Zaman: Cum Mar 29, 2024 13:09

News News of Sitemiz Hakkında

Site map of Sitemiz Hakkında » Dizin : Sitemiz Hakkında

E-Kitap hakkında...

E-Kitaplar ya da boyutu fazla olmayan pdf formatındaki kitaplar sitemize yüklenebilse nasıl olur? Zamanla verdiğimiz bağlantı adresleri değişebilir.
Read more : E-Kitap hakkında... | Görüntüleme : 1614 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Liderler Açık Oturumu - 11 Ekim 1991

Doğu Perinçek, Bülent Ecevit, Süleyman Demirel, Mesut Yılmaz, Erdal İnönü ve Necmettin Erbakan'ın katıldığı bu oturumun tam kaydı mevcut mu acaba?
Read more : Liderler Açık Oturumu - 11 Ekim 1991 | Görüntüleme : 2181 | Yanıtlar : 4 | Dizin : Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

video yükleme

merhaba sitesini her gün takip ediyorum.bir şey sormak istiyorum gittiğim söyleşilerden size göndermek istediğim

videoları nasıl yükleyebilirim.yardımcı olursanız sevinirim.iyi günler
Read more : video yükleme | Görüntüleme : 1536 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Site içinde arama yapma sorunu!

"Gelişmiş arama" bölümünde yapılan aramalar site yeni bir sunucuya taşındıktan sonra artık eskisi gibi sonuç vermiyor. Örnek bir arama; "Banu Avar", çıkan sonuç sadece 7. Halbuki 100'lerce sonuç çıkması gerekmiyor mu? Bu bölümdeki noksanlık site içinde arama yapmak isteyen benim gibi üyeleri zor durumda bırakıyor. Yönetici arkadaşların bilgisine...
Read more : Site içinde arama yapma sorunu! | Görüntüleme : 1713 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

ATATÜRK, Cumhuriyet, Kurtuluş Savaşı Hakkında Kaynak Kitap

Atatürk , dolayısıyla kurtuluş savaşı , cumhuriyetin kuruluş süreci ve sonrası ile ilgili kaynak kitaplar olarak mutlaka okunması gereken kitapları yazabilirmisiniz.

kaynak kitap derken de içerisindeki bilgilerin doğruluğundan şüphe edilmeyecek yazarların kitaplarını söylemenizi rica ediyorum.tavsiye ettiğiniz kitapları sırasıyla alarak okuyacağım.

kitap bölümünüzde kitaplar var ancak karışık ve bana alıntı türünden değil kaynak kitaplar lazım.

güncel meydan forumunun uzun süredir takip ediyorum.çok faydalı ve bilgili bir site olduğuna inanıyorum.

bundan dolayı bu forumda yapılacak yorumlar benim ...
Read more : ATATÜRK, Cumhuriyet, Kurtuluş Savaşı Hakkında Kaynak Kitap | Görüntüleme : 1994 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Dinimiz İle İlgili Bir Bölümü Nerede Bulabilirim?

Merhaba Arkadaşlar Siteye yenı uye olmama ragmen yayınları , göruntulu yayınları uzun zamandır takip ediyorum. Merak ediyorum sitede İslam dini ile ilgi bir bölüm neden bulunmuyor. Eğerki br mucadele verılecekse ( kı suan ülkemizdeki durumu analkiz edip mücadeleye başlayan hiçbir olusumda bunu goremıyorum ) kültürümüzü ve dinimizi gormeden kabul edip sahiplenmeden yapılacak bır mucadelenın kazanılması imkansızdır.

Nitekim Milli Mücadele yıllarındaki Savaş ve mücadelelerde inanç başarıda büyük bir yer tutmuştur. Sitedeki genel havadan ben dini gormeyen ...
Read more : Dinimiz İle İlgili Bir Bölümü Nerede Bulabilirim? | Görüntüleme : 1551 | Yanıtlar : 4 | Dizin : Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Feysbuk'tan Güncel Meydan Sayfalarına Sansür!

Güncel Meydan http://www.facebook.com/guncelmeydan

ve sivil örümcek ağının ifşa edildiği Örümcek Ağı'na Karşı Milli Ağ http://www.facebook.com/milliag

Feysbuk sayfaları hiçbir uyarısız, bir gece ansızın silinmiştir.

Feysbuk'un ve katkısı bulunan herkesin demokrasi, hukuk, fikir özgürlüğü anlayışını alkışlıyoruz!

Resim

Onların silâhlarını, onlara karşı kullanmayı sürdereceğiz!
Read more : Feysbuk'tan Güncel Meydan Sayfalarına Sansür! | Görüntüleme : 2623 | Yanıtlar : 7 | Dizin : Duyurular

İmza Günü Bilgilendirmesi

SELAMLAR

YARIN/PAZAR (07.11.2010) GÜNÜ TÜYAP KİTAP FUARINDA OLACAĞIM.

SAAT 11:00 - 19:00 ARASINDA

3. SALON 510-C OZAN YAYINCILIK STANDINDA BULUNACAĞIM.

KATILIMLARINIZI BEKLERİM.

MUHABBETLE

EREN ERDEM
Read more : İmza Günü Bilgilendirmesi | Görüntüleme : 1743 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Duyurular

Deniz SOM'u Kaybettik...

Allah'tan rahmet, ailesine sabır dileriz...

Resim

16 Ekim saat 11.30'da Cumhuriyet gazetesinde tören düzenlenecektir. Öğle namazı Şişli Camii’nde kılınacak, ardından Nakkaştepe Mezarlığı’nda toprağa verilecektir.
Read more : Deniz SOM'u Kaybettik... | Görüntüleme : 2821 | Yanıtlar : 9 | Dizin : Duyurular

R6025 INTERNET EXP. HATASI

Saygıdeğer GM site yöneticileri bugün sabahtan itibaren gm sitesine girdikten kısa bir süre sonra internet explorer tarafından R6025 hatası veriliyor ve ınt.exp. kapanıyor. Bu durum gördüğüm kadarıyla GM sitesine girince oluyor. diğer sitelerde bir sorun yok. bu can sıkıcı durum hakkında bilginiz var ise paylaşırsanız sevinirim. NAMRUNKALESİ
Read more : R6025 INTERNET EXP. HATASI | Görüntüleme : 1776 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147872 ileti • Toplam 45515 başlık • Toplam 24803 üye

x