Perinceğin Türk'ü savunması eşyanın tabiatına ters (1)

Genel & Güncel Konular

Perinceğin Türk'ü savunması eşyanın tabiatına ters (1)

İletigönderen Eshabil Üstündağ » Prş Oca 22, 2015 11:53

-
Eshabil Üstündağ
adanams@gmail.com

22.1.2015

Yazı fot: http://s016.radikal.ru/i335/1501/d0/47f24e17ed6b.jpg

Yahu Türkiye'nin yarısı kopmuş (ramak var) siz kalkmış Milli maç heyecanında Bu AKEPE'nin planına kapılıyorsunuz, hiç mi akıl yok?
Ülken gitmiş, Ordun doğuda kışlaya tıkanmış,
Adaların gitmiş, Anayasa'dan ..elbirliğiyle Türklüğün çıkıyor ve Oraya gidecek adam Zaten AKEPE Hükumetinin, Amerika'nın görevlendirdiği adam, sen bunu daha niye anlamazsın!
Üstelik günü kesilmiş (belirlenmiş) güya yasak devam ediyor ve YASAĞI DEVAM EDEN ADAMIN YASAKTAN ÖNCE GÜNÜ KESİNLEŞİR Mİ,
...ki yasak da zaten bir fanteziydi ve planın bir parçasıydı! 2 saat önce okudum AYDINLIK'TA FLAŞ VERİYOR VE "YASAK KALDIRILDI"

Flaş-ı şerif ben koydum, uyar yani FOTO:
http://s020.radikal.ru/i707/1501/67/f5e0f6b1d281.jpg

(Pazarlamacı taktiği, "Kendi ihtiyacını senin ihtiyacın gibi bilinç altına sunar ve malını satar!)
Peh peh peh, pek sürprizdi.:(
(Bu millete desen ki Oraya Kandilden biri gitsin, Vallahi inanır ve artık aklı yitirmiş!
ve 2 sene önce bir yazımda demiştim "Murat Karayılan CHP'ye, Cemil Bayık da MHP'ye geçerse anlarsınız; Ama yine anlamazsınız."
yazının ismi "ARALARINDA SOĞAN ZARI KADAR FARK KALDI"
(O kadar sanık yattı içerde ve adamların mahkeme oluşlarının bir karikatürü (ressam çizimi yani) yok ve yasak,
Ama bu adamın özel videosunu yayımladılar Saftirikleri devşirmek için ve ..O da hüykürdükçe hüykürdü ve YIKILACAKSIN FAŞİST FALAN,
ve sonunda yıktı, yani yükünü Akepe'ye! :(

Var git hayırlı olsun, ...İnananlara diyorum.. :(
Bu bir perdeleme hareketi ve planlayan AKEPE! Dolayısiyle Sn Perinceğin geçen sene Ödül aldığı USA.

Oraya gidecek adam o mu, Yani onca bu işin uzmanı var iken?

FOTO: http://i051.radikal.ru/1501/13/48fe1bbc3611.jpg

......

..Akepe'yi iktidara taşıyıp son darbeyi vuracaklar bu rehavetten faydalanarak
bunu anlamadınız mı! :(
Bu işin içinde Rusya da var, hani biliyorsunuz İsrail'in kurulmasında en ısrarlı oyu veren.
Yani O Rusya ki, Ermenileri kışkırtan ve 15 olaylarında sulu meme veren "Denizden Denize Büyük ermenistan'ı kurabilirsiniz.." :(
Geçen niye geldi sandınız Putin ve akabinde PKK'nın vekili oraya gitti 3 gün sonra?
Eğer zahmet olmazsa şu iki lingi tıkla ve kim kiminle flört ediyor veya çardağa giriyor (g*erdek diyemeyiz herhalde) gör!
Okuman gerekmez Sadece resimlerine bak yeter, zaten yazı anlamsız! :(

*İşgâl şartlarını hazırlıyorlar.."

1) http://www.turkishnews.com/content/2014 ... rliyorlar/

2) http://adanams.blogcu.com/danisikli-dog ... i/19964188

..Adam her fırsatta pkk'nın affını istiyor ve Öcalan'ın salıverilmesini; Keza affını istediği (pkk) partinnin adamları Amerika'ya gidip Taşnak'la beraber Türkiye'nin parselasyonunu sunuyorlar ve masa başında leş paylaşıyorlar!..

Allah akıl fikir vere ne diyeyim. ..Türk milletine diyorum :(

Türkçeyi yasaklayan ve Anayasa'dan Türklüğü çıkaran mı bizi savunacak, yani daha aylar evvel Amerika'nın emriyle Ermenistan'dan özür dileyen (ve bugün oraya gidecek namzet, Onunla işbirliği, güçbirliği yapan ve Hocayı bahane eden kişi)?
Bunlar danışıklı döğüş anlayın!.. :(

Adam Türkler'in bastığı toprağı kazıyor ve garipleri sınırdan çevirdi pasaport diyerek, öbür yandan BANGLADEŞ'ten (Hindistan'ın ucu) devşirme getirdi,sırf Milli Dokuyu bozmak üzere! Bırakın onu, İŞİD'i kapıya dayadı ve zaten işid her yerde ...basndan okuyoruz ve Silah milah sevkiyatlarını saymıyoruz :(

Hakkari iki sene önce gitti, Doğu resmen işgal edildi ve Bunları kim yapıyor? ORAYA GİDECEK ADAMA BİR DE BUNU SORUN BAKALIM NE DİYECEK? ama sormanıza gerek yok Cevap linklerde Fakat siz gene de kalbinizi bozsmayın ve devam edin. (Operasyon beyninize yapılıyor ve Sizin liderleriniz bunlar bunlar deniyor ayıkın! ..Gençleriniz otomatikmen "mürit ruhuyla Akepe'ye biat edecek, şeyh hazretleri Strazburga giderken ve hitamda.." "HADIM EDİLEN TÜRK GENÇLERİ" DİYE BİR YAZIM VARDI MERAK EDEN OKUSUN; GEÇEN YIL YAZILMIŞTI).

..Orda olacağı söyleyeyim;
Celse melse diyerek işi uzatacaklar ve halkı alıştıracaklar, hani şu seçimlere kadar!
Yani bu rehavette de HALK AYAKLANMASIN VE AKEPE'YE RAZI OLSUN, YANİ SEÇİMLERE KADAR VE SONRA ZATEN TESLİM ALIRIZ! :(
Hedef 2071 geldikleri gibi gidedler diyen Tayyip Bey'di yani 2012'de bir mitingde..
Eee, peki bunu Bunu muson yağmurlarına mı söylüyor size işte, yani Geçen yıl Amerika emriyle özür dilediği ve Anayasadan bile ismini kazmak için uğraştığı ve Osmanlı bahanesiyle Türkçe'yi (yazı dilinden başlamak üzere) yasaklamayı kafaya koyan bir adam diyor!
Ve oraya gidecek olan da zaten onun ortağı, bunu kime yutturuyorsunuz!

FOTO: http://s50.radikal.ru/i130/1501/76/108fd28c061b.jpg

Yazı devam edecek ve noktasına kadar yazacağım!
Ve hoşnut olmayan müritlere, kralcılara belgeleriyle sunacağım bu işi ve çadır tiyatrosunu..

Bu milletle bu kadar dalga geçmeyin...
En son Eshabil Üstündağ tarafından Pzr Oca 25, 2015 4:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kez düzenlendi.
Kullanıcı küçük betizi
Eshabil Üstündağ
Üye
Üye

İletiler: 168

Re: Perinceğin Türk'ü savunması eşyanın tabiatına ters (1)

İletigönderen Habip Hamza Erdem » Cum Oca 23, 2015 22:38

Eshabil bey,
Siz kaç yaşındasınız bilmiyorum ama, Doğu Perinçek’in elli yıldan buyana Türk tarihi, özellikle de Orta Asya Türkleri üzerine olan çalışmalarından haberiniz yok herhalde.
Sığ ve provakatif değerlendirmelerinizi kim dikkate alıyor bilemem. Ama biraz daha ‘bilgi’ye dayanan yazılar yazsanız iyi olur diye düşünüyorum.
Bana yanıt vermenize de gerek yok. Kendinizi biraz sorgulasanız yeter.
Iyi çalışmalar
Kullanıcı küçük betizi
Habip Hamza Erdem
GM Yazarları
GM Yazarları

İletiler: 1536

İletigönderen aliveli4950 » Cmt Oca 24, 2015 7:27

birileri Perinçek'in sözde soykırım davasında Türkiye'yi temsil edecek yetkisi ve bilgisi yoktur falan diyor.... bu bir tuzaktır, bu dava üzerinden Türkiye mahkum edilecek falan diyorlar...
benzer şey 4 yıl önce NY Türk konsolosluğundaki sözde soykırım çalışma grubunda da dile getirilmişti. İnsan Hakları mahkemesine neden gitmiyoruz dediğimizde, gidersek sorun olabilir, gider de mahkemede kaybedersek sözde soykırım resmiyet kazanmış olur demişlerdi.
hatta aynı şey Denktaş ve Perinçek'e de söylenmiş. fakat hatırlayacağınız gibi buna kulak asmayıp gitmişler, İsviçre'yi AİHM'de mahkemeye vermiş ve kazanmışlardı.
uzun lafın kısası, maalesef, Türkiye'yi savunmak, Cumhuriyet'i savunmak artık TBMM'nin ve Hükümetin görevleri arasında değil artık.
Türkiye'yi, Cumhuriyet'i ve Türk milletini savunmak, Bursa Nutku'nda belirtilen şartların oluşması ve belki de daha vahim bir noktaya gelmiş olunmasından dolayı, sadece ve sadece Türk milletinin görevi haline gelmiştir.
Bu nedenle ne Perinçek'in gidişi, ne Gezi olayları, ne HES direnişleri, bunların hiçbiri, ama hiçbiri hükümet ve TBMM'nin iznine, onayına ihtiyaç duymamıştır ve duymayacaktır.
Hükümet, TBMM, devletin diğer kurumları, polis, ve hatta jandarma ve TSK etkisizleştirilmiş, hatta Türk milletinin çıkarlarına ters hareket eden organizasyonlar halini almıştır.
Türk milleti kendini bu bataklıktan sadece ve sadece kendi gücü ve imkanlarıyla kurtarabilir. Bunu 2015 yılı sonuna kadar çok daha net bir şekilde görecek ve algılayacaksınız, tanık olacaksınız.
Sürekli tekrarladığım bir öngürüyü hatırlatayım; 2015 yılı Türkiye'nin ölüm kalım yılıdır. Bütün gecikmiş planlar bu yıl sonuca bağlanacak, epeyce kan dökülecek, bir varlık yokluk savaşı yaşanacaktır. Deyim yerindeyse, ikinci Kurtuluş Savaşı yaşanacaktır.
Bu öngörüyü abartılı ve paranoyakça görenlere sorum şudur; Güneydoğu'da şu anda fiilen yaşanan durumu, Meclisteki son yüce divan oylamalarını, yolsuzluk kasetlerini, fetullah'ın polis ve devlet kurumlardaki yapılanmasını vs Türkiye'de mi, yoksa Uganda'da mı yaşıyoruz??
Kullanıcı küçük betizi
aliveli4950
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen Eshabil Üstündağ » Cmt Oca 24, 2015 8:52

Sondan mı başlayayım baştan mı Beyefendi?
İsterseniz sondan başlayayım:
O sorduğunuz soruyu bana değil TAYYİP BEY'LE GÜÇBİRLİĞİ YAPANA SORUN, BEN BURDA YAŞIYORUM VE BENİM HİSSETTİKLERİMİ BANA TASVİRE ÇALIŞMAYIN/IZ.

Baştan beri iletinizi okudum ve Hayranlıkla ve hatta Bravo böyle yazanlar da varmış dedim,
Ama son cümleyi toparlamanız ise ÖNCEKİ YAZDIKLARINIZI MAT ETİ.
Onun yerine "Saydığın sorunları (kimseyi günah keçisi yapmıyorum, sanırım 2. bölümü okumadın yazımın) Nasıl çözeriz olacaktı."

Dediğim gibi, Niyet okumuyorum, BİRİLERİNİN HEMEN HERGÜN (dilim varmıyor) NEVTON ÇARKI GİBİ DÖNÜP BU VATANA KÖTÜLÜK ETMESİNİ HAZMEDEMİYORUM!.. :(
Bana tarih ve Kıbrıs'tan filan anlatacağınıza,
Neden burnunuzla koku almıyorsunuz (gözleriniz ve algınız bağlı belli).
Bunu hararet anlamında söylemedim, bu, 2. bölümden bir cümle, yani aynı başlıktı. ve sitede asılı..
Tebrik mi edelim onca yaptıklarından sonra ve SON MARİFETİ RECEP İTTİFAKI?
24.1.2015 08:52
Kullanıcı küçük betizi
Eshabil Üstündağ
Üye
Üye

İletiler: 168

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 4 konuk

x