TeamViewer 4 build5459(Uzaktan Yardım)

Bilgisayar donanımları, kullanım kolaylıkları, yardım konuları ve teknolojik haberler.

TeamViewer 4 build5459(Uzaktan Yardım)

İletigönderen PearL-GraiN » Pzr Şub 22, 2009 12:40

TeamViewer NediR?
TeamViewer Aynı anda Arkadaşınında izni ile Arkadaşının Bilgisayarına bağlanmaktır.

TeamViewer kolay ve güçlü bir uzak masaüstü yöneticisi ve aynı zamanda masaüstü bilgileri paylaşım ve transfer yazılımıdır. Ücretsizdir Kullanımı çok kolaydır. Programı kullanabilmek için karşı taraftada yüklü olması gerekir

dowload(rapid)

dowload(zSHARE)

Programın Kurulması

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Programı kurmuş olduk,şimdide çalıştıralım

Eğer siz karşı tarafa bağlanacaksanız Ondan programı Açtıgında ID ve Password Yazan bolümlerdeki numaraları isteyin,
Resim

Yandaki giriş bölümüne ilk olarak IDyi yazın ve Connect to partner tıklayın.
Resim
Sizden Password İsteyecektir.Karşı tarafın Passwordunu yazın ve entere basın ve karşınızda arkadaşınızın Masaüstü görülecektir

Bu program Kesinlikle Hack Amaçlı Değildir.Genelde Otuduğumuz yerden Arkadaşımızın sorununu cozmek yada Birşey göstermesi amacıyla kullanılır.Zaten Karşı Tarafın izni olmadan pcye bağlanılamaz yada bağlanılsada karşı taraf programı kapatarak bağlantıyı durdurur.Programı her açıp kapadığınızda şifre otomatik olarak değişiyor

Not: Bilgisayara bağlanabilmek için her iki kişidede Programın açık bulunması gerekir.
Kullanıcı küçük betizi
PearL-GraiN
Üye
Üye

İletiler: 174

İletigönderen mukanorkan » Pzr Şub 22, 2009 13:35

işime yarar paylaşım için saol birde karşı tarafın da benim ID ile şifremi girmesi gerekiyor mu
Kullanıcı küçük betizi
mukanorkan
Üye
Üye

İletiler: 425

İletigönderen PearL-GraiN » Pzr Şub 22, 2009 13:53

mukanorkan yazdı:işime yarar paylaşım için saol birde karşı tarafın da benim ID ile şifremi girmesi gerekiyor mu

bilgisayarı kim yönetecekse karşı tarafın ID ile şifresini giriyor sadece
Kullanıcı küçük betizi
PearL-GraiN
Üye
Üye

İletiler: 174

Şu dizine dön: Bilgisayar

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x