Zaman: Cum Mar 29, 2024 14:31

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

Feministler Konferansı

Feministler Konferansı

Kürsüye Amerikalı bir kadın çıkmış.Demiş ki ben bir şirkette genel müdürüm.Bir gün alışveriş yapmaktan çok sıkıldım,kocama dedim ki artık sen yap alışverişi,ben çok yoruldum.
Kocam 1.gün yapmadı,2.gün yapmadı,3.de yaptı.
Alman bir kadın çıkmış kürsüye demiş ki;ben önemli bir şirkette yöneticiyim.Bir gün kocama bulaşık yıkamaktan yoruldum,bundan sonra sen yıkayacaksın dedim.1.gün yapmadı,2.gün yapmadı,3.gün yaptı demiş.
Gürsüye bizim Fadime çıkar nihayet.Ben demiş çamaşır yıkamaktan yorulunca,kocam Temel'e sen yıka bundan sonra dedim.1.gün göremedim,2.gün göremedim,3.gün azcık görmeye başladım......
Read more : Feministler Konferansı | Görüntüleme : 949 | Yanıtlar : 5 | Dizin : Gülmece

Haftanın Konusu: “Hayatımızdaki Siyaset”

Resim

Haftanın Konusu: “Hayatımızdaki Siyaset”

Yunanca'da "Çok yalan" manasına gelmekle birlikte, aynı zamanda izlenecek yol anlamına da gelen siyaset; bol keseden dağıtılan vaatlerle oy alma sanatı mıdır?

Politika vitrinini güzelleştirmek için midir yoksa hizmet aşkı mıdır bilinmez ama günümüzde ünlü sanatçıları, sporcuları, hatta mankenleri bile siyasete girerken görüyoruz artık…

Siyaset deyince akıllara; "Seçim anketleri, siyasi yelpaze, politik arena, kararsızlar, siyasi pastada frambuaz olarak da olsa yer almak isteyenler, seçim otobüsleriyle il il gezenler, seçildiklerinde ...
Read more : Haftanın Konusu: “Hayatımızdaki Siyaset” | Görüntüleme : 1721 | Yanıtlar : 8 | Dizin : Etkinlikler

'Buz Adam'dan sert sözler!..

'Buz Adam'dan sert sözler!..

G.Saray'ın yollarını ayırdığı Ergün Penbe suskunluğunu LİG TV'ye bozdu. Efendi kişiliğiyle tanınan ve herkesin gönlünde taht kuran Ergün G.Saray'dan ayrılmak zorunda kaldığı için üzgün ve kırgın olduğunu dile getirdi.

Gerets'in kendisini neden oynatmadığını anlamayamadığını belirten Ergün, Belçikalı teknik adamı çözemediğini vurgularken neden oynatmadığı konusunda bazen Gerets ile görüştüğünü ve bu diyaloglardan sonra ya kadroya alındığını yada ilk 11'e girdiğini söyledi. 13 yıldır G.Saray forması giyen Ergün Bursaspor teknik direktörü Bülent Korkmaz'a ...
Read more : 'Buz Adam'dan sert sözler!.. | Görüntüleme : 1040 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Futbol

Türkiye AB'ye askeri desteğini çekti!

Türkiye AB'ye askeri desteğini çekti!

Türkiye, Avrupa Güvenlik ve Savunma Politikası (AGSP) çerçevesinde AB’ye verdiği askeri desteği geri çekti.

AB'nin çeşitli operasyonlarına hava ve deniz unsurlarıyla desteklenmiş tugay düzeyinde desteğini 2000'li yılların başından beri sürdüren Türkiye, kararına, "sıkıntılara çözüm getirilmemesini ve beklentilerinin yanıt bulmamasını" gerekçe gösterdi.
Güvenilir kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, Ankara'nın bu kararı, NATO ve AB nezdinde Türkiye'nin en yüksek düzeydeki askeri temsilcisi olan NATO Askeri Temsilciliği (TMR) Başkanı Korgeneral Yılmaz Oğuz tarafından, ...
Read more : Türkiye AB'ye askeri desteğini çekti! | Görüntüleme : 727 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Türk Kahvesi - 04 / 06 / 07

Onlar ekranlarınızın gülümseten yanı… Onlar güldürürken düşündürmeyi başaran bir ikili… Onlar sizlerin gönlünde çoktan yerini almış dil üstadları, hiciv üstadları… Onlar Turgay YILDIZ ve Bahadır TOKMAK…

Onlar Türk Kahvesi… Vazgeçilmezlerinizin arasında çoktan yerini alan Türk Kahvesi, 3. Sezonlarında da perdelerini hayatın ekranı ART’de açmaya devam ediyor…

Türk Kahvesi tadından hoşlananlara ve “NE MUTLU TÜRKÜM! DİYENLERE” özel, aç veya tok karnına seyredebileceğiniz tek program…

Bu bölümde; şehitlerimizden... Sözde aydınlardan, Baskın Oran'dan, parti yalakalarından, çürükler ...
Read more : Türk Kahvesi - 04 / 06 / 07 | Görüntüleme : 1281 | Yanıtlar : 5 | Dizin : Türk Kahvesi

Türk Kahvesi - 03 / 06 / 07

Onlar ekranlarınızın gülümseten yanı… Onlar güldürürken düşündürmeyi başaran bir ikili… Onlar sizlerin gönlünde çoktan yerini almış dil üstadları, hiciv üstadları… Onlar Turgay YILDIZ ve Bahadır TOKMAK…

Onlar Türk Kahvesi… Vazgeçilmezlerinizin arasında çoktan yerini alan Türk Kahvesi, 3. Sezonlarında da perdelerini hayatın ekranı ART’de açmaya devam ediyor…

Türk Kahvesi tadından hoşlananlara ve “NE MUTLU TÜRKÜM! DİYENLERE” özel, aç veya tok karnına seyredebileceğiniz tek program…

Bu bölümde; parti yalakalarından, çok sosyal demokratların dönekliklerinden, koltuk sevdası ...
Read more : Türk Kahvesi - 03 / 06 / 07 | Görüntüleme : 888 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Türk Kahvesi

Ankara'ya uyarı:Harekatı tüm Irak'a yapılmış sayarız!

Harekatı tüm Irak'a yapılmış sayarız!
Irak Devlet Başkanı Talabani ile bölgesel Kürt yönetimi başkanı Barzani, Türkiye’nin olası bir sınırötesi harekatının, tüm Irak’a yapılmış sayılacağı mesajını verdi.

Kürdistan Yurtseverler Birliği'nin başkanlığını yürüten Irak Devlet Başkanı Celal Talabani ile Bölgesel Kürt Yönetimi'nin başkanı Mesud Barzani, Selahaddin kentinde bir araya geldi.

Barzani, Türkiye'nin olası operasyonunun, sadece Kürt bölgesine değil, Irak'ın bağımsızlığına ve egemenliğine karşı bir saldırı olacağını savundu.

Barzani, "Türkiye bizim de PKK ile savaşmamızı istiyor ama biz ...
Read more : Ankara'ya uyarı:Harekatı tüm Irak'a yapılmış sayarız! | Görüntüleme : 618 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Kolot büyük konuştu !..

Kolot büyük konuştu !..

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celalettin Kolot, Fenerbahçe'nin yeni transferi Roberto Carlos kalitesinde bir oyuncu alacaklarını öne sürdü.

Kolot, Beşiktaş Yönetim Kurulu'nun Akaretler'deki kulüp binasında düzenlediği toplantının ardından iddialı bir açıklama yaparak ''Biz de en az Roberto Carlos kadar kaliteli bir oyuncu alacağız'' dedi.

Bu konuda temaslarının sürdüğünü ifade eden Kolot, ''Fenerbahçe, Carlos'u 2 senede aldı. Bunun için 2 sene uğraştı. Biz de bir kaç aydan beri uğraşıyoruz. Defans, ön libero, forvet ...
Read more : Kolot büyük konuştu !.. | Görüntüleme : 707 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Futbol

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147872 ileti • Toplam 45515 başlık • Toplam 24803 üye

x