Serdar ATEŞ: MİLLİ TANK'A YENİ KUMPAS !

Serdar ATEŞ: MİLLİ TANK'A YENİ KUMPAS !

İletigönderen A. Serdar Ateş » Sal Mar 14, 2017 19:20

ALMANYA İLE İLİŞKİLERDE ZİRVEYE ÇIKIYORUZ AMA...
AKEPE'Yİ SORAN OLURSA, ''BND AJANLARINI YAKALAMAYA SEFERE ÇIKTI'' DERSİNİZ...

Almanya ve Holanda ile kriz yaşadığımızı zanneden AKEPE'li arkadaşlar;
Almanya ve Holanda ile artan ticaretimize uyansın !

Barzani sebebiyle Karamahmet'in elinden alınan BMC, Ethem Sancak'a gitti... Bu fabrikalarda zırhlı araçlarımızın yapımı da sözkonusu..
Kumpaslarla milli araç üretecek Komutan ve bilim adamlarını içeri atan AKEPE; Ethem Sancak aracılığı ile Almanya'nın Reinmethal silah firmasıyla ilişki kuruyor !

Resim

Stern dergisi haberine göre;Malezyalı Milyarder Syed Mokhtar Albukhary ile Türgev üzerinden ilişki kuran Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ; bu ilişkide kilit noktası.
2016'da Türgev Albukhary Dil ve Kültür Kampı'nı da Malezya'da faaliyete geçiren ikili; Reinmethal ile ortaklıkla, orta ve uzak doğuda tank ve yedek parça satışını da üstelenecek.Bu satışın bir diğer amacı da, küresel güç dengesinde,rakip güçler karşısında zayıf orduların donatılması ile NATO amaçlarına da hizmet edilecek.(Ukrayna-Malezya-Ortadoğu vs)
Kurulacak bu ilişki sayesinde Reinmethal üzerinden, Almanya eksik parçaları üretmek karşılığında Altay tankının projesinde de yer alacak !
Bu amaçla BMC'nin Sakarya'nın Karasu ilçesinde 222 hektarlık arazi aldığı ifade ediliyor.

Milgem'i tamamen yerli kaynaklarla üreterek Almanya'dan denizaltı ve gemi alımını durduran Donanma'ya Balyoz indirilmişti !
Yabancıların dahil edildiği bir stratejik tank projesi milli kalabilir mi ?
Herhalde Gezi ve bir çok olayda sürekli kendisi yerine; Alman istihbaratını suçlayan AKEPE'nin NATO'nun büyük ortağı Almanya'ya da bir şekilde teşekkür ettiği düşünülmelidir.Yoksa düşük bütçeli sahte krizler yararak, Türk kamuoyunu Almanya üzerinden etkilemeye çalışmanın başka bir amacı görülememektedir.

10 senedir komisyonlara havale edilerek, ana güç motorlarını bile yapamayan; dışarıdan alım yoluna giden idare; Altay tanklarını bir türlü seri üretime geçirememişti.Leopar Tankını yayngınlaştırmak dururken, Altay tankını nasıl destekleyeceği anlaşılamayan Reinmethal; anlaşılan o ki, AKEPE eliyle toplama tank haline getirilecek.Bu özelliği ile ise; milli tanktan çok, dışarıya bağımlı silah özelliği ile yerli montaj statüsüne dönüştürülecek...

Bu, bir bakıma; üstü örtülü milli silah sanayii casusluğuna da, zemin hazırlamak değil midir ?
Kumpas davalara teşekkür, Almanya üzerinden NATO'ya bu şekilde geliyor !

Yeni yedek parça ve montaj tesisleriyle; hem AKEPE oligarşisi, hem de Almanya kazanacak !
Bu arada; 1992'den 2000'lere kadar kendi silahlarının (Leopar tankları-reinmethal uçaksavarları) OHAL kapsamında kullanılmasını engelleyen ve yedek parçada ambargo uygulayan Almanya, kumpas davalar sonrası, AKEPE eliyle yeniden savunma sanayine girmesi neyin işareti ?

Tüm yaşanan siyasi gösteri sonrası: AKEPE-Almanya ve Hollanda kazanmaya devam ediyor !
Kaybeden: Sadece Türk Milleti...
Tebrikler AKEPE !

Serdar ATEŞ
14.03.2017
Kullanıcı küçük betizi
A. Serdar Ateş
Üye
Üye
 
İletiler: 49
Kayıt: Pzt Eyl 24, 2012 5:32

Şu dizine dön: Sizin Makaleleriniz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x