Psikolog

Gülünç bulduğunuz yazı, fıkra veya durumları sunabilirsiniz.

Psikolog

İletigönderen Hasta » Pzr Şub 25, 2007 11:14

İki adam balon turundadırlar. Birden yoğun bir bulut tabakasının içine girerler ve saatlerce içinde kalırlar. Nihayet bulutların arasından çıkmayı başardıkları zaman, nerede olduklarını anlamak için aşağıya bakarlar. Bahçesinin içinde bir adam görürler ve adama bağırırlar:

"Merhabalar ! Acaba nerede olduğumuzu söyleyebilir misin?"

Aşağıdaki adam cevap verir, "Bir balonun içindesiniz."

Balonun içindeki adam arkadaşına döner ve yorum yapar, "Şansımıza bak, bir psikolog!"

Arkadaşı sorar, "Niye psikolog olduğunu düşündün?"

Diğeri cevaplar, "Çünkü adamın söylediği açıkça doğru, Ama hiç bir işe yaramıyor!"
Kullanıcı küçük betizi
Hasta
Satılmıştır

İletiler: 1

İletigönderen [gamze] » Pzr Şub 25, 2007 13:48

nurdi, çok iyi ama abla ben bundan bi pay çıkarıyim :kikirik:
[img]http://img215.imageshack.us/img215/9775/imza1nh8.jpg[/img]
Kullanıcı küçük betizi
[gamze]
Üye
Üye

İletiler: 236

İletigönderen Hasta » Çrş Şub 28, 2007 18:09

[gamze], sen pay çıkarma,ders de alma sakın...!!! :wink: 8)
Ve ben de psikologum;doğruları söylüyorum ama bir işe yaramıyor....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
En son Hasta tarafından Cum Mar 02, 2007 20:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kez düzenlendi.
Kullanıcı küçük betizi
Hasta
Satılmıştır

İletigönderen Panzehir » Çrş Şub 28, 2007 23:35

Çok iyiydi. :)

Sağolasın nurdi.

Gün gelir devran döner
Adımıza türküler söylenir bu şehirde!..
...
Kullanıcı küçük betizi
Panzehir
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3483

İletigönderen Ram » Çrş Şub 28, 2007 23:57

Çok güzel. :)
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Türk-Kan » Prş Mar 01, 2007 0:09

nurdi, cok iyiydi, sagol :lol:
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen Ram » Prş Mar 01, 2007 0:35

İki adam kaybolurlar. Birden yoğun bir sis tabakasının içine girerler ve saatlerce içinde kalırlar. Nihayet sislerin arasından çıkmayı başardıkları zaman, nerede olduklarını anlamak sağa-sola bakarlar. Bir evin bahçesinde, bir kadın görürler. Kadının yüzü sis yüzünden pek net değildir. Bu yüzden birisi yaklaşıp kadına bağırır:

"Merhabalar! Acaba nerede olduğumuzu söyleyebilir misin¿?"

Bahçedeki kadın şöyle bir cevap verir: Resim

Diğer adam şaşkınlıkla arkadaşına bakar ve bağırır: "Şansımıza bak, bu kadın Nurdi! Gel buraya çabuk."

Adam kaçarak arkadaşının yanına gelerek, korkuyla karışık acıyla söze başlar: "Burasını hatırladım, filanca yerdeyiz, yolumuzu buldum. Ama neden bu kadının Nurdi olduğunu düşündün? Eli de ağırmış."

Diğeri cevaplar: "Çünkü, hem başına zopa geldi, hem de aklın başına." :D :twisted:
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Panzehir » Prş Mar 01, 2007 2:26

Ram yazdı:İki adam kaybolurlar. Birden yoğun bir sis tabakasının içine girerler ve saatlerce içinde kalırlar. Nihayet sislerin arasından çıkmayı başardıkları zaman, nerede olduklarını anlamak sağa-sola bakarlar. Bir evin bahçesinde, bir kadın görürler. Kadının yüzü sis yüzünden pek net değildir. Bu yüzden birisi yaklaşıp kadına bağırır:

Diğer adam şaşkınlıkla arkadaşına bakar ve bağırır: "Şansımıza bak, bu kadın Nurdi! Gel buraya çabuk."

Adam kaçarak arkadaşının yanına gelerek, korkuyla karışık acıyla söze başlar: "Burasını hatırladım, filanca yerdeyiz, yolumuzu buldum. Ama neden bu kadının Nurdi olduğunu düşündün? Eli de ağırmış."

Diğeri cevaplar: "Çünkü, hem başına zopa geldi, hem de aklın başına." :D :twisted:

Bu daha da iyiydi. :D

Gün gelir devran döner
Adımıza türküler söylenir bu şehirde!..
...
Kullanıcı küçük betizi
Panzehir
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3483

İletigönderen Hasta » Prş Mar 01, 2007 7:35

Panzehir yazdı:
Ram yazdı:İki adam kaybolurlar. Birden yoğun bir sis tabakasının içine girerler ve saatlerce içinde kalırlar. Nihayet sislerin arasından çıkmayı başardıkları zaman, nerede olduklarını anlamak sağa-sola bakarlar. Bir evin bahçesinde, bir kadın görürler. Kadının yüzü sis yüzünden pek net değildir. Bu yüzden birisi yaklaşıp kadına bağırır:

Bu daha da iyiydi. :D
Çok iyiydi hem de... :kikirik: :kikirik: :kikirik:
Teşekkürler hepinize... :)
Kullanıcı küçük betizi
Hasta
Satılmıştır

İletigönderen Kronik Cadı » Cum Mar 09, 2007 12:34

nurdi, çokk güzell sağol
Resim
MUHALİF CADI
Kullanıcı küçük betizi
Kronik Cadı
Üye
Üye

İletiler: 503

İletigönderen Hasta » Sal Mar 13, 2007 20:38

SaĞaNaK, sen de sağol canımmm
Kullanıcı küçük betizi
Hasta
Satılmıştır

İletigönderen ZORhanim » Çrş Mar 14, 2007 15:27

nurdi :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen: nurdi anladın sen onuuu :mrgreen: ,
byn DReJEmooooooooo

!!†u†uGuM €£I ŧ£Å bI®ÅkMÅM, bI®Åk†iGiM €£Id€ ŧ£Å bI®DÅHÅ †U†MÅM!!

PReNS :artis:
Kullanıcı küçük betizi
ZORhanim
Üye
Üye

İletiler: 72

İletigönderen Hasta » Çrş Mar 14, 2007 15:42

ZORhanim, he canım annadım... :twisted: :mrgreen:
Kullanıcı küçük betizi
Hasta
Satılmıştır

İletigönderen ZORhanim » Çrş Mar 14, 2007 15:58

nurdi süpersinn sennnn :twisted: ,
byn DReJEmooooooooo

!!†u†uGuM €£I ŧ£Å bI®ÅkMÅM, bI®Åk†iGiM €£Id€ ŧ£Å bI®DÅHÅ †U†MÅM!!

PReNS :artis:
Kullanıcı küçük betizi
ZORhanim
Üye
Üye

İletiler: 72

İletigönderen SultanGaliyev » Cmt Mar 17, 2007 21:30

,hahhahaaaaa çok hoş...aman psikologlar duymasın.....
Kullanıcı küçük betizi
SultanGaliyev
Üye
Üye

İletiler: 84

Sonraki

Şu dizine dön: Gülmece

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x