Siyaset Meydanı - 16 Ekim 08 / Erdal SARIZEYBEK

Ali KIRCA sunuyor, birbirinden önemli konuklar anlatıyor

Siyaset Meydanı - 16 Ekim 08 / Erdal SARIZEYBEK

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Eki 19, 2008 8:48

Ali KIRCA (Çömelek) sunuyor, konuklar cevaplıyor, tartışıyor...

Konuk: Emekli Jandarma Albay - Yazar - TUSAM İç Güvenlik ve Terör Uzmanı / Erdal SARIZEYBEK

Resim

İkinci izleme seçeneği:

Şifre: guncelmeydan

Bölüm - I

Bölüm - II

Şifre
guncelmeydan

İndir

Görüntü: XviD 29.00 fps
Süre: 2 saat 28 dakika
Dosya Boyutu: 714 MB
Çözünürlük: 512x384

İlişimler
Parça I
Parça II
Parça II
Parça IV
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen Kadir1453 » Pzr Eki 19, 2008 10:46

Tesekkürler emeginize saglik. Programi seyrettim cok güzel bir anlatim yapti Emekli Albayimiz.. Heleki son cümlesi "Bu hükümet ile Terör cözülmez" cok yerinde bir tespit yapmis. AEO.-
Kullanıcı küçük betizi
Kadir1453
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen Ram » Pzr Eki 19, 2008 12:48

Türk-Kan, eline sağlık mirim.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen ali17 » Pzr Eki 19, 2008 14:22

teşekkür ederim eline sağlık seyredemiştim çok makbüle geçtii
Kullanıcı küçük betizi
ali17
Üye
Üye

İletiler: 1

İletigönderen arsipel » Pzr Eki 19, 2008 18:53

ellerinize sağlık mirim
Kullanıcı küçük betizi
arsipel
Üye
Üye

İletiler: 116

İletigönderen İlteriş » Pzr Eki 19, 2008 19:26

elinize saglik. Komutan parcaladi, artik dusunebilen insanlar kacakcilik-siyaset-densiz-pkk baglantisini kurabilirler, ama dusunemeyenler ne olacak bilmiyorum.
"Temel ilke, Türk milletinin haysiyetli ve şerefli bir millet olarak yaşamasıdır. Bu ilke, ancak tam istiklâle sahip olmakla gerçekleştirilebilir"

Mustafa Kemal Ataturk
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş
Üye
Üye

İletiler: 1197

İletigönderen meto » Sal Eki 21, 2008 0:58

Çok güzel bir programdı.

Sanırım bir önceki program ile bunu izleyen birisi, terör hakkındaki 30 yıl boyunca yaşanarak öğrenilmiş gerçekleri büyük oranda öğrenmiş olur.

Erdal Sarızeybek daha ne desin, ne kadar açık konuşsun.

Paylaşım için ve de dosya parçalarını 200 MB boyutunda upload ederek rapidshare çilesini azalttığınız için ayrıca teşekkürler.
Kullanıcı küçük betizi
meto
Üye
Üye

İletigönderen GUMgum » Sal Eki 21, 2008 2:04

Gerçekten cok mükemmel bir programdı . Bu kadar acık ve net anlatımlarıyla albayımızı sahsen ayakta alkışlıyorum .
Umarım gerekli tedbirler alınır !
Paylaşım için de teşekkürler bu arada . . .
Kullanıcı küçük betizi
GUMgum
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen hepar_16 » Sal Eki 21, 2008 19:19

allah razı olsun bu paşalardan türk halkının uyanmasını sağlıyor inş. türkiye atatürkün istediği kunumlara gelecektir
Kullanıcı küçük betizi
hepar_16
Üye
Üye

İletigönderen tanermert » Sal Eki 28, 2008 5:50

arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz ben bu videoları açamıyorum şifreler nerde var rapid share den mi açıyoruz şimdiden teşekürederim
Kullanıcı küçük betizi
tanermert
Üye
Üye

İletigönderen Türk-Kan » Sal Eki 28, 2008 8:13

tanermert, sifresiz google video eklenmistir.

Şifre: guncelmeydan. Sifre vimeo sitesine yüklenen görüntüler ve rapidshare'e yüklenen indirme ilisimleri icin gecerlidir.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen receylan » Sal Eki 28, 2008 22:52

merhaba dost ve dostlar...öncelikleen büyük bayram hepimize kutlu olsun...yaklaşık 3 aydırher şeyden uzaktım...rahatsızlıklar vs...ilk iş kersilmiş interneti açtırmak sonra hemen siteye dostlara bakmak oldu...bir kere daha emeklerinize sağlık...bu arada rapidede bir haller olmuş...ölü kandili gibi hız vermekte...anlaşılan yakın bir zamanda üyelik tazelemesi yapmalı...aksi halde sizleri hızına yeişemiyeceğim korkarım...bir kere daha selam saygı...
Kullanıcı küçük betizi
receylan
Üye
Üye

İletiler: 398

İletigönderen Ram » Sal Eki 28, 2008 23:15

Geçmiş olsun receylan, hoş geldiniz.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Elveda » Çrş Eki 29, 2008 12:10

Teşekkürler. Erdal Sarızeybek kimdir tanıtmalı anlatmalı ve iktidara gelmesi için çaba sarfetmeliyiz. Çünkü onu tanımayan birçok insan var. Bana göre Atatürkten sonra gelen ilk ve tek önder Erdal Sarızeybek olacak.
Kullanıcı küçük betizi
Elveda
Uzaklaştırıldı

İletiler: 55

İletigönderen murath » Sal Kas 11, 2008 20:24

çok teşekkürler.. ellerinize sağlık.. Erdal Sarızeybek çok değerli çok kaliteli bir insan.. anlattıkları hep anlatılmalı, uygulanana kadar..
Kullanıcı küçük betizi
murath
Üye
Üye

İletiler: 5

Sonraki

Şu dizine dön: Siyaset Meydanı

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x