Zaman: Cum Nis 19, 2024 13:06

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

Yılın oyuncusu Solomon

Yılın oyuncusu Solomon
Resim

Beko Basketbol Ligi'nin en değerli basketbolcusu yapılan oylama sonucunda Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın oyuncusu Willie Solomon oldu. Oyuncumuza ödülü Fenerbahçe Ülker – Efes Pilsen maçı öncesinde verildi.

Willie Solomon, basketbol severlerin, basın mensuplarının ve antrenörlerin oyları ile belirlenen 2006-07 sezonu "Yılın Oyuncusu" ödülüne layık görüldü. Solomon ödülünü Arçelik Genel Müdür Yardımcısı Şirzat Şubası'nın elinden aldı.

Bu sezon Beko Basketbol Ligi bu sezon 32 maçta forma giyen Willie Solomon 12.7 sayı, 3.1 ...
Read more : Yılın oyuncusu Solomon | Görüntüleme : 1489 | Yanıtlar : 3 | Dizin : Basketbol

Barzani de hedef mi?

Barzani de hedef mi?

Fatih ÇEKİRGE Harp Akademileri'nden bildiriyor

Genelkurmay Başkanı Org. Yaşar Büyükanıt Güvenlik Sempozyomu'nda şok açıklamalar yaptı. "Eğer Kuzey ırak'a girersek Barzani hedef mi?" diye sordu. Org. Büyükanıt. bu yüzden, Meclis kararı ve hükümetten yazılı direktif bekliyor.

Büyükanıt gazetecilerin Kuzey Irak'la ilgili sorularına da çarpıcı cevaplar verdi.

İşte Büyükanıt'ın sözleri:

"12 Nisan'da bütün dünyaya söyledim. Oraya bir harekat gerekir. Ama her harekatın bir politik amacı olmalıdır. Politik amaca, askeri vasıtalarla ulaşılır. Politik direktif ...
Read more : Barzani de hedef mi? | Görüntüleme : 701 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel - Güncel Konular

100 Yılda 100 Sayıyla Şampiyon

100 Yılda 100 Sayıyla Şampiyon

Resim

Seride Efes’i 4-0 yenerek üstünlük kuran Fenerbahçemiz, bugün yaptığı son maçla 16 yıllık şampiyonluk hasretini bitirdi.
100. Yılında rakibine son maçta 100 sayı atan Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız, müzemize bir kupa daha kazandırdı.
100. Yılında amatör branşlarda da şampiyonluk hedefine ulaşan Fenerbahçemiz, bugün aldığı şampiyonlukla 16 yıl aradan sonra şampiyonluk kupasını müzesine götürdü. Basketbol Erkekler Ligi’nin Play-Off serisinde Efes ile eşleşen ve ilk 3 maçı da kazanan takımımız basketbol ...
Read more : 100 Yılda 100 Sayıyla Şampiyon | Görüntüleme : 2047 | Yanıtlar : 15 | Dizin : Basketbol

Pb Spor Yeni Görev!!!

Arkadaşlar bazen yeni başlangıçlar gereklidir bildiğiniz üzere pb spor projesi uzun soluklu bir proje olmayı hak ediyordu ancak bazı aksaklıklar yaşandı problemler bazı fikir ayrılıkları çok fazla aksamasına neden oldu ancak biz bu porblemleri yine kendi içimizde çözerek bu projenin devamını istedik bu denli büyük bir projenin bitmesine gönlümüz razı olmadı neyse uzun lafın kısası giden birçok arkadaşımızda aramızda döndüğü için bizler yeni görevi açıklamak istedik cheacker854 ve pae bu görevde bana yarrdımcı olacaklar ve ...
Read more : Pb Spor Yeni Görev!!! | Görüntüleme : 689 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

dizi eski haline mi dönüyor arkadaşlar???*

arkadaşlar son bölüm çok durağan geçmiş olabilir ancak biliyorsunuz ki birçok ipucu verildi polat ailesinin korumalarını azat etti o da korumalar ile ve araçlar ile gezmeyi bıraktı bunun yanında deli hikmet ömer babaları alıp mahalleye döneceğini söyledi bunun gibi durumlar oldu yani eleştiriler senaristlerimi eskiye yönlendirdi sanıyorum herşey güzel olacak gibi birazda siyaset olması gündme konusunda konusulması bence iyiye yönelik bir işarette olabilir yorumlarınızı bekliyorum
Read more : dizi eski haline mi dönüyor arkadaşlar???* | Görüntüleme : 623 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Kurtlar Vadisi 7.Bölüm Tek Lİnk(Online izle)

http://www.takilbana.net/file.php?f=552

arkadaşlar yukarıdaki link youtube değildir pana film youtube den kaldırılmasını istemiş bende sizler için araştırdım ve bunu buldum buyrun tek linktir çalışma iyi seyirler
Read more : Kurtlar Vadisi 7.Bölüm Tek Lİnk(Online izle) | Görüntüleme : 752 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Trabzonspor'da Cordoba sesleri

http://www.ajanspor.com/resim/cordoba_sivil.jpg

Trabzonspor'da Cordoba sesleri

Dış transferde Samsunsporlu Adnan ve Fenerbahçeli Serkan ile prensipte anlaşma sağlayan Trabzonspor'da, transfer çalışmaları sürerken, Martinez'in yüksek bonservis ücreti nedeniyle Oscar Cordoba ile görüşmelere başlanacağı kaydedildi.

Dün akşam İstanbul'da yapılan transfer toplantısının ardından Sakaryaspor'un kalecisi Martinez üzerinde yoğunlaşan bordo-mavili yönetim, bu kalecinin bonservisi konusunda bugün kulübüyle görüşme yaptı.

Martinez'in yüksek bonservis ücreti nedeniyle transferinin gerçekleşmesinin zor olduğu ve yarından itibaren bonservisi elinde olan Oscar Cordoba ile görüşmelere başlanacağı kaydedildi.

SAVUNMAYA TAKVİYE ...
Read more : Trabzonspor'da Cordoba sesleri | Görüntüleme : 698 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147918 ileti • Toplam 45546 başlık • Toplam 24813 üye

x