SARIZEYBEK

SARIZEYBEK

İletigönderen borabey » Cum Ara 26, 2008 10:37

Değerli Dostlar,

Efsane Komutan Sn.Sarızeybek 26.Aralık.208 günlü "Siyaset Meydanı"nda USAK ( S harfi Ş de olabilir..yakışır!.) Başkanı Sedat LAÇİNER ve AKP Kürt sözcüsü M.METİNERin balonlarını birer birer patlattı.

Kürt sözcüsü olan şahsın geçmişini ve bugününü yakından takip ettiğimiz için BARZANİDEN DAHA BARZAN, TALABANİDEN daha TALA(i)BAN olmasına şaşırmadık.
Asıl süpriz Laçinerden geldi..

Ne olduğunu, USAKın nasıl kurulup UŞAK halinde geldiğini adım adım izliyoruz. Bizim için süpriz olan kısmı;
Büyük bir öfke ve gerimli bir yüz ifadesi ise gerçek kimliğini BU KADAR AÇIK BİR ŞEKİLDE DEŞİFRE ETMESİ oldu.
Bir yandan; Ankaranın en mutena semtlerinden olan GOP da villalarda strtejik araştırmalar merkezi kuracak, onlarca uzman ve danışmanlarla milyonlarca YTL lik/$ lık çalışmalar yürütecek, bir ayağınız (kendi ifadesi ile) İngiltere ve ABde de yurt dışında bir ayağınız İsrail ve ABDde de olacak, sırça köşklerde oturup başkalarının verdiği bilgi ve analizlerle "bu işi ben bilirim" edası ile caka satacaksınız,
Diğer yandan Efsane Komutanı" aşağılayıcı şekilde ..siz asker bile değilsiniz.şu anda emeklisiniz...bir kaç kez K.Iraka girip çıkmanın dışında hamaset yaparak, anılarınızı anlatarak vizyonsuz bir şekilde konuşamaz, yorum yapamazsınız...şeklinde bir uslupla SAHİBİNİN SESİNİ dile getireceksiniz....
Başkada söyleyecek söz daha doğrusu stratejik yalan kalmayınca salondaki gençlerin milli refleks ve desteğine de karşı çıkarak" toplantıyı terk ederim "diye acizliğinizi ifade edeceksiniz...
Sayın kırcanın yerinde ben olsaydım ...derhal kapıyı gösterir ve arkasına bakmadan kaçmasını izlerdim..

USAKın UŞAK BAŞKANI,

Hayatında hiç çatışmaya girdin mi?
Kelle Koltukta görev yapma tabirinin ne anlama geldiğini biliyor musun?
Vatan için Millet için ölümüne mücadele ettin mi?
Vurup vuruldun mu?
Yanındaki şehit ya da gazi oldu mu?

Bunların hiçbirisini yaşamayacak,
bu duygu ve düşüncelerle dolu olmayacaksın,

Sonra da; Villalarda oturup hain güç odak noktalarının tetikçiliğini ve sözcülüğünü yaparak herkesi susturacağını zannedeceksin..

Kaldı ki efsane komutan ; sadece ve sadece bire bir yaşadıklarını anlatacağını, anlattıklarına yorum bile katmayacağını ifade etmesine karşın, bir ara toplantı öyle bir noktaya geldi ki...

Tezkere reddi, 2.tezkere ve devamı gibi çocukların bile bildiği gerçekleri dahi büyük bir şaşkınlık içinde yalan diyerek inkar etme gafletinde bulunan LAÇİNERin ...insicamı dağıldı...moda tabiri ile ...balonu patladı..

Devir değişti artık..
Kerameti kendilerinden menkul işbirlikçilerin, ilintirilmiş/ilişkilendirilmiş medya aracılığı ile diledikleri gibi at oynatacakları günler geçti...
Her zeminde milli gerçekleri açık yüreklilikle ifade eden ve hainlerin senaryoları paçavraya çevirenlerin sayısı arttı.
Türkiye eski Türkiye değil artık...
İstediklerini gerçekleştiremeyince hemen çirkefleşme ve kıvırtmalara başlanıyor....

Ama Türkçede güzel bir deyim vardır..
Korkunun ecele faydası olmaz...

Bu vesile ile değerli Komutanımı bir kez yürekten kutluyor,
DURMAK YOK KONFERANSLARA
MİLLİ UYARI İLE MİLLİ UYANIŞA DEVAM DİYORUM.
EN İÇTEN SAYGILARIMLA.
Kullanıcı küçük betizi
borabey
Üye
Üye

İletiler: 333

İletigönderen kgursu » Cum Ara 26, 2008 21:16

Bu program kayıt edildi mi acaba? Bilgi için teşekkürler... :)
Kullanıcı küçük betizi
kgursu
Üye
Üye

İletiler: 495

İletigönderen AlpereN » Cum Ara 26, 2008 21:26

Bende dün siyaset meydanını izlerken gerçekten çok öfkelendim.Kürtçü sözcünün durmadan Ergenekoncu zihniyet demesi beni çileden çıkardı.Komutanımızın karşısındaki 2 şahısta BOP'sinin Ergenekoncular tarafından sanki uydurma olduğunu ima eder gibi sözler duydum.Bu çok büyük bir gaflettir.Ayrıca Erdal Sarızeybeğin Milliyetçi konuşmasına dem vuranlar,Vatan için askerlerini şehit vermenin ne kadar büyük bir acı olduğunu bilemezler.Öyle Sarızeybeğe şov yapıyosun gibi laf dediler,sinirden kendi kendimi yedim :evil:
Kullanıcı küçük betizi
AlpereN
Üye
Üye

İletiler: 628

İletigönderen bozkurtlar diyari » Cum Ara 26, 2008 22:16

Sevgili dostum ALPEREN!
Dostum biraz daha sabir
Bizde uyumuyoruz hepsini izliyoruz
Su akp bizi borc batigana saplamis durumda
Hal böyle oluncada üc bes cakallar meydani bos saniyorlar.
ATATÜRK'ün evlatlari olan bitenlerin farkindadir.
Kimse meydani bos sannedmesin
O meydanda bizlerde variz!
Saygilar
TÜRK GENÇLİĞİNİN ANDI !!!

EY TÜRK'ÜN BÜYÜK ATASI GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK !!!

Her zaman, her yerde ve her durumda Atatürk ilkelerinden ayrılmayacağımıza, çağdaş uygarlığa geçmek için bütün zorlukları yeneceğimize namus ve şeref sözü verip, kendimizi büyük Türk Milletine adarız.
Kullanıcı küçük betizi
bozkurtlar diyari
Üye
Üye

İletiler: 570

İletigönderen zfrtxt » Cum Ara 26, 2008 22:44

bende birkac kez lacinere trt de denk gelmisdim . adam nerdeyse kadrolu sozcu izledigim programlarda hep gorusune basvuruluyordu . bir seyler sezmistim dogal olarak ne de olsa bu donemde trtden pay almak icin birilerinin suyuna gitmek gerekiyordu ve balon patladi demek .
Kullanıcı küçük betizi
zfrtxt
Üye
Üye

İletiler: 106

İletigönderen borauran » Cum Ara 26, 2008 22:46

arkadaşlar bende programdaydım ve soru sordum .. Arel Üniversitesi olarak gittik. İçiniz rahat olsun gerek laçiner e gerekse metiner e gerekenleri söyledik .. metiner bir yerde 42 bin şehit dedi ben yerimden fırlayarak teroristlerede şehit diyemezsin haddini bil diye bağırdım bunlarla sınırlı kalmadı tabi birçok arkadaş gereken cevabı verdi ve ben SARIZEYBEk paşadan imza alırken metinerin yüzünü mosmor gördüğümde güldüm bu arada programın kaydı oldumu bilgi varmı arşivlik bir program oldu bence ....
Kullanıcı küçük betizi
borauran
Üye
Üye

İletiler: 3

İletigönderen borabey » Sal Ara 30, 2008 17:26

değerli kardeşlerim,

Türk-Kan bugün tv programını güncel meydana taşıdı.
Kendisine teşekkür ediyorum.
Kullanıcı küçük betizi
borabey
Üye
Üye

İletiler: 333

Şu dizine dön: Arif DOĞU

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x