Orta Dogu'da Musluman Nufus Nukleer Silahlar ile Vurulup, Kukreyen Asya'ya Ders Verilecek,Boylece Asya Cevrilip Sindirilecek.

Orta Dogu'da Musluman Nufus Nukleer Silahlar ile Vurulup, Kukreyen Asya'ya Ders Verilecek,Boylece Asya Cevrilip Sindirilecek.

İletigönderen II. Anadolu Ihtilali » Prş Eki 18, 2012 17:55

11 Eylul CIA-Mosad-Pentagon Operasyonu ile baslatilan, "terorism ile savas" kandirmacasi ile devam eden, butun musluman toplumlarin ve kulturlerin batililarin gozunde ve bilincaltinda seytanlastirildigi, surekli CIA ve Mosad medyasi ile tekrar edilen yalanlar ile bilincaltlarina ve genel kulture kazinan "musluman nefreti" ile kendisini belli eden, bu askeri ve kulturel operasyonun, nedeni; "" Dunya'da degisen dengelerin sonucu hizla kalkinan ve guclenen Cin ve Asya'nin cevrilmesi ve sindirilmesi icin, bu yukselen dogu medeniyetlerinin ve Ozellikle Cin'in, Orta Dogu Petrol ulkeleri ile ekonomik ve endustiriyel kalkinma isbirligine girmemesi icin, elden cikma riski olan petrol kaynaklarinin ve petrol ulkelerinin kontrol edilmesi ve Asya ile iliskilerinin kesilmesi icin, dunya enerji kaynaklarina sahip musluman medeniyetlerin bu kaynaklar ile kalkinmamasi ve bu kaynaklar uzerinden kendi kuresel para birimlerini basamamasi icin, Orta Dogu musluman medeniyetlerinin bolunup savasip en sonunda Israil kontrolunde bir Orta Dogu yaratilmasi icin, dunyanin kulturel, ekonomik, askeri, politik ve en onemlisi jeopolitik yapisinin tekrar sekillendirilmek istenmesidir.""
11 Eylul operasyonu ile baslatilan, "teror ile savas" yalani ile devam ettirilen, muslumanlarin seytanlastirildigi, bu surecin, Asya'yi korkutmak ve sindirmek icin, musluman cografyasi uzerinde, musluman nufusun buyuk bir kisminin yokedilecegi, bir bolgesel nukleer savas ile noktalanmasi istenmektedir. Boyle bir bolgesel savasta, Cin ve Rusya, musluman medeniyetlerin onurunu ve bagimsizligini korumak icin, Bati ile bir nukleer savasa girmekten, Cin ve Rusya topraklarini, nukleer silahlarin hedefi yapmaktan kacinacaktir. Karsilikli telefon gorusmeleri neticesinde birbirlerini vurmaktan kacinacaklari konusunda anlasacaklardir. Fakat NATO'nun nukleer ussu olan Turkiye bu plan cercevesinde NATO tarafindan bu bolgesel nukleer savasa dahil edilecektir. Bu plan cercevesinde NATO Turkiye'nin nukleer silahlar ile vurulmasini promosyon edecektir ki, hem nukleer savasin yikici boyutu arttirilip insanlik daha kolay ikna edilebilecektir kuresel bir hukumetin kurulabilmesi icin, hem de bu savas sadece Bati'nin musluman topraklari bombaladigi bir Hacli Seferi imajindan cikarilabilecektir. Bu yuzden nukleer us oldugu gerceginden habersiz bir sekilde Kuba Nukleer Fuze kriz surecini yokolmanin esiginde geciren Turk Milleti, dunyanin en guclu fuzelerine ve karsi saldiri nukleer silahlarina sahip Rusya'ya karsi Bati'nin nukleer ussu olarak hic bir savunmasi olmadigi gerceginden habersiz yasatilmaktadir. Medya, Turk Milletini bu tehlikeden ve Rusya'nin nukleer saldiri kapasinden habersiz yasatmaktadir, ve Turk Milleti'nin yukselen Dogu'dan. Rusya'dan ve Iran'dan yana degil de, Hacli Seferlerini yuruten Bati tarafinda yer alarak boyle bir cilginliga ve yikici bir bolgesel savasa dogru suruklenmesi icin bilincli olarak Turk Milleti'ni yalanlara bogmaktadir. Medya'nin bu hiyanetinin temel nedeni Yahudi ve Zionist bankerlerin denetimindeki uluslararasi sermayeye bagimli olmasi, ve de Yahudi toplumunun muslumanlarin ezildigi ve azaldigi, Tanri'nin secilmis insanlarinin Tanri tarafindan vaadedilmis topraklarina yayildigi, genisletilmis bir Israil hayali ile yasamalari ve de dunyanin en buyuk enerji kaynaklarina sahip bolgeyi kulturel, ekonomik ve askeri acidan kontrol altina almak istemeleridir.
Kullanıcı küçük betizi
II. Anadolu Ihtilali
Üye
Üye
 
İletiler: 188
Kayıt: Pzt Haz 04, 2012 21:42

Re: Orta Dogu'da Musluman Nufus Nukleer Silahlar ile Vurulup, Kukreyen Asya'ya Ders Verilecek,Boylece Asya Cevrilip Sindirile

İletigönderen II. Anadolu Ihtilali » Prş Eki 18, 2012 18:11

"Ikinci Dunya Savasi" senaryosunun paralelinde bir senaryo bu. Japonya ambargo nedeni ile sadece pasifik filosuna saldirmisti pasifik okyanusunun ortasindaki ve hic bir Amerikali sivili ve Amerikayi savas boyunca hedef almamisti. Japonya nukleer silahlar ile vurularak Rusya sindirilmisti, korkutulmustu. Japonya teslim olma asamasinda iken, Rusya'yi ve komunismi sindirmek icin kullanilmisti atom bombalari hicbir Amerikali sivili ve Amerika topraklarini hedef almamis Japonya'ya karsi. Japonya ambargonun durdurulmasi icin, ekonomisinin yokedilmemesi icin , bu ambargodan sorumlu pasifik filosuna saldirmisti sadece, Amerika hic hedefte olmadi Japonya icin. Japonya atom silahlari ile vurularak dunya dengeleri kontrol edilmisti.
Kullanıcı küçük betizi
II. Anadolu Ihtilali
Üye
Üye
 
İletiler: 188
Kayıt: Pzt Haz 04, 2012 21:42

Re: Orta Dogu'da Musluman Nufus Nukleer Silahlar ile Vurulup, Kukreyen Asya'ya Ders Verilecek,Boylece Asya Cevrilip Sindirile

İletigönderen II. Anadolu Ihtilali » Cmt Eki 20, 2012 8:01

ABD-Rusya savaşı, Türkiye topraklarında yapılacak


’ABD-Rusya savaşı, Türkiye topraklarında yapılacak’

TurkNA 25 Haziran 2012 0

Suriye sınırını ihlal eden Türk uçağının düşürülmesini desteklediğini belirten faşist Rus lider Vladimir Jirinovski, Suriye’nin tüm Türk uçaklarını düşürecek güce sahip olduğunu, ABD ve Rusya arasında birgün çıkacak savaşın Türkiye, İran ve Suriye topraklarında yapılacağını savundu.
Rusya’nın aşırı milliyetçi Liberal Demokrat Partisi lideri Vladimir Jirinovski, Suriye sınırını ihlal eden Türk askeri uçağının düşürülmesini desteklediğini belirterek, Suriye’nin hava savunma sisteminin tüm Türkiye uçaklarını düşürecek güce sahip olduğunu söyledi.

Suriye ile Türkiye arasında son günlerde yaşanan gerginlik konusunda İHA’ya özel açıklamalarda bulunan Jirinovski, Türkiye’yi Suriye macerasından vazgeçmeye çağırırken, aksi takdirde bunun kötü sonuçlanacağı uyarısında bulundu. Son zamanlarda ABD ve NATO’nun Suriye’deki durumu daha gerginleştirerek, Esad rejimini değiştirmek için müdahalede bulunmaya bir bahane aramakta olduğunu iddia eden Jirinovski, “Libya ve Mısır’da yapılanların Suriye’de de tekrarlanması isteniyor. Maalesef Türkiye de bu uluslararası provokasyona karışmış durumda. Türkiye kasıtlı olarak askeri uçakla Suriye sınırlarını ihlal etti. Ve çok haklı olarak da Suriye hava savunma birlikleri tarafından bu uçak imha edildi. Suriye dünyanın en güçlü hava savunma sistemine sahip. Ve bu sistem tüm hava ihlallerini önleyecek güçtedir. Türkiye tüm uçaklarını oraya gönderebilir, ama hepsi düşürülecek” dedi.

ABD’NİN TRUVA ATI

Türkiye Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile dostane ilişkisi bulunduğunu belirten Jirinovski, “Dostum Abdullah Gül’e bir daha şunu söylüyorum. Bu maceradan vazgeçiniz. Çünkü Suriye’de rejim değiştirilirse daha sonra İran’a saldırılacak. ABD ise durumu sakinleştirmek için Kürtlerin yeni bir bağımsız Kürt devleti kurmalarına müsaade edecek. Bu ise Türkiye’ye darbe vurmaktır. Kuzey Irak ve İran’ın batı bölgeleri bundan etkilenecek. Dolayısıyla bu durumdan Batı kazanacak. Kaybeden ise Türkiye, Suriye, İran ve genel olarak İslam dünyası olacak. Neden Türkler bunu yapıyor? Neden Türkler İslam dünyasında, Ortadoğu’da Truva atı rolünü üstleniyor?” şeklinde konuştu.

Ortadoğu’da yeni bir gerginliğin Rusya’yı da olumsuz etkileyeceğini belirten Jirinovski, “Özellikle eğer İran bombalanırsa milyonlarca göçmen kuzeye akın edecek. Buralar ise Ermenistan, Gürcistan, Azerbaycan topraklarıdır. Yani Rusya’nın güney sınırları güvensiz hale gelecek. Dolayısıyla Türkiye bu macerada rol alıyorsa karşı cevabı her an alabileceğinin farkında olmalı” ifadelerini kullandı.

“RUSYA- ABD SAVAŞI, TÜRKİYE, İRAN VE SURİYE TOPRAKLARINDA YAPILACAK”

Türkiye’nin boşuna NATO’ya güvenmemesi gerektiğini de kaydeden Jirinovski, “NATO hiçbir zaman Türkiye’nin çıkarlarını savunmaz. Türkiye için savaşa girmez. Dolayısıyla Brüksel’e şikayette bulunmaya değmez. Onlar zaten Türkiye’yi AB’ye de almadılar. Ve hiçbir zaman da almayacaklar. Türklere yüz kere söyledim ‘NATO’dan çıkınız’ diye. Siz ise NATO’dan çıkacağınıza NATO’nun Suriye’ye saldırması için elverişli ortam hazırlıyorsunuz. Dediğim gibi Suriye’den sonra sırada İran var. Türkiye’yi 3. Dünya Savaşı’nı provoke etmemeye çağırıyorum. Bu çok kötü sonuçlanacak. Belki bir gün Rusya, ABD ile savaşabilir. Ama bu savaş Türkiye, İran ve Suriye topraklarında yapılacak. Bu durumda da ya Moskova veya ABD kazanacak. Kaybeden yine siz olacaksınız” dedi.

Türkiye’yi Suriye muhalefetini desteklemekten vazgeçmeye çağıran Jirinovski, “Geç kalmadan Suriye muhalefetini silahlandırmaktan vazgeçiniz. Suriye sınırındaki Türk ordusunu geri çekiniz. Neden Suriye muhalefetini silahlandırıyorsunuz. Kürt muhalefeti silahlandırıp, Öcalan’ı da serbest bırakarak bu silahlı muhalefetin başına yeniden geçmesini ister misiniz? Dolayısıyla başka ülkede iç savaşı körüklemeye gerek yok. ‘Başkasına kuyu kazan, kendi düşer’ diye bir Rus deyimi var. Türkiye hükümetini bir daha bu politikadan vazgeçerek Esad’e destek vermeye çağırıyorum. Eğer Türkiye, İran, Suriye ve Türkiye üçgeninde durumu gerginleştirip Rusya için sorun çıkarırsa bundan kendisinin zarar göreceğini bir daha tekrarlıyorum” şeklinde konuştu.
Kullanıcı küçük betizi
II. Anadolu Ihtilali
Üye
Üye
 
İletiler: 188
Kayıt: Pzt Haz 04, 2012 21:42

Re: Orta Dogu'da Musluman Nufus Nukleer Silahlar ile Vurulup, Kukreyen Asya'ya Ders Verilecek,Boylece Asya Cevrilip Sindirile

İletigönderen II. Anadolu Ihtilali » Prş Haz 05, 2014 23:50

Roberts'in ongordugu sey Orta Dogu icin planlaniyor, Asya, Rusya ve Cin cevrildikten sonra. Roberts'in ongoruleri cok dogru, ama hedef ve plan baska. Cin cok guclu korunmaya ve de saldiriya gecme gucune sahip. Rusya cok guclu bir karsi saldiriya gecme gucune sahip.

http://www.counterpunch.org/2014/06/03/ ... ear-war-2/
Kullanıcı küçük betizi
II. Anadolu Ihtilali
Üye
Üye
 
İletiler: 188
Kayıt: Pzt Haz 04, 2012 21:42

Re: Orta Dogu'da Musluman Nufus Nukleer Silahlar ile Vurulup, Kukreyen Asya'ya Ders Verilecek,Boylece Asya Cevrilip Sindirile

İletigönderen II. Anadolu Ihtilali » Cum Haz 06, 2014 0:42

Sovyetlerin cokusu ile Hacli Seferlerinin baslatildigini gorduk. Bundan sonra Rusya, Cin ve Asya'nin cevrilmesi ve kistirilmasinin ne ile sonuclanacagini anlamamak icin islevsiz bir beyne sahip olmak gerekiyor. Bunun tek aciklamasi da medya ve kultur operasyonudur. Gorulen duyulan yayin ve urunlerin hepsi medya kavrami icindedir.
Kullanıcı küçük betizi
II. Anadolu Ihtilali
Üye
Üye
 
İletiler: 188
Kayıt: Pzt Haz 04, 2012 21:42


Şu dizine dön: Sizin Makaleleriniz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x