Serdar Ateş:GEZ'İ - GÖZ'Ü ve ARPACIK..

Serdar Ateş:GEZ'İ - GÖZ'Ü ve ARPACIK..

İletigönderen A. Serdar Ateş » Pzr Haz 01, 2014 9:16

Gezi Parkı Direnişinin 1. yılındayız.Tüm Gezi Şehitlerinin ruhu şad olsun!

Plan çok ince,geniş kapsamlı ancak düşünce tepkisel,anlık ve daracık...
Bu yüzden ,vuruluyor ölüyor Türk Gençliği ki ;düşman gözde; hedef arpacık!

Plan, her silahın arpacığından vuran ,arpacığın geldiği Gez'i' nde dolaşan gözünde saklı!

Resim


'Neden meydanlar Gerici Sol ve pkk yerine ;Kemalistlere bırakılmıyor' sanıyorsunuz?

Eğer Olması Gereken Yapıcı İde (Normatif) sahibi değilseniz; oyuna kapılırsınız!

Tepkisel psikolojiye girmiş bir kitle,mutlaka ana hedefinden uzaklaşıp,anlık ve yönlendirilmiş hedeflerle iştigal olarak kendi enerjisini tüketecektir...

Bu durum;evine yemeğe gitmesi gereken aile reisini, yemeğe davet etmek gibidir;başkasının yemeğini yerse;eve gittiğinde bireysel tokluğunu yaşayarak; birlik idealine yönelik ;gerçek hedefini düşünmeyecek ve istemeyecektir...

Toplumsal Algı ve Değer Müdahalesine yönelik psikolojik yönlendirme operasyonlarıyla kurulan ;''Sorun-Tepki ve Çözüm Oyunu'' bu şekilde netleşmektedir.

Bu yüzden,iktidarın silahının gözü ;alevi Türklere yönlenmektedir!

Bu yüzden iktidarın hedef kitlesi;her daim meydandaki işçi kitlesidir!

Yaratılan mağduriyetler üzerinden;tepkiselleşerek, uçlaşmış toplum hedeflenmektedir.

Çünkü Küresel Sermaye ;işgal ettiği toplumlarda;köklü dönüşümleri ancak;toplum birbiri ile çatışırken yapabilmektedir.

68 Hareketinin karşılığı 12 Mart Muhtırası ile yaptırılan Hukuksal Dönüşümlerdir.78 döneminin bedeli 24 Ocak Kararları ile gelen 'Ren Kapitalizmi'dir.


2007'den beri geliştirilen esaret süreci ile Türk Devleti ve milletinin Anadol'dan izinin silinmesini içeren plan işlemektedir!.

Çünkü toplumsal yapıyı meydana getirenler içinden; yönlendirilebilen her gurup ;yapıyı hedefinden başka istikametine çekilebilir.

Hedef; Cumhuriyeti meydana getiren Atatürkçülerin, marjinal tepkisel düşünceye çekilme ve genel akla düşman gibi iliştirilerek;toplumu birbirine kırdırma taktiğindedir!


68 kuşağını,78 Kuşağını;90 Kuşağını okumayı iyi bilen;tarihi irdeleyen her birey ;bu oyunu bozmayı da bilir!

Atatürkçü veya Kemalist düşünce ve kimlik yerine; Türk Gençliği ,Gezi oyununda;''Çapulcu-Vandal '' imgeleştirmeleri ile; Soros'çu örgütler ve Akepe eliyle; dhkpc türevi örgütlere yönlendirilmektedir.Oysa Çapulcu-Vandal imgeleştirmeleri ; pkk ve bölücü sola dairdir!

Resim


Adana'da: iktidar zorlamasıyla; dinlenmeden sahaya sürülmesinden dolayı, görev şehidi olan Komiser Mustafa Sarı yerine; Lice'de; Mehmetçik'e saldırırken ölen Medeni Yıldırım'ın savunulması ;AKEPE karşıtı cephenin bölünmesi için; önemli bir algı yönlendirmesidir!

Bakınız! bugün, pkk Lice'de yol kesmekte,kendini bölgede tek otorite olarak ileri sürmektedir!Bu kalkışmaya karşı;milli birlik ve iradesinin ;Gezi Parkı olayları dahilinde; pkk ile empati içerisine sokulmak istenmesi: Kimlerin işine gelmektedir?

AKEPE bu algılatmayla :Kemalistleri bölücülerle eş güç olarak tanımlatmaya çalışmaktadır!

Aşırı Sol, 1969'dan beri Kürtçülük ile yoldaştır!

Ekrana çıkartılan , bazı sözde münevver, ANAP eski yöneticilerinin ağzında sakız olmuş bir yalan gibi;pkk 12 Eylül ihtilali sonrası;Diyarbakır Cezaevi'nde doğmuş bir örgüt değildir!

Pkk ön örgütü: TİP'ten ayrılanlarca kurulan;Devrimci Doğu Kültür Ocakları'dır.12 Mart Muhtırası ile bu dernek ve örgütler kaldırılmış;1974 affıyla yeniden faaliyete geçerek;Mahir Çayan'ın Sürekli Kesintisiz Askeri Şiddet Tezi ve Silahlı Propaganda yöntemi ile Bölücübaşının eliyle yeniden örgütlenerek;ülkemizde kan dökmeye ve Kürt Türklerini ülke ve milletten ayırmak üzere; Ermeni-Siyon planına devam etmiştir. (*)

26 Aralık 1986 dhkpc-pkk 'Müşterek Eylem ve İşbirliği Protokolü' :Eylemler metropollere taşınarak,halk ile devletin arası açılması sağlanarak,devlet otoritesinin kaldırılması amaçlanmıştır.(**)

AKEPE, kontr- uç sol ve pkk empatisi yolu ile; Kemalist Türk milliyetçilerini bölme hedefinde; 'Çöl İklimlendirme'si gibidir.

Kontrollü olarak ısıtılan ve soğutulan toplumun, ısı değişkenlerini öne süren güç ;her daim AKEPE'ce kontrol edilmektedir!

Eğer 10.000 yıllık tarihinizden, çölü yeşertecek düşünceyi bulamazsanız; aklınız, umman oyununda tükenebilir!


Serdar Ateş
01.06.2014


twitter :@ates_serdar
Facebook:https://www.facebook.com/yazarserdarates
Dipçe
*Kuruluşu-İnfazı ve Katliamlarıyla Pkk Terörü-sf 35-42-Cemal Temizöz-Togan Yayınevi 2012

* A.g.e. sf.238
Kullanıcı küçük betizi
A. Serdar Ateş
Üye
Üye
 
İletiler: 49
Kayıt: Pzt Eyl 24, 2012 5:32

Şu dizine dön: Sizin Makaleleriniz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 6 konuk

cron

x