Zaman: Cum Nis 19, 2024 17:15

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

Madımak kaçağı belediyede işe girmiş(ben şaşırmadım)

Madımak kaçağı belediyede işe girmiş

Sivas'ta, 2 Temmuz 1993’te 37 kişinin öldüğü Madımak Oteli’nin yakılması olayına karıştığı gerekçesi ile 2002’de hakkında arama kararı çıkartılan İhsan Çakmak jandarma istihbarat ekipleri tarafından yakalandı.

Tutuklanan Çakmak, Metris Cezaevi’ne konuldu. Çakmak’ın, 3 yıldır İstanbul Belediyesi Ulaşım A.Ş’ye bağlı Güngören Yavuz Sultan Selim Mahallesi metro durağında gişe memuru olarak çalıştığı ortaya çıktı.

Sivas Madımak Oteli katliamı zanlılarından İhsan Çakmak’ın 1996’da tutuklandığı ancak daha sonra tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edildiği bildirildi. ...
Read more : Madımak kaçağı belediyede işe girmiş(ben şaşırmadım) | Görüntüleme : 679 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Talat: Hedefimiz Kıbrıs'ın birleştirilmesi

KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Kıbrıs Türk tarafının nihai hedefinin, "Kıbrıs sorununun bütünlüklü çözümü ve Kıbrıs'ın birleştirilmesi" olduğunu ifade ederek, o zamana kadar Kıbrıslı Türklere uygulanan izolasyonların kaldırılması gerektiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Talat, "Madem ki bizimle barış yapacak olan, çözümü gerçekleştirecek olan halk, şu an için bunu uygun görmemektedir, bunu istememektedir, o zamana kadar Kıbrıslı Türklerin izolasyonunun da kaldırılması gerekmektedir" diyerek, "bu uğraşıyı vermenin de meşru olduğunu" vurguladı.

3. Ege Dermatoloji Günleri'nin açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı ...
Read more : Talat: Hedefimiz Kıbrıs'ın birleştirilmesi | Görüntüleme : 845 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Müzik ( Yardım )

Arkadaşlar bana tokyo drift filminde çalan bu sarkı lazım..Filmin soundtrackını indirdim ama orda da çıkmadı.. :evil: Belki baska bir albümden alınmıs bir parçadır..Sarkının ve söyleyeninin ismini bileniniz var mı acaba :roll: Sadece isim yeterli..

Read more : Müzik ( Yardım ) | Görüntüleme : 1904 | Yanıtlar : 18 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

KV PUSU 3. Bölüm [Youtube]

KV PUSU 3. BÖLÜM

1. KISIM

2. KISIM

3. KISIM

4. KISIM

5. KISIM

6. KISIM

7. KISIM

8. KISIM

9. KISIM

10. KISIM

11. KISIM

Bozuk linkler düzeltilmiştir...
Read more : KV PUSU 3. Bölüm [Youtube] | Görüntüleme : 1108 | Yanıtlar : 7 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

puslu vadi 3.Bölümüyle de zirvede!!!

KURTLAR 3. BÖLÜMÜYLE DE ZİRVEDE
3 Mayıs Perşembe akşamı, üçüncü bölümüyle izleyicisiyle buluşan Kurtlar Vadisi Pusu, birinciliği yine kimseye kaptırmadı. İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 3. bölümünün ratingleri…

Kurtlar Vadisi Pusu, 2. bölümüyle genel izleyicide 13,80 izlenme oranı (rating), 38,00 izlenme payı (share) ile ve AB kategorisinde 12,30 izlenme oranı (rating), 33,40 izlenme payı (share) ile birinci oldu.

TELE - BAROMETRE
3 MAYIS 2007 PERŞEMBE
NO PROGRAM ADı KANAL RATING (%) SHARE (%)
1 KURTLAR VADISI ...
Read more : puslu vadi 3.Bölümüyle de zirvede!!! | Görüntüleme : 916 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Türbanlı kızlar kilise kapısında

Türbanlı genç kızlar Viyana ve Brüksel kiliselerinden neden eğitim bursu istedi?

TERCÜMAN Gazetesi Yazarı Servet Kabaklı ''Ana, Yavru ve Tosun'' muhalefet diye nitelediği AANAVATAN ve DYP birleşmesini yazdı.

MHP tabanında da bütünleşme çabalarının artırılmasını istedi. AKP iktidarının başı örtülü ve türbanlı genç kızları, ''üniversite kapısından, evlerinden çıkamaz hale getirdiği'' gerekçesiyle sert bir biçimde eleştiren Kabaklı Viyana ve Brüksel başta olmak üzere onlarca başörtülü ve türbanlı genç kızın eğitim bursu alabilmek için kiliselerden yardım almak ...
Read more : Türbanlı kızlar kilise kapısında | Görüntüleme : 2514 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Vaaz

Dini görevine yeni başlayacak olan papaza eskilerden olan hocası vaaz öncesi mahzene inmesini ve oradaki şaraptan bir kadeh içmesini öğütler. Bizim peder iner mahzene bir kadeh, iki kadeh, üç kadeh... derken bir kaç şişenin dibini bulur. Yukarı çıkar vaazını verir. Sonrasında başpapaza sorar vaazım nasıldı? diye.
Papaz der ki
- Evladım, vaazın gayet iyiyidi. şu saydığım üç şeyi yapmasaydın.
İlki 'sevgili din kardeşlerim' diye seslenecektin, 'merhaba biraderler' diye değil. İkincisi İsa tanrının oğludur, p..ç değil. ...
Read more : Vaaz | Görüntüleme : 928 | Yanıtlar : 3 | Dizin : Gülmece

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147919 ileti • Toplam 45546 başlık • Toplam 24814 üye

x