Office 2007 Tr

Office 2007 Tr

İletigönderen Quantele » Sal Nis 10, 2007 18:05

Resim

Kurulum :

6 Parçadan oluşan paketleri indirdikten sonra , herhangi bir tanesine Sağ tıklayıp , Klasöre Çıkart dediğinizde , karşınıza 1 adet Office2007Trk.ISO isminde bir dosya çıkacak.

Office2007Trk.ISO dosyasına çift tıkladığınızda NERO veya diğer CD yakma programları ( hangisi yuklu ise) açılacak ve Direk CD’ye yazmanız istenecektir.

Bu yöntemle CD Yaktığınız zaman OFIS 2007 Türkçe HAZIR!!

AKTİVASYON işlemine gerek yoktur. Çünkü Aktifleştirme dosyaları içerisine konulmuştur ve Ofis 2007 aktif durumdadır.

Kurulum için Gerekli Olan CD-KEY , yaktığınız CD içerisinde mevcuttur.

EK olarak herhangi bir dosyaya veya CRACK a ihtiyacınız yoktur

Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Part 5

Part 6

Alıntıdır !!!
Her Zaman Çok Kazana Haram , Çok Konuşan Yalan Söyler !!!
Kullanıcı küçük betizi
Quantele
Üye
Üye

İletiler: 84

İletigönderen morbius » Pzr Kas 23, 2008 10:39

arkadaşım öncelikle paylaşım için teşekkürler ancak vermiş olduğun linkleri indirdim fakat rar şifresi sormakta kotadan yedik indirdik sonuca varmak istiyorum şifresi varsa onu da paylaşmanı isterim. teşekkürler...

arkadaşlar şifresini buldum. benimde çorbada tuzum bulunsun
rar şifrasi: bilgivakti

arkadaşlar şifreyi buldum diye sevinirken %99 da şifre hatası dedi kapattı bu nasıl iş anlamadım :(
Kullanıcı küçük betizi
morbius
Üye
Üye

İletiler: 1

İletigönderen İlteriş » Pzr Kas 23, 2008 13:24

Benzer kelimelerle arama yaptim, baska yerlerde 7 parca olarak paylasilmis, sanirim arkadasimizin alintiladigi site eksik paylasmis veya arkadasimiz bizimle eksik paylasmis olabilir.

Ama tam da bu sirada :-) Baska bir yerde de 6 parca gordum. Ama rar sifresi bilgivakti.com olarak verilmis bir de boyle deneyin.
"Temel ilke, Türk milletinin haysiyetli ve şerefli bir millet olarak yaşamasıdır. Bu ilke, ancak tam istiklâle sahip olmakla gerçekleştirilebilir"

Mustafa Kemal Ataturk
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş
Üye
Üye

İletiler: 1197

Re: Office 2007 Tr

İletigönderen Balasagun » Pzt Ara 15, 2008 16:55

Quantele yazdı:Kurulum :

6 Parçadan oluşan paketleri indirdikten sonra , herhangi bir tanesine Sağ tıklayıp , Klasöre Çıkart dediğinizde , karşınıza 1 adet Office2007Trk.ISO isminde bir dosya çıkacak.

Öncelikle bu muhteşem paylaşım için teşekkür ederim. Şifre 'bilgivakti.com' ile partlar birleştiği zaman bir Nero kalıbı (.nrg uzantısı) ortaya çıktı. Zaten Nero programı yüklüyse CD'ye yazdırmak kolay oluyor. "Office 2007 Tr" yi yükledim ve görüntü harika. İstenildiği zaman bir önceki versiyonla da kayıt yapabiliyorsunuz. Word, Excel ve PowerPoint ile çalışan dostlara tavsiye ederim.
Kullanıcı küçük betizi
Balasagun
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 3523

Şu dizine dön: Yazılımlar

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x