Zaman: Prş Nis 25, 2024 21:31

News News of Yabancı Dilde Belgeseller

Site map of Yabancı Dilde Belgeseller » Dizin : Yabancı Dilde Belgeseller

Yabancı Dilde Belgeseller

Hearts and Minds / Kalpler ve Akıllar

Hearts and Minds / Kalpler ve Akıllar

Yönetmenliğini Peter DAVIS'in üstlendiği 1974 yapımı bir VİETNAM belgeseli...

Türkçe altyazı

Görüntü: XviD 29.00fps
Süre: 1 Saat 44 Dakika
Dosya Boyutu: 410 MB
Çözünürlük: 512x384

Resim

İndir
:arrow:

Parça I
Parça II

Rar - Şifresi: guncelmeydan

Read more : Hearts and Minds / Kalpler ve Akıllar | Görüntüleme : 11936 | Yanıtlar : 1

Century of the Self: BENLiĞiN YÜZYıLı

Freud'un tanrısallaştırılması ile önce bilinçaltının, sonra ifadenin, sonra da benliğin kontrol altına alınışını ve şirketleşmenin kaçınılmazlığını, reklam sektörünün insan ilişkileri biriminin evrimini anlatan 4 bölümlük BBC Belgesel serisinin 1. ve 3. bölümleri

Taraflı çekilmiş bir belgesel. 1 ve 3 bölümlerini daha çok tarafsız bilgi verdiği için paylaşmak istedim. Örneğin Hippi ve politik Hippi (Yippie) akımını Savaş-Karşıtlığı'ndan içi boşaltılarak İfade-Zorluğu'na indirgemesi ve yüzeysel geçmesine dikkatinizi çekmek isterim. İfade-Zorluğu da çeşitli tüketici tiplerinin oluşturulmasına ve ...
Read more : Century of the Self: BENLiĞiN YÜZYıLı | Görüntüleme : 2388 | Yanıtlar : 0

Muslim demographics - Bati panikte...

Bu ne panik, yahu. Pek abartili buldum. Bati halkini Muslumanlara karsi kiskirtmak amacini guduyor, belli...
Read more : Muslim demographics - Bati panikte... | Görüntüleme : 1368 | Yanıtlar : 0

End Game: Blueprint For Global Enslavement

End Game: Blueprint For Global Enslavement - Oyunun Sonu: Küresel Kölelik Planı

Alex Jones'un 2007 yılında çektiği filmi

Yeni Dünya Düzeni ile amaçlananlar, şimdiden görünenler ve planlayıcıları. Dış İlişkiler Konseyi (CFR), Bilderberg ve Üçlü Komisyon'a (Trilateral Commission) derinlemesine bakış. İyi seyirler...

Google'dan tek parça video izle

:idea: Google Video'dan görünüm

Torrent ile indir
Yardım: :?: Torrent ...
Read more : End Game: Blueprint For Global Enslavement | Görüntüleme : 1844 | Yanıtlar : 1

Terrorstorm Final Cut - Terör Fırtınası Son Düzenleme

Terrorstorm Final Cut - Terör Fırtınası Son Düzenleme

Alex Jones'un 2007 yılında son haline getirdiği 2006 yapımı filmi

11 Eylül'ün ardından yaşananlara ve sebeplere yönelen bir film. Diğer filmlerde bulamadığınız bazı ayrıntılar burada. İyi seyirler...

:idea: Google Video'dan görünüm
:arrow: Google'dan indir (MP4 - 441.19 MB)

YouTube'dan izle
Yardım: ...
Read more : Terrorstorm Final Cut - Terör Fırtınası Son Düzenleme | Görüntüleme : 1328 | Yanıtlar : 0

Science and Islam - The Power of Doubt

Iyi izlenceler!
Read more : Science and Islam - The Power of Doubt | Görüntüleme : 1313 | Yanıtlar : 0

Science and Islam: The Empire of Reason

Iyi izlenceler!
Read more : Science and Islam: The Empire of Reason | Görüntüleme : 1239 | Yanıtlar : 0

The 9/11 Chronicles: Part One, Truth Rising - 11 Eylül Krono

The 9/11 Chronicles: Part One, Truth Rising - 11 Eylül Kronolojisi: Bölüm 1, Gerçek Açığa Çıkıyor

Alex Jones'un 2008 yılında çektiği filmi

11 Eylül'den 7 yıl sonra iyice ortaya çıkan küresel uyanışın hikayesi. İyi seyirler...

YouTube'dan izle
Yardım: :?: YouTube sitesine girmek

Tek parça video

Torrent ile indir
Yardım: :?: ...
Read more : The 9/11 Chronicles: Part One, Truth Rising - 11 Eylül Krono | Görüntüleme : 1619 | Yanıtlar : 2

NWO Disinfo Agents EXPOSED - Dezenformasyon ajanlarinin mask

Dezenformasyon ajanlarinin maskesi ...

Uyanik olmak lazim...
Read more : NWO Disinfo Agents EXPOSED - Dezenformasyon ajanlarinin mask | Görüntüleme : 1495 | Yanıtlar : 1

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147930 ileti • Toplam 45555 başlık • Toplam 24817 üye

x