sitede virüs

Sitemiz hakkındaki öneri ve şikayetlerinizi buradan bildirebilirsiniz...

Re: sitede virüs

İletigönderen KRAL » Prş Eyl 10, 2009 1:31

Adı üstünde "umumhaneci". Onları muhatap alanların kimler olduklarını biliyoruz. Forum kurallarına aykırı yazmayayım eheh. :)
Kullanıcı küçük betizi
KRAL
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 103

İletigönderen Ram » Prş Eyl 10, 2009 1:35

Bense şöyle değerlendiriyorum:

Bana göre mesele, Ulubatlı Hasan'ın gerçekte yaşayıp yaşamamış olması veyâhut Şeyh Edebali'nin Gazi Osman'a öğütlerinin uydurma olup olmamasından çok başkadır. Diyelim bunlar yok, uydurma. Fakat, -diyelim ki gerçeği söylüyorsun- bunları öyle bir söylüyorsun ki, bunların üzerine kurulmuş maneviyâtı bir anda yıkıyorsun, sanki kötüymüşçesine palavradır diyorsun, sonra da bu maneviyâtı kuranlara câhil diyorsun. Bunun sonuçlarını düşünüyor musun, insanlardaki ruhsal yıkımını¿? Düşünmüyorsun. Senin gibi umumhaneciler, ancak Hit Lovri gibi Barış! Gönüllüsü CIA hizmetkârı ile hoşbeş eder, açılalım-saçılalım kümesine dâhil olur, belge de belge diye yırtınır ama kaya taşlarına yazılmış milyonluk değerleri safsata olarak niteler, Timur'u dahi Türklükten çıkarır, bir nevi örümceklik yapar.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen maydonos » Prş Eyl 10, 2009 1:40

Yardakci acikladi:Aslinda ickiyi fazla kaciran "Asanis" adli Yunan askeri yanlislikla Turk bayragini Yunan bayragi sanip surlara dikmis. :kikirik:

Baska bir varsayima pardon belgeye gore de, Hasan olarak bildigimiz Turk askeri aslin donmedir sebataydir. Asil San olan adini Turk komutanlardan birisi haha hasan diye kekelemistir. Yoksa yani bir Turk kim ki bayragi alacak o halde surlarin tepesine kondurup zafer ilan edecek.. :kikirik:

Yardakcinin usagi Yaltakci ise Hocam yapma yani yogurduda mi Turkler icat etmedi yapmayin diyerek soyle alayci biyik alti gulumsemesi. Yardakci: Olur mu onuda Mogollar buldu, Turkler .... yavsak bir gulmece. Cok ukala tarihci Yardakci sana bu topraklarda yatmak nasip olmasin gari.:kikirik:
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

İletigönderen KRAL » Prş Eyl 10, 2009 1:47

Hahaha çok güldüm ya maydonos Allah da seni güldürsün. Çok yaşa :)
Kullanıcı küçük betizi
KRAL
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletigönderen Ram » Prş Eyl 10, 2009 1:49

Ama "tarihçi" demeyin muhterem umumhaneciye, alınıyor. "Ben tarihçi değil, gazeteciyim" diye de işin içinden sıvışıyor. Umumhaneciye "bunca kanıt varken, nasıl Ön-Türkleri inkâr edersin¿?" diye yazıyorum, "uzmanlara sordum"* diye yanıt veriyor oturduğu yerden. "Halûk TARCAN" diyorum, "Kâzım MİRŞAN" diyorum, "uçuk-kaçık onlar, konuk edemem" diyor.

*Uzman dediği de R. Oğuz Türkkan; Ön-Türkler sorulduğunda, önce soruyu anlamayan, sonrasında "ben bilmem öyle şeyleri" benzeri bir yanıt veren ve başka şeyler anlatan bir profesör.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen maydonos » Prş Eyl 10, 2009 2:03

Ram, dogru atlamisim. Iyi kiviriyor Osmanli devsirmesi. :kikirik: Sarayli Bardakci(!) :kikirik:

Kral aslinda bugunlerde hic nesemde yok ama yine de seni guldurebildigime sevindim. Aslinda hepimizin morale gereksinimi var.
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletigönderen KRAL » Prş Eyl 10, 2009 2:07

Kesinlikle, katılıyorum bu sözüne. Bu ara hepimizin morale ihtiyacı var.
Kullanıcı küçük betizi
KRAL
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletigönderen devimsel » Prş Eyl 10, 2009 2:16

maydonos yazdı:Yardakci acikladi:Aslinda ickiyi fazla kaciran "Asanis" adli Yunan askeri yanlislikla Turk bayragini Yunan bayragi sanip surlara dikmis. :kikirik:

Teşekkürler maydonos arkadaşım,ben de sayende çok güldüm.Demek içkiyi fazla kaçırmış "Asanis"? :kikirik: O kafayla savaş meydanına kadar gelebilmiş demek ki. :kikirik:
"Tam bağımsızlık demek, kuşkusuz siyasal, maliye, ekonomi, adalet, askerlik,
kültür... gibi her alanda bağımsızlık ve tam özgürlük demektir.
Bu saydıklarımın herhangi birinde bağımsızlıktan yoksunluk, ulusun ve ülkenin
gerçek anlamıyla bütün bağımsızlığından yoksunluğu demektir."

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
devimsel
Üye
Üye

İletiler: 291

İletigönderen MansurSah » Prş Eyl 10, 2009 7:09

Bu saçmalıkları gerçekten programda mı konuştular yoksa siz geyik mi yapıyorsunuz :)
Gerçi bundan çok daha öte neler konuşmadılar ki; bu ne ki.. Ama bizzat bunu da konuşup konuşmadıklarını merak ettim.

Öte yandan, sarhoş Bizanslı'nın bizim bayrağı yanlışlıkla diktiğini de iyi uydurmuşlar; yoksa uydurmasalar, "e kardeşim orda bayrak yoktu, fethettik diktik, yani elbet Hasan yada Hüseyin dikti" denebilirdi ya buna da önceden kulp hazırlıyorlar.
Fatih "Mansur Şah" Özaydın

Hem Cemaat hem Cumhuriyet olunmaz,
Ters mıknatıslanma yapar!!!
Kullanıcı küçük betizi
MansurSah
Bilim Adamı
Bilim Adamı

İletiler: 611

Anasayfa yuklenirken virus hatasi

İletigönderen fatihgsen » Cum Eyl 11, 2009 1:32

Sevgili site yoneticileri,
Siteye http://www.guncelmeydan.com yazarak ulasmaya calistigimda kullandigim antivirus programi (Avast) Trojan horse buldugunu soyleyip siteye girmeme izin vermiyor. Asagidaki malware bulundu hatasi veriyor:
HTML:Illiframe [Trj]

Ben siteye google da forum icindeki bir adresi aratarak girebildim. Bu problemi cozer misiniz. Simdiden tesekkurler. Kolay gelsin.

fatih.
Kullanıcı küçük betizi
fatihgsen
Üye
Üye

İletiler: 52

Re: Anasayfa yuklenirken virus hatasi

İletigönderen Oğuz Kağan » Cum Eyl 11, 2009 1:36

fatihgsen yazdı:Sevgili site yoneticileri,
Siteye http://www.guncelmeydan.com yazarak ulasmaya calistigimda kullandigim antivirus programi (Avast) Trojan horse buldugunu soyleyip siteye girmeme izin vermiyor. Asagidaki malware bulundu hatasi veriyor:

Ben siteye google da forum icindeki bir adresi aratarak girebildim. Bu problemi cozer misiniz. Simdiden tesekkurler. Kolay gelsin.

fatih.

Ben de böyle bir şey olmuyor. Sorun kullandığınız virüs programından olabilir. Bir de buradan bağlanmayı deneyin. :arrow: http://www.guncelmeydan.com/pano/
En son Oğuz Kağan tarafından Cum Eyl 11, 2009 1:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kez düzenlendi.
Namık KEMAL:
"Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini,
Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini?"

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK:
"Vatanın bağrına düşman dayasın hançerini,
Bulunur kurtaracak bahtı kara maderini."

http://www.guncelmeydan.com/pano/tayyip-erdogan-a-gonderilen-cfr-muhtirasi-kuresel-ihale-t18169.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/abd-disisleri-abdullah-gul-u-biz-yetistirdik-t23656.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/dun-malta-surgunleri-vahdettin-bugun-ergenekon-tayyip-t18151.html

KAÇAMAYACAKSINIZ!
Kullanıcı küçük betizi
Oğuz Kağan
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 12355

Re: Anasayfa yuklenirken virus hatasi

İletigönderen Ram » Cum Eyl 11, 2009 1:37

fatihgsen yazdı:Sevgili site yoneticileri,

fatih.

Arkadaşımız virüsü kaldırmak için uğraşıyor. Şimdilik siteye www.guncelmeydan.com/pano adresinden sorunsuzca girebilirsiniz.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen maydonos » Cum Eyl 11, 2009 3:55

Mansursah;

Programlarinda maalesef Ulubatli Hasan diye bir kahraman Turk askerinin olmadigini soyledi bu iki lavuk.

Ben de bu iki lavugu; hayal dunyamada karikaturize ettim, abarttim. Oyle bir atiyorlar ki birazda ben atayim dedim.

Hepimize kolay gelsin.
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

Önceki

Şu dizine dön: Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk