Son "Ergenekon" Operasyonu değerlendirmeleri

Türkiye ve Dünya Gündeminin tartışıldığı izlenceler, açık oturumlar

Son "Ergenekon" Operasyonu değerlendirmeleri

İletigönderen Türk-Kan » Cum Oca 09, 2009 17:05

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Deniz BAYKAL

>> İndir > İndir > İndir > İndir > İndir > İndir <<

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen receylan » Cum Oca 09, 2009 21:01

arşivlik konular...emeklerinize saygılar...devamlarını bekliyorum da...bu örgüt elemanları ya çok saf ya da birileri halkı da saf yerine koyuyor...operasyonlar aylar önceden başlamış...gürültü ayyuka çıkmış...hala belgeler evlerde ele geçiyor...hiçbir örgüt mensubu böylesine kaz gibi hala belge saklamaz...o halde...
Kullanıcı küçük betizi
receylan
Üye
Üye

İletiler: 398

İletigönderen mukanorkan » Cum Oca 09, 2009 21:03

Bu fason davaya inanan adam da çok arkadaşlar
Kullanıcı küçük betizi
mukanorkan
Üye
Üye

İletiler: 425

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Oca 11, 2009 14:20

Yeni görüntüler eklenmistir.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen bozkurtlar diyari » Pzr Oca 11, 2009 16:03

Tesekkürler TÜRK-KAN
TÜRK GENÇLİĞİNİN ANDI !!!

EY TÜRK'ÜN BÜYÜK ATASI GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK !!!

Her zaman, her yerde ve her durumda Atatürk ilkelerinden ayrılmayacağımıza, çağdaş uygarlığa geçmek için bütün zorlukları yeneceğimize namus ve şeref sözü verip, kendimizi büyük Türk Milletine adarız.
Kullanıcı küçük betizi
bozkurtlar diyari
Üye
Üye

İletiler: 570

İletigönderen Parola Vatan » Pzr Oca 11, 2009 17:57

Çok teşekkürler, yüreğinize sağlık...
Kullanıcı küçük betizi
Parola Vatan
Üye
Üye

İletiler: 157

İletigönderen İlteriş » Pzr Oca 11, 2009 23:35

"Ben Kizilay'a dolmusla gidip geliyorum, hickimseden korkum yok!"

Vural Savas
"Temel ilke, Türk milletinin haysiyetli ve şerefli bir millet olarak yaşamasıdır. Bu ilke, ancak tam istiklâle sahip olmakla gerçekleştirilebilir"

Mustafa Kemal Ataturk
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş
Üye
Üye

İletiler: 1197

İletigönderen talat pasa 1 » Çrş Oca 14, 2009 1:15

Tesekkürler
Önce Vatan
Kullanıcı küçük betizi
talat pasa 1
Üye
Üye

İletiler: 340

İletigönderen hirbo06 » Çrş Oca 14, 2009 5:14

Tesekkurler,
Vural Savas i yurekli tutumu ve hukukcu durus sergilemesinden oturu kutluyorum.
Boyle insanlari cikarsalar ya acik oturumlara o tarafsiz oldugunu iddia eden dinci ve isbirlikci medya,
selamlar
ONCE AHLAK,TERBIYE VE NEZAKET SONRA FIKIR ALISVERISI! Terbiyesiz (insan), yalnız kendine kötülük etmez, bütün utanç ve erdem ufuklarını ateşler (Mevlana). Ahlak mukaddestir; çünkü aynı kıymette eşi yoktur... Bir millet, zenginliğiyle değil, ahlak değeriyle ölçülür…Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir(K.Ataturk)
Kullanıcı küçük betizi
hirbo06
Üye
Üye

İletiler: 156
Konum: ONCE AHLAK,TERBIYE VE NEZAKET SONRA FIKIR ALISVERISI! SAYGIMIZ; BILGI,DUSUNCE VE EMEGE, REP'E DEGIL!

İletigönderen luzismud » Çrş Oca 14, 2009 10:01

Tesekkürler Türk-Kan... Videolari izlemeye yetisemiyorum artik. Her birinin izlenmeye deger oldugu kesin. En azindan bu videolar burada ve ilk firsatta izlenmeyi bekliyor.

Emeginize saglik
Kullanıcı küçük betizi
luzismud
Çeviri Takımı
Çeviri Takımı

İletiler: 170

İletigönderen Türk-Kan » Prş Oca 15, 2009 0:13

Görüntü eklenmistir.

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

Şu dizine dön: Türkiye ve Dünya Gündemi

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x