Sizce Magazin-paparazi Programlari Yayindan Kaldirilmali Mi?

Sizce Magazin-paparazi Programlari Yayindan Kaldirilmali Mi?

evet
24
83%
Hayır
5
17%
Diğer (belirtiniz)
0
Oy yok

Toplam Oy : 29

Re: Sizce Magazin-paparazi Programlari Yayindan Kaldirilmali Mi?

İletigönderen yigitler » Çrş Ağu 26, 2009 20:49

GöktürkMehmet yazdı:Arkadaslar,

Caz dinlemek baska, maganiz izlemek baska,

Magazin var... Magazin var... Ayrica.

Ben Turkiye'de magazinin islenis bicimini onaylamiyorum.

Bu nedenle, Turkiye'deki magazin programlarinin kaldirilmasi, yerine de halki bilinclendirecek, degisik tarihsel, bilimsel ve siyasal konular uzerine bilgilendirecek, bunu yaparken de uzman kadrolar tarafindan elden gecirilip, halki SIKMAYACAK sekilde duzenlenecek programlarin getirilmesini isterim.

Ancak, YOZLASTIRMA! adinda bir gundemleri var bu kalitesizlikleri halka sunanlarin. Onlari bunu yapmaya ikna edemeyiz, esas, o yayin politikalarini olusturanlari tasfiye etmek gerekiyor.

Senin de dedigin gibi, insan ne muzik tarzini dinlerse dinlesin, onunla hic bir sorunum yok. Bu bir zevk meselesi. Ama magazine gelince benim uzuldugum sey, bazi TV kanallarin (isimlerini soylemeye gerek yok) magazin haberlini ana haber bultenlerinde yayinlamalaridir. Gundemde magazinden cok daha onemli seyler var, ama gel bunlari bu TV kanallari'nin yoneticilerine anlat. Haberlerin yozlasmasina gelince, bence en buyuk suclusu Show TV idi, Reha Muhtar doneminde. Ne zaman bu gereksiz, parazit, salak herif TV'ye ciksa hemen kumandayi alip kanal degistiriyordum. O itici, ukala ve piskin tavirlari cok sinir bozucuydu, ama maalesef bazi kanallarin haber bultenleri de Show TV'nin Reha Muhtar donemini taklit etmeye basladi, ve geri donulmez bir yola girdi.
Kullanıcı küçük betizi
yigitler
Üye
Üye

İletiler: 600

İletigönderen Ram » Çrş Ağu 26, 2009 20:58

Ne o böcek; elli tane üyelik alıp ankete oy kullanarak ve akabinde tehdit edip havlayarak bir böcek olmadığını mı kanıtlamaya çalışıyorsun¿?
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen ufukpolat70 » Cum Ağu 28, 2009 13:36

RTÜK neden kaldırsın magazin programlarını yada bunları yayınlayan kanallarla neden uğraşsın... AB, ABD ve türevleri gibi beyinleri uyuşmuş, düşünmeyen, sorgulamayan, umursuz, sorumsuz bir türk toplumu isteyen güçler böyle istiyor...
Kullanıcı küçük betizi
ufukpolat70
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen ufukpolat70 » Cum Ağu 28, 2009 13:39

SANA KATILIYORUM ARKADAŞIM
Kullanıcı küçük betizi
ufukpolat70
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen Elveda » Cum Ağu 28, 2009 15:07

Yaw konuya bir bakıyım dedim, çok canım sıkıldı.
Sevgili Ram senden ricam şu. Böyle ürüyengenleri çok fazla dikkate alıp zaman ayırıyorsun. Burada kimin kimden olduğu, kimin neyi savunduğunu, kimin neyi savunamadığını çok iyi gören kardeşlerimiz var. Sen var, şöyle lağam farelerine bu kadar zaman ve buradaki değerli sayfaları ziyan etme. Ben atışmaları görünce böceklere olan kinim çok artıyor, birşey yapamadığım için de moralim bozuluyor. Bence böyle kişiler burada sayfa ziyan etmesin.
Kullanıcı küçük betizi
Elveda
Uzaklaştırıldı

İletiler: 55

Önceki

Şu dizine dön: Anketler

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x