Oradaydım - 'AKP Nasıl Kuruldu?' Abdüllatif ŞENER

Türkiye'nin yakın tarihine yansıyan olayları, yaşayanların ve tanıkların anlatımıyla ele alan, Soner Yalçın'ın hazırladığı 'Oradaydım' belgeseli

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Oca 27, 2010 21:21

AKP Nasıl Kuruldu?

Bir Soner Yalçın belgeseli ‘Oradaydım’ın bu bölümünde; AKP’nin kurucu üyelerinden biri olan Abdüllatif Şener ekrana geliyor. Şener, partinin ilk kuruluş günlerini, konuşulanları ve kuruluş aşamasının perde arkasını anlatıyor.

Yeni bir oluşum içine girilmesine nasıl karar verildi? Tayyip Erdoğan’ın partinin oluşum sürecinde gerçekleştirdiği Amerika ziyaretlerinin sebebi neydi? Partinin ismi ve logosu neye göre belirlendi? Kurucu ekip arasında neler tartışıldı, neler konuşuldu? İlk bölünmeler hangi olayla başladı? Abdüllatif Şener, tüm bu soruların cevaplarını ve AKP’nin kuruluş aşamasının perde arkasını “Oradaydım” belgeselinde anlatıyor.

İzle

İzleyemeyenler için ilişim: http://tr.sevenload.com/pl/bzrXdtK/500x408/swf

Görüntü: XviD 29.00 fps
Süre: 21 dakika
Dosya Boyutu: 101 MB
Çözünürlük: 512x384

Resim

İndir
:arrow:

Rar - Şifresi: guncelmeydan

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

Re: Oradaydım - 'AKP Nasıl Kuruldu?' Abdüllatif ŞENER

İletigönderen spectreraca » Cmt Şub 06, 2010 4:54

tşk.
Kullanıcı küçük betizi
spectreraca
Üye
Üye

İletiler: 1

İletigönderen bozkurtlar diyari » Cmt Şub 06, 2010 12:49

TÜRK-KAN tesekkürler...
TÜRK GENÇLİĞİNİN ANDI !!!

EY TÜRK'ÜN BÜYÜK ATASI GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK !!!

Her zaman, her yerde ve her durumda Atatürk ilkelerinden ayrılmayacağımıza, çağdaş uygarlığa geçmek için bütün zorlukları yeneceğimize namus ve şeref sözü verip, kendimizi büyük Türk Milletine adarız.
Kullanıcı küçük betizi
bozkurtlar diyari
Üye
Üye

İletiler: 570

İletigönderen samo31samo » Pzt May 10, 2010 19:05

Teşekkürle.r..
Kullanıcı küçük betizi
samo31samo
Üye
Üye

İletiler: 23

İletigönderen pamol » Sal May 11, 2010 8:40

vidio açılmıyor bakamadım bakıp paylaşmakisterdim
Kullanıcı küçük betizi
pamol
Üye
Üye

İletiler: 5

İletigönderen Ram » Sal May 11, 2010 9:08

Ana iletideki izleme ilişimini kullanarak izleyebilirsiniz.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen İbrahim Zübükzade » Prş Ağu 05, 2010 11:32

Bir zübük gider başka bir zübük gelir. Türkiye'nin kaderi mi bu? Bu halk ne zaman zübüklerin peşinden gitmeyecek? Yoksa peşinden gidilen zübükler halkın ta kendisi mi? Paylaşımınız için de teşekkürler.
Sevgili vatandaşlar, değerli din kardeşlerim, istibdat dönemi bitiyor. Devlet baskısı, şunun bunun baskısı yok. Vergi yok. Ne var peki? Artık demokrasi var! Aç gözünü doldur keseni, demokrasi geliyor. Demokrasi partimizle geliyor. Demokrasi ne demek sayın hemşerilerim? Demokrasi öyle bişeydir ki... dadından yinmez. Anladınız di mi!!! (İ.Z.)
Kullanıcı küçük betizi
İbrahim Zübükzade
Üye
Üye

İletiler: 201

Şu dizine dön: Oradaydım

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 1 konuk

x