Son Osmanlılar

Belgeseller buraya

Son Osmanlılar

İletigönderen kurtulus » Cmt Tem 19, 2008 18:32

BÖLÜM-1

BÖLÜM-2

BÖLÜM-3

BÖLÜM-4 SON BÖLÜM

Kullanıcı küçük betizi
kurtulus
Üye
Üye

İletiler: 248

İletigönderen asimerter » Cmt Tem 19, 2008 21:28

paylasim icin sagol
"Son dönemin" Devleti Osmaniyesi devam etseydi belki bugün daha da fazla DIS GÜCLERIN oynuna gelip Vatanimiz parca parca olurdu
Kullanıcı küçük betizi
asimerter
Üye
Üye

İletiler: 17

İletigönderen Ram » Cmt Tem 19, 2008 22:41

İlk Uyarı: Başlık iletilerini yazarken, büyük harf ile başlaması gereken kelimeleri küçük harfle başlar şekilde yazmayınız. Bu konudaki başlığı bu uyarıya göre değiştiriniz. Bundan sonra, aynı hatayı içeren başlıklarınız, gerekçe gösterilmeden kilitlenecektir.

İkinci Uyarı: Tartışma ve fikir paylaşımı içermeyen bir konuda, -kabaca "teşekkür iletisi" yazılan içeriklerde- üyelerin açtığınız konuya cevap yazmalarını isteyemezsiniz. Buna dikkat ediniz.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen maydonos » Pzr Tem 20, 2008 2:53

nasil bir yanit bekliyorsun akp de defolur gider birgun umit ederim.hic etkilenmedim tvdede seyretmistim.simdiki kankalarindan bir farklari yok.onlarda isbirlikci idi.biat etmeye,etek opmeye merakli degilim.
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

İletigönderen kurtulus » Pzr Tem 20, 2008 7:58

Ram yazdı:İlk Uyarı: Başlık iletilerini yazarken, büyük harf ile başlaması gereken kelimeleri küçük harfle başlar şekilde yazmayınız. Bu konudaki başlığı bu uyarıya göre değiştiriniz. Bundan sonra, aynı hatayı içeren başlıklarınız, gerekçe gösterilmeden kilitlenecektir.

İkinci Uyarı: Tartışma ve fikir paylaşımı içermeyen bir konuda, -kabaca "teşekkür iletisi" yazılan içeriklerde- üyelerin açtığınız konuya cevap yazmalarını isteyemezsiniz. Buna dikkat ediniz.

düzeltim
Kullanıcı küçük betizi
kurtulus
Üye
Üye

İletigönderen Ram » Pzr Tem 20, 2008 15:07

kurtulus yazdı:
Ram yazdı:İlk Uyarı: Başlık iletilerini yazarken, büyük harf ile başlaması gereken kelimeleri küçük harfle başlar şekilde yazmayınız. Bu konudaki başlığı bu uyarıya göre değiştiriniz. Bundan sonra, aynı hatayı içeren başlıklarınız, gerekçe gösterilmeden kilitlenecektir.

düzeltim

Düzeltememişsin. "Osmanlılar" kelimesindeki ilk harfi küçük yazmışsın.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen kush » Pzr Tem 20, 2008 16:11

paylasim icin sagol
Kullanıcı küçük betizi
kush
Üye
Üye

İletiler: 905

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Tem 20, 2008 17:40

kurtulus, basligini düzenledim. Belki bir sonraki basliklarinda örnek alirsin. Sen emek göstererek düzenli basliklar acarsan ilgi kendiliginden gelir. "Kendi uploadum", "cevap yazarsaniz sevinirim" gibi ibareler eklemene gerek kalmaz. Ben de o notu kaldirirsan cok sevinecegim.

Emegine saglik :)
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen kurtulus » Pzr Tem 20, 2008 18:31

düzeltim ilginiz icin tşk
Kullanıcı küçük betizi
kurtulus
Üye
Üye

Şu dizine dön: Belgesel Filmler