıda askeri birlik sevk edildi.

Resim
Read more : Şırnak'ta üç şehidimiz var... | Görüntüleme : 755 | Yanıtlar : 3 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Erdoğan teröre sert çıktı!

Erdoğan teröre sert çıktı!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Kim bu millete kastederse, bu millete el uzatırsa, bu milletin bu vatan toprakları üzerinde ameliyat yapma cüretkarlığına girmeye kalkarsa, canına, milletine, birlik ve beraberliğimize, huzuruna musallat olursa şunu bilmelidirler: Bu millet tüm kurumlarıyla, devletiyle, güvenlik kurumlarıyla, ordusuyla, askeriyle, polisiyle bunun cezasını verir ve bunun da hesabını sorar" dedi.

Erdoğan, Amasya'da, Yavuz Selim Meydanı'nda, 36 tesisin ortak açılışı ile TOKİ konutları anahtar teslimi dolayısıyla düzenlenen törene katıldı. ...
Read more : Erdoğan teröre sert çıktı! | Görüntüleme : 884 | Yanıtlar : 7 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Kime Diyorum Ben [6. Bölüm - 02.02.2007 - Aysel Gürel]

Kime Diyorum Ben

1. Recep İvedik Buzda Dans Yarışmasında

2. Berkut'un Aysel Gürel'le Olan Aşkı Uçan Duş'ta

Full Bölüm:

Read more : Kime Diyorum Ben [6. Bölüm - 02.02.2007 - Aysel Gürel] | Görüntüleme : 1581 | Yanıtlar : 2 | Dizin : İlginç TV Gösterileri / Konserler

Galatasaray 2 - 1 Barcelona (94-95~Şampiyonlar Ligi)

1994-95 Sezonu (Avrupa Şampiyonlar Ligi)

Read more : Galatasaray 2 - 1 Barcelona (94-95~Şampiyonlar Ligi) | Görüntüleme : 1156 | Yanıtlar : 4 | Dizin : Futbol

Kime Diyorum Ben [5. Bölüm - 26.01.2007 - Deniz Seki]

Kime Diyorum Ben

1. Adab-ı Muaşeret Dersleri - Yapılmaması Gereken Hareketler

2. Sinan Sağıroğlu Hipnoz Yöntemlerini Anlatıyor

Full Bölüm:

Read more : Kime Diyorum Ben [5. Bölüm - 26.01.2007 - Deniz Seki] | Görüntüleme : 1480 | Yanıtlar : 1 | Dizin : İlginç TV Gösterileri / Konserler

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x