Zaman: Cmt Nis 20, 2024 14:51

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

El Kaide'nin Müthiş Suikast Planı

El Kaide'nin Müthiş Suikast Planı

El Kaide’nin 3 Nisan’da Halep’te Fenerbahçe ile El İttihad arasında oynanan dostluk maçını kana bulamak istediği ortaya çıktı

11 Eylül’den sonra Amerika’nın en büyük hedefi haline gelen ancak her geçen gün kendine yeni yandaş kazanan Usame Bin Ladin’in El Kaide örgütünün Suriye’de geçen ay oynanan futbol karşılaşmasında Devlet Başkanı Beşar Esad’a suikast girişiminde bulunduğu ancak başarılı olamadığı ortaya çıktı. Reuters ajansının haberine göre Halep Stadı’nın açılışı için Fenerbahçe ile El ...
Read more : El Kaide'nin Müthiş Suikast Planı | Görüntüleme : 893 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Haberler

Vurulan Trende Roket Mermisi

Vurulan Trende Roket Mermisi

Bingöl’ün Genç İlçesi’nde PKK’lı teröristlerce düzenlenen bombalı saldırıda devrilen 55555 sefer sayılı yük trenindeki, İran’dan Suriye’ye gönderilen konteynırda 300 dolayında roket mermisi ve mühimmat çıktı.

İran’dan trenle Van’a gönderilen bir konteynır, Van Gölü üzerinden feribotla Bitlis’in Tatvan İlçesi’ndeki gara getirildi. Konteynır, 25 Mayıs Cuma günü Tatvan’dan Malatya’ya giden 55555 sefer sayılı yük trenine konuldu. Yük treni Bingöl’ün Genç İlçesi’nin Suveren İstasyonu Burgu Mevkii’nden geçerken sabotaja uğradı. PKK’lı teröristlerin raylara döşediği ...
Read more : Vurulan Trende Roket Mermisi | Görüntüleme : 646 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Haberler

Fetullah Gülen gerçeği ve Nurettin Veren'in açıklamaları!

Fetullah Gülen ve onun gibilere, Kur'an-ı Kerim'in verdiği cevaplar ve cemaatin tüm kirli yönleri! Güncel Meydan'da.

Resim

Görüntü: Windows Media Video 9 320x240 25.00fps 215Kbps
Ses: Windows Media Audio 32000Hz stereo 32Kbps
Süre: 171 dk. 20 sn.
Boyut: 305 mb
Çözünürlük: 320x240

Bir zamanlar, Fetullah Gülen'in sağ kolu olan Nurettin Veren anlatıyor:
"Nasıl kandım, inanamıyorum. Savcılara suç duyurusunda bulunuyorum kendim için!"
...
Read more : Fetullah Gülen gerçeği ve Nurettin Veren'in açıklamaları! | Görüntüleme : 10033 | Yanıtlar : 35 | Dizin : Devlet ve Siyaset

Solda bağımsız çaba

Solda bağımsız çaba
Seçime bağımsız adayla katılma projesi sol kesimde heyecan yarattı

Prof. Dr. Ahmet İnsel'in ortaya attığı 'Solda Bağımsız Ortak
Aday' kampanyası ete kemiğe büründü. Prof. Dr. Baskın Oran ve ÖDP Genel Başkanı Ufuk Uras İstanbul'dan aday olmaya hazırlanırken, Ankara ve İzmir'de 2. bölgeler ile Kocaeli, Aydın, Denizli, Manisa'da da girişimler başladı. Kampanya bu kentlerden beş bağımsız milletvekilliği çıkarmayı hedefliyor.

ÖDP lideri Uras da bağımsız

Toplumsal muhalefetin TBMM'ye yansımasına el vermediği için eleştirilen ...
Read more : Solda bağımsız çaba | Görüntüleme : 757 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Solda Birlik Masalı

TEHLİKENİN FARKINDA MISINIZ? : SOLDA BİRLİK

Cumhuriyet Halk Partisi ve Demokratik Sol Parti seçim ittifaklı için anlaştılar; DSP’den 20 kişi CHP listelerinden seçime katılacak. Sanırım bu 20 sayısı da tesadüf değil. Seçimlerden hemen sonra eski DSP’liler CHP den istifa ederek partilerine geri dönecekler ve TBMM’de DSP grubu kuracaklar. Peki, bunun neresi solda birlik? Bu, solda birlik falan değil, Cumhuriyeti korumak kollamak gibi “ulvi” amaçların arkasına saklanılmış ahlaksız bir işbirliği. Bu, sokağın sesini dinleyen sosyal demokratların ...
Read more : Solda Birlik Masalı | Görüntüleme : 939 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Devlet ve Siyaset

Haydar'ın Ikna Mektubu (:

http://www.uploadtr.net/thumbs/942420haydar.jpg

:mrgreen:

Not: Önceden Paylasildimi Bilmiyorum, Paylasildiysa Öncekini Sileriz Olur Biter :twisted:
Read more : Haydar'ın Ikna Mektubu (: | Görüntüleme : 1002 | Yanıtlar : 9 | Dizin : Gülünç Görüntü & Ses & Resim

Eski Ankara

http://img525.imageshack.us/img525/9230/10263460om3em9.jpg
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Read more : Eski Ankara | Görüntüleme : 1502 | Yanıtlar : 6 | Dizin : Diğer

Irak'lı Çocuk,Amerika'lı Asker... :))

Resim
Read more : Irak'lı Çocuk,Amerika'lı Asker... :)) | Görüntüleme : 2033 | Yanıtlar : 19 | Dizin : Diğer

Savaştaki Çocuklar

Tüm dünya çocuklarına

Hain eller iş başında
Küçük bedenler uykuya hasret
Ocaklarına düşmüş gam ile kasavet
Afganlı çocuğun gözünde korku
Doğduğu günden beri sadece top ve mermi
Uçurtmalar balonlar uçuramıyor
Gökyüzüne salamıyor
Sadece soruyor,''Babam ne zaman gelecek?''

Akbabalar üşüşmüş
Kanlı emellere bürünmüş
Iraklı çocuk yalınayak,öksüz, yetim
Ninniler, masallar çoktan unutulmuş
Düşleri oyuncaklara asılı kalmış
Sadece soruyor,''Anne savaş ne zaman bitecek?''

''Ağlama küçüğüm'' diyemiyorum
Çığlıklarınıza ses olamıyorum
Çikolataları, şekerleri çoktan dolaplara kaldırdım
Güvercin kanatlarına acılarınızı sardırdım ...
Read more : Savaştaki Çocuklar | Görüntüleme : 977 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147920 ileti • Toplam 45547 başlık • Toplam 24815 üye

x