Taş Yitti, Currun Başa Geçti

Taş Yitti, Currun Başa Geçti

İletigönderen anter79 » Çrş Ağu 29, 2012 16:10

Kilis Belediyesi eski hamam olarak kullanılan mekan katiller ordusunun yaralılarının bakım merkezine dönüştürüldü. şu an itibariyle Suriyeli 10 doktor, 1 hemşire ve 1 eczacı görev yapan mekana, ihtiyaç hasıl olursa doktor ve hemşire takviyesi yapılacak. Halep''in terörist unsurlardan temizlenmesiyle birlikte son 3 gündür Kilis sınır hattına yoğun bir şekilde suriye ordu güçlerinin bombardımanı artmıştır. Gelen yaralı sayısında bir artış gözlenmektedir. Saldırı yoğunluştukça hastanelerimiz Suriyelilerle dolu olduğundan ek olarak bu yollar tercih edilmektedir.
Kilis sınır cephe hattında parasız kalan kaçakçı- katil ordusunun kaçan suriyeli vatandaşlardan adambaşı 500 suriye lirası, araçbaşı ise 3000-6000 suriye lirası haraç aldıkları ve bununla silah -cephane aldıkları,
Yine Kilis sınır cephe hattında kendilerine muhalif denen çapulcu takımı sınırdaki mayınlı alndan kaçan Suriyeli gariban kadın çoluk- çocuk ve yaşlı kadınların geçişi sırasında Arpakesmez köyü civarında iki ayrı grup birbirlerine ateş ederek muhalifliklerini bir kez daha kanıtlamışlardır.
Kilis'te ve sınır illerimizde rahat dolaşma imkanı bulan kaçakçı- katil ordusunun elemanları şehrimizde silahlarıyla yemek yemeye gelmişlerdi. Bu durumu farkeden polis yemek yedikleri yerde bu katilleri derdest ederek geldikleri yere geri döndürdüler.
Kullanıcı küçük betizi
anter79
Üye
Üye
 
İletiler: 20
Kayıt: Çrş May 09, 2012 12:42

Şu dizine dön: Mehmet UYSAL

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x