Siyaset Meydanı - 24 Ocak

Ali KIRCA sunuyor, birbirinden önemli konuklar anlatıyor

Siyaset Meydanı - 24 Ocak

İletigönderen Ram » Prş Oca 31, 2008 3:23

Ali KIRCA (Çömelek) sunuyor, konuklar cevaplıyor, tartışıyor...

Konuk: Eski OHAL Bölge Valisi - Hayrı Kozakçıoğlu / Prof. Dr. Beril Dedeoğlu / Doç. Dr. Adem Sözüer / Emekli General - Necati Özgen / Eski Diyarbakır Milletvekili - Haşim haşimi / Gazeteci - Ruşen Çakır / Dr. Metin Başoğlu ve İtirafçı eski bir terörist

[img]http://www.hizliresim.com/2008/1/30/1863.jpg[/img]

Görüntü: XVID 25.00fps [Stream 00]
Ses: MPEG Audio Layer 3 48000Hz mono 102Kbps [Stream 01]
Süre: 191 dk. 35 sn.
Boyut: 999 MB
Çözünürlük: 496x368

Şifre
guncelmeydan

Linkler
Parça I
Parça II
Parça III
Parça IV
Parça V
Parça VI
Parça VII
Parça VIII
Parça IX
Parça X
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen ardaguner » Prş Oca 31, 2008 21:01

Sağol da şifrede hata gösteriyor.
Kullanıcı küçük betizi
ardaguner
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen Ram » Cmt Şub 02, 2008 5:47

ardaguner, kusura bakma, şifreyi bulamadım, yanlış yazmışım. Yeni adresler eklenmiştir.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen TurkGladio » Cum May 09, 2008 18:22

Bunu video sitelerinden birine yükleyemez mısınız? (Mümkünse veoh sitesi olmasın :roll: )
Kullanıcı küçük betizi
TurkGladio
Üye
Üye

İletiler: 168

İletigönderen altinkopru » Pzr May 25, 2008 2:28

Paylaşım için teşekkürler.
...Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır.
Genç, �Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir� diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Onu hapse atacaklar. Diyecek ki, �Ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir.�
İşte benim anladığım Türk Genci ve Türk Gençliği.
Kullanıcı küçük betizi
altinkopru
Üye
Üye

İletiler: 77

İletigönderen receylan » Cum May 30, 2008 5:04

sağolun...saygı ve sevgiler...daima...
Kullanıcı küçük betizi
receylan
Üye
Üye

İletiler: 398

İletigönderen remulus » Sal Kas 18, 2008 19:23

merhaba arkadaslar bu video yu online izleyebilecegim bir yer var mi yardim ci olursaniz cok sevinirim tskelr sevgiler saygilar
Kullanıcı küçük betizi
remulus
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen Türk-Kan » Sal Kas 18, 2008 20:02

Ram yazdı:
remulus yazdı:merhaba sayin yöneticiler
sizden ricam siyaset meydaninin 24 ocak ismi altindaki bölmünü online izlemenin bir yolu varsa lutfen yardim ci olun bana cevabinizi bekliyorum tskler iyi aksamlar.

Ne yazık ki mümkün değil.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

Şu dizine dön: Siyaset Meydanı

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x