"Sayın Abdullah Öcalan'ı Evimde Ağırlamak İstiyorum"

"Sayın Abdullah Öcalan'ı Evimde Ağırlamak İstiyorum"

İletigönderen kona.gamze » Sal Eki 30, 2012 13:26

Gamze Güngörmüş Kona
Sayın Abdullah Öcalan’ı Evimde Ağırlamak İstiyorum, Elbet Teşrif Ederlerse
Bizim oğlan “Kanat Aklısıkkanatlanan” bağımsızlığını onlardan erken ilan edip Moda’ya taşındı, onun oda boş hem de manzarası iyi, dağlara bakıyor, yatak yorgan hepsi hazır sayın Öcalan’a o odayı açacağım,
Site yönetiminden rica ederiz nasıl her sene “yaza merhaba” “kışa bye bye” vs. partileri düzenleniyorsa sayın Öcalan için de bir “hoşgeldin partisi” düzenleyiveririz,
Bizim buraların önde geken erkanına haber salarız, isterlerse karsılamada onlar da yer alır,
Geldigi ilk gece bagımsız kürdistan uğruna canlarını feda eden gerillalar icin bir hatim indiririz,
Bizim güvenlik çocuklar işlerini iyi yaparlar onlara da söyleriz geldikten sonra kuş uçurmazlar,
Dedemi Karacaahmet’ten çağırırım beni kırmaz gelir, O’nun 93 harbinde bu millet uğruna, sayın Öcalan’ın da yıllardır o millet uğruna ne cefalar çektiğini çekirdek çitleyerek hasbıhal ederler,
Babamı da çağırırım, bana hayrandı o da kırmaz gelir, o da babasının nasıl bu vatan uğruna gazi olduğunu anlatıverir, geyik yaparlar karşılıklı,
Evde duran yemek kitaplarından calışmaya başlarım, 20 yıldır köfte-makarna pratiğinden öte lezzetler sunmak için sayın Öcalan’a,
Evdeki tüm Atatürk tablolarını kaldırırım (hem Esram Elimönüm’ün kulaklarını çınlatmış oluruz), yerine “dağlara gel dağlara” yazılı kürdistan tabloları asarım evin her köşesine,
Bizim Site girişinde direk tepesinde öyle bönek bönek (!) duran Türk bayrağını gelmeden indiririz, ileride nasıl bir bayrak asılacağını sayın Öcalan yorgunluğunu attıktan sonra görüşürüz,
Mili bayramlarda bloktan bloğa koca Türk bayrağı gerilmesini “çok olağan üstü” genel kurul kararıyla yasaklarız,
Eve yakın çevredeki okullara, dairelere de haber salarız "Türk bayrağını, Atatürk posterlerini kaldırın, Pazartesi-cumaları bayrak törenlerini yasaklayın" diye, hissedip de, ruh ve akıl sağlığı bozulmasın,
Artık piyasada sıkıntı yok bolca kürtçe müzik cd'si alırım dinleriz birlikte, Şivan Perver’inki hariç tabii,
Engebeli araziden “hoşgeldin”e gelecekleri de bir yerlere salmam evimde ağırlarım,
Şehit aileleri falan duygusallaşıp, “hosgeldin” demeye kalkarlar diye, kolluktan rica ederiz yaşadığım ilçenin sınırlarına dahi yaklaştırılmazlar,
MHP ve BBP ilçe teşkilatları lüzumsuz yere sokaklara dökülüp, taşkınlık yapmasın diye bir süreliğine kepenk indirirler,
Tüm bunlara vesile olur iken Danışmanlık, parti görevi, eyalet sorumluluğu, ileride bakanlık, manevi liderlik felan gibi menfaatler aklımdan geçiyorsa Allah canımı şimdiden alsın,
Ancak sayın Abdullah Birtürlü Öcalamayan evimde kalmaya başladıktan sonra tek bir Mehmetçik daha şehit olmayacağına, topraklarımız bölünmeyeceğine, gerillalar büyük ülkü uğruna ölmeyeceğine, liberal ve kürtçü zevatın başı göğe ereceğine göre tek isteğim tarihe not düşebilmek adına (yine kendi menfaatime değil) bir üstün hizmet madalyası takılmasıdır, lokasyon önemli değil yeter ki bu madalya üstümde bir yere takılsın.
Büyük Önder, Eşsiz Lider, Yağız Geçkinim, Bekliyorum Öyle bir Zamanda Gel ki Vazgeçmek Mümkün Olmasın...
Kullanıcı küçük betizi
kona.gamze
Üye
Üye

İletiler: 16

Şu dizine dön: Sizin Makaleleriniz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x