Nihat GENÇ ile Veryansın - 29.11.2008

Türkiye'nin vicdanı, halkın sesi Nihat GENÇ, ülkemizin kanayan yaralarını bir bir masaya yatırıyor.

Nihat GENÇ ile Veryansın - 29.11.2008

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Kas 30, 2008 16:50

.
Lale ŞIVGIN sunuyor, Nihat GENÇ anlatıyor.

Yazar Nihat GENÇ, siyasetten teröre, kültür sanattan ekonomiye, medya eleştirilerine kadar pek çok konuda fikirlerini ART ekranlarından izleyicilere aktarıyor.

Türkiye'nin vicdanı, halkın sesi Nihat GENÇ, ülkemizin kanayan yaralarını Lale ŞIVGIN ile bir bir masaya yatırıyor.

İzle

Görüntü: DivX 29.00fps
Dosya Boyutu: 347 MB
Süre: 1 saat 28 dakika
Çözünürlük: 512x384

Resim

İndir: :arrow:

Nihat GENÇ ile Veryansın - 29.11.2008 (1)

Nihat GENÇ ile Veryansın - 29.11.2008 (2)

Nihat GENÇ ile Veryansın - 29.11.2008 (mp3)

Rar - Şifresi: guncelmeydan

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

Nihat Genç - Veryansın

İletigönderen serifcetin » Pzr Kas 30, 2008 17:06

Türk-Kan a çok teşekkür ederim.Nihat Genç ile bizi bu forumda buluşturduğu için.Ben Nihat abinin fanatik hayranıyım.Tv programlarını TV den izleyemediğim için buradan indirerek takip edebiliyorum ve arkadaşlarıma dağıtıyorum.Ayrıca Nihat abi yi google araştırdığım zaman forumlarda çok haksız ve karaktersiz bi şekilde eleştiriliyor.Nihat abi bunların hiçbirini haketmiyor. Nihat abi kendine çok dikkat etsin. Hain basın ve yazarlarıın Nihat abiye cephe alıp karalama kampanyası almasından ya da bu ülkeninin güzel günler görmesini istemeyen iç ve dış mihrakların Nihat abi ye bir Uğur Mumcu bir Ahmet Taner Kışlalı gibi suiakst düzenlenmelerinden korkuyorum...bu ülkede Nihat abi gibi civanmert yazarların kalemin kılıçtan keskin olmalarını göstermeleri gerekiyor.ben nihat abiyi her platformda desteklemeye hazırım....
Kullanıcı küçük betizi
serifcetin
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen kush » Pzr Kas 30, 2008 18:22

teshekürler
Kullanıcı küçük betizi
kush
Üye
Üye

İletiler: 905

İletigönderen soma45 » Pzr Kas 30, 2008 19:24

sagol kardes!!!
“Milleti kurtaracak, yine milletin kendi iradesi ve azmidir. Manda kabul edilemez!”
Kullanıcı küçük betizi
soma45
Üye
Üye

İletiler: 298

İletigönderen babıesrar » Pzr Kas 30, 2008 20:38

Türk kan kardeş sana nasıl dua etsem bilemiyorum.Allah senden razı olsun kardeşim
Kullanıcı küçük betizi
babıesrar
Üye
Üye

İletiler: 6

Re: Nihat Genç - Veryansın

İletigönderen babıesrar » Pzr Kas 30, 2008 20:48

serifcetin yazdı:Türk-Kan a çok teşekkür ederim.Nihat Genç ile bizi bu forumda buluşturduğu için.Ben Nihat abinin fanatik hayranıyım.Tv programlarını TV den izleyemediğim için buradan indirerek takip edebiliyorum ve arkadaşlarıma dağıtıyorum.Ayrıca Nihat abi yi google araştırdığım zaman forumlarda çok haksız ve karaktersiz bi şekilde eleştiriliyor.Nihat abi bunların hiçbirini haketmiyor. Nihat abi kendine çok dikkat etsin. Hain basın ve yazarlarıın Nihat abiye cephe alıp karalama kampanyası almasından ya da bu ülkeninin güzel günler görmesini istemeyen iç ve dış mihrakların Nihat abi ye bir Uğur Mumcu bir Ahmet Taner Kışlalı gibi suiakst düzenlenmelerinden korkuyorum...bu ülkede Nihat abi gibi civanmert yazarların kalemin kılıçtan keskin olmalarını göstermeleri gerekiyor.ben nihat abiyi her platformda desteklemeye hazırım....

Kardeşim bence korkmayınız,zira nihat abi saydığınız yazarlardan farklı bi konumda.Onlar araştırmacı belge döküman toplayan insanlardı.Belgeli ispatlı çalışıyorlardı.Birilerinin ipliğini pazara çıkarıyolardı.Ondan dolayı öldürüldüler.Oysa nihat genç yorumluyor sadece.Belge bulup çıkarmıyor.Yani o öldürülenler daha tehlikeli oluyor o karanlık güçler için.Allah sağlık verirse inşaallah uzun süre izleyeceğiz onu.
Kullanıcı küçük betizi
babıesrar
Üye
Üye

İletigönderen zahir85 » Pzr Kas 30, 2008 21:23

Sen şimdi madlayalarını say zahir efendi, hadi bakayım.
Kullanıcı küçük betizi
zahir85
Üye
Üye

Nihat Genc

İletigönderen jesvs » Pzr Kas 30, 2008 22:06

Türk Kan kardeşim emegine sonsuz teşekkürler nihat genc in programlarını hem tv de izleyip hem de bilgisayarım da arsivliyorum ama bu son videosunda sorun cıktı acaba bi bilgin var mıdır nedeni hakkında ? Şimdiden sağol...
Kullanıcı küçük betizi
jesvs
Üye
Üye

İletigönderen kemalistesat » Pzr Kas 30, 2008 22:36

tesekurler
Kullanıcı küçük betizi
kemalistesat
Üye
Üye

İletiler: 9

İletigönderen AlpereN » Pzr Kas 30, 2008 23:21

zahir85 yazdı:O artik madalyalarini sayiyor...

Nihat Gençi bende çok seviyorum.Hatta geçen programda söylediği bi söz var.Bu söz yine onun bu Halkın çocuğu olduğunu satılmış olmadığının göstergesiydi."Biz bu ülkeyi Yunus Emreleriye,Mustafa Kemalleriye göklere kurduk"Bu söz gerçekten içimi umutla doldurdu.Bu ülke böyle Yazarlarına,Aydınlarına,Entellektüellerine sahip çıkmalıdır.Çünkü böyle Aydınlara destek çıkmazsak başımıza kendini aydın sanan böcek sürüleri dolar.Bu sitede PKKnın sözcülüğüne soyunan Mehmet Barlas,Hasan Cemaller neden yayınlanmıyo,işte bu yüzden böcek sürülerinden farkları olmadığı için.

Gelelim Nihat Gençin eleştirilmesine,hataları olduğu zaman tabi eleştireceğiz.Ama bizim eleştirilerimiz onun arkasında olduğumuz içindir.Nihat Genç bencede Kürt Halkı gibi söylemlerden vazgeçmedilir.Türkiyede halklar var gibi söylemler Ulus Devlet yapımıza zarar verir.
Türkiye Cumhuriyetine kuran Türkiye Halkına "Türk Milleti" denir.Bu kimlik bu toprakların bölünmez bütünlüğünün sigortasıdır.Eğer Türkiyede birlik,beraberlik inşa edeceksek ancak bu kimlikten inşa edebiliriz.
Kullanıcı küçük betizi
AlpereN
Üye
Üye

İletiler: 628

Re: Nihat Genc

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Ara 01, 2008 9:32

jesvs yazdı:bu son videosunda sorun cıktı acaba bi bilgin var mıdır nedeni hakkında ? Şimdiden sağol...

Ne gibi bir sorun yasiyorsunuz? :roll: Ne görüntü, ne de indirme ilisimlerinde bir sorun yoktur.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen bezgin » Pzt Ara 01, 2008 13:35

Kücültülmüsü icin alttaki linki tiklayin (45 mb)

http://www2.partage-facile.com/1088338- ... 8.rar.html

Türk-kan kardese tesekkürler.
İşgâlciler ölmeli! :turkiye:

"Bir ülkenin nüfusunun yarıya yakın bölümünün bir bölgede, dörtte birinin bir şehirde yaşaması, başlı başına tezgahtır."
Kullanıcı küçük betizi
bezgin
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 1394

Video

İletigönderen jesvs » Pzt Ara 01, 2008 16:46

Türk kan kardeş dosyayı cıkartmaka istedigimde arsivleme hatası veriyor ikinci kez indirdim ama yine aynı sorunu verdi sifreyi de guncelmeydan olarak giriyorum ama nafile...şimdiden sagol
Kullanıcı küçük betizi
jesvs
Üye
Üye

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Ara 01, 2008 16:48

jesvs, her iki ilisimi de indirdiniz mi? Sifre dogrudur, guncelmeydan. Hicbir hata yok, hatta indirip dosya boyutunu kücülten arkadaslarimiz bile var :)

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen kurtaranadam » Pzt Ara 01, 2008 22:52

Elinize sağlık. 22.11.2008 tarihli veryansın'ı da yükleyebilirseniz güzel olur.
bu haftaki veryansında dikkatimi çeken bir nokta oldu. lale şıvgın'ın imralı'daki terörist başına misafirler gelecek sorusuna nihat genç cevap vermedi. soruyla ilgisiz laflar etti. bu konuda gerçekten ne düşünüyor merak ediyorum. eğer cevap vermemesinin sebebi yapılanları tasvip etmesiyse yazık. sevdiğimiz, lafına değer verdiğimiz bir yazar, inşallah bu azılı katilin yanına adam gönderilecek olmasına insan hakları gibi gerekçelerle olumlu bakmıyordur.
Kullanıcı küçük betizi
kurtaranadam
Üye
Üye

Sonraki

Şu dizine dön: Nihat GENÇ ile Veryansın

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x