Türkiye bu soruya yanıt arıyor? CHP'nin başına kim geçecek?

Deniz Baykal geri dönsün
1
5%
Kemal Kılıçdaroğlu
11
52%
Gürsel Tekin
0
Oy yok
Faik Öztrak
0
Oy yok
Muharrem İnce
4
19%
Süheyl Batum
5
24%
Hakkı Süha Okay
0
Oy yok
Haluk Koç
0
Oy yok
Ali Topuz
0
Oy yok
Eşref Erdem
0
Oy yok
Diğer
0
Oy yok

Toplam Oy : 21

İletigönderen Başkomutan » Çrş May 12, 2010 0:14

[img]http://foto.gazetevatan.com/newpics/news/110520101702175965929.jpg[/img]

CHP'nin başına kim geçecek? Türkiye şimdi bu soruya kilitlendi. Ankete katılın, CHP'nin geleceği ile ilgili seçiminizi yapın..

Referandum öncesi toparlayıcı isim olarak Kılıçdaroğlu öne çıkıyor. Ama Kılıçdaroğlu’nun, “emanetçi” de olsa yıldızının daha da parlaması ihtimaliyle Önder Sav ekibi tarafından istenmeyeceği söyleniyor.
Bunun dışında Ali Topuz’un, solun sıkıntılı dönemlerinde ortaya atılan “abi formülü” çerçevesinde öne çıkabileceği de söyleniyor

CHP’de Deniz Baykal’ın 22-23 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek 33. Olağan Kurutay öncesi istifası ve kurultayda da yeniden aday olmayacağı yönünde verdiği mesaj hesapları alt üst etti...

gazetevatan.com
Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir.Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler!

Eğer bir milletin kurtarıcıya gereksinimi yoksa artık millet olmuştur
Sakın kurtarıcı bekleme‚ yoksa sana karşı olan vazifemi yapamadım sayarım

Türk milletinin büyük millet olduğunu bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha tanıyacaktır

Beni hatırlayınız
Kullanıcı küçük betizi
Başkomutan
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 2297

Re: Türkiye bu soruya yanıt arıyor? CHP'nin başına kim geçecek?

İletigönderen Urunguj » Çrş May 12, 2010 1:51

Oyumu verdim, ama niye verdiğimi söylemedim diye uykum kaçtı. :?

Günümüzde yaşadığımız hukuksal laçkalıkları, hukuk katliamlarını her platformda dillendirmeye çalışan Süheyl Batum CHP'ye çok yakışır.

Çünkü bizi hukuk yoluyla vuracaklar!

(Erzincan Başsavcısının başına gelenleri anımsatmak yeter!)
En son Urunguj tarafından Çrş May 12, 2010 2:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kez düzenlendi.
Kullanıcı küçük betizi
Urunguj
Üye
Üye

İletiler: 222

İletigönderen Ram » Çrş May 12, 2010 2:08

Urunguj yazdı:Oyumu verdim, ama niye verdiğimi söylemedim diye uykum kaçtı. :?

Günümüzde yaşadığımız hukuksal laçkalıkları, hukuk katliamlarını her platformda dillendirmeye çalışan Süheyl Batum CHP'ye çok yakışır.

Çünkü bizi hukuk yoluyla vuracaklar!

(Erzincan Başsavcısının başına gelenleri anımsatmak yeter!)

Ama maalesef halktan-entellektüel kesimden kopuk altyapısı olan CHP, eminim bunu görmeyecek :cry:

Yüce hukukçu, belki pek ilkeli! Cumhuriyet Gazetesi'ne yakışabilir. Belki ATATÜRK'ün partisi! olduklarını ileri süren Cumhuriyet Halk Partisi'ne de yakışabilir. Hatta Ruhat Mengi'nin yanına da yakışabilir.

Ancak Güncel Meydan'da gönüllü olan birinin yorumuna yakıştıramam:

toplum-ve-demokrasi-dernegi-agl-gtp-t25095.html
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Urunguj » Çrş May 12, 2010 2:23

Verdiğiniz linkte, Süheyl Batum'a dair olumsuz ne var?

Tuna Bekleviç denilen soytarıyı asla Süheyl Batum'la ilişkili demeyin! Size küfrederim.

(Unutmayın, gelişerek değiştik-ve laik TC'nin annesine muamele yapıyoruz diyenlerin iktidarındayız. Süheyl Batum'un ismi sadece ismi kullanılan bu platformu hortlatmak iyi mi? Çünkü aktif değil uzunca bir süredir)
En son Urunguj tarafından Çrş May 12, 2010 2:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kez düzenlendi.
Kullanıcı küçük betizi
Urunguj
Üye
Üye

İletigönderen Ram » Çrş May 12, 2010 2:35

Urunguj yazdı:Verdiğiniz linkte, Süheyl Batum'a dair olumsuz ne var?

Tuna Bekleviç denilen soytarıyı asla Süheyl Batum'la ilişkili demeyin! Size küfrederim.

Etmezsen çocuk, küfretmezsen nâmertsin.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen Urunguj » Çrş May 12, 2010 2:44

İlişkili mi değil mi?
Kullanıcı küçük betizi
Urunguj
Üye
Üye

İletigönderen maydonos » Çrş May 12, 2010 2:45

Kisisel dusuncem Dogu Perincek neden aday gosterilmiyor. En guzel aday adayi bence Dogu Perincek' tir.

Suheyl Batum'a gelinceye kadar aday gosterilecek cok insan var. Kanadoglu yada Savas neden olmasin?
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

İletigönderen Urunguj » Çrş May 12, 2010 2:53

Doğu Perinçek zaten başkandır, hukuksuz olarak pasifize edilmiştir.

Kanadoğlu, 367 mevzusu nedeniyle haksız olarak halk nezdinde olumsuz bir konuma oturtuldu.

Nelerden bahsediyorum ben ?

Hukuktan, hukuksuzluklardan!
Kullanıcı küçük betizi
Urunguj
Üye
Üye

İletigönderen Ram » Çrş May 12, 2010 2:55

Urunguj yazdı:İlişkili mi değil mi?

İlişkili, ilişkili.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen maydonos » Çrş May 12, 2010 4:16

Urunguj arkadas bence senin kafan gercekten karisik. Panik yapmaya gerek yok. Simdi okudum, Baykal'da Silivri yolcusu diye. Bence neden olmasin? Artik bu ulusal bir mesele ve Chp kesinlikle icerdeki liderleri ve yurtseverleri onumuzdeki secimlerde milletvekili adayi gostermelidir. Sonuc olarak Suheyl Batum bu kadar mi onemli? bana gore Kocasakal daha cok lider gorunumlu. Mehmet Perincek'te olabilir.

Ayrica Kanadoglu kimin gozunde olumsuz Akp'ye lider secmiyoruz. Chp'ye lider ariyoruz.
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

İletigönderen Akkılıç » Çrş May 12, 2010 10:49

Yılmaz Büyükerşen seçeneği de olsa iyi olmaz mıydı?
Kullanıcı küçük betizi
Akkılıç
Üye
Üye

İletiler: 1

İletigönderen eskopatj2 » Çrş May 12, 2010 11:11

Yeni lider şeçecek olanlar bide bu makaleyi okumanızı tavsiye ediyorum
http://www.turksolu.org/282/baykalistifa.htm
Kullanıcı küçük betizi
eskopatj2
Üye
Üye

İletiler: 66

İletigönderen gerçeği arayan » Çrş May 12, 2010 11:23

Kılıçdaroğlu’nin ikinci bir Tayyip olacaği iddiası bence çok saçma. CIA’nın piyon olarak kullandığı Tayyip Erdoğan ve Sarıgül gibi insanlar hep belli özelliklere sahiptir. Bunlar genellikle hırslı, para ve iktidar için her ama her şeyi yapabilecek insanlardır. Doğal olarak da yolsuzluğa, yalana dolana ve kayırmaya meyilli tiplerdir.

Siyasi görüşü ve ideolojisi ne olursa olsun Kılıçdaroğlu dürüst bir insana benziyor. En ufak bir yolsuzluğu ve falsosu olsa AKP şimdiye kadar çoktan kasedini piyasaya sürdürtürdü.

Eğer gerçek bir Atatürkçü ve milliyetçi olduğu konusunda şüpheler varsa Kılıçdaroğlu’nun dikkat etmesi gereken, parti meclisi gibi yönetim kadroları oluşturulurken doğru insanları seçmektir.
Kullanıcı küçük betizi
gerçeği arayan
Üye
Üye

İletiler: 55

İletigönderen eskopatj2 » Çrş May 12, 2010 11:32

Dediklerinde son derece haklısın ama böle herkezi başa getirerek denemeliyiz bence?
Ben şahsen chp başına deniz baykal haricinde başka birisi geçerse incelemeden oy atmayacam....
http://www.turksolu.org/282/baykalistifa.htm
Psikolojik harekât, toplumu bir fikre inandırmak için medya, fıkra, sahte kişiler vs. başta olmak üzere kullanılarak toplumun istenen şeye inadırılması. Askerî bir metod olup dış tehditlere uygulanırken ülkemizde içe karşı kullanılmaktadır.

Bunlar psikolojik harbi içine alır ve ayrıca, tarafsız ve dost topluluklarda millî hedeflerin gerçekleştirilmesini destekleyecek heyecanın, davranış ve hareketlerin yaratılması amacıyla plânlanan ve yürütülen psikolojik, askerî, ekonomik ve ideolojik faaliyetleri kapsar.
Kullanıcı küçük betizi
eskopatj2
Üye
Üye

İletiler: 66

İletigönderen yigitler » Çrş May 12, 2010 19:52

Benim adayim Kemal Kilicdaroglu. Muharrem Ince de iyi bir aday. Disardan biri gelecekse en iyi aday Kamer Genc. Hepsi cesur, korkusuz ve yolsuzluklarin ustune ustune gidiyorlar.
Kullanıcı küçük betizi
yigitler
Üye
Üye

İletiler: 600

Sonraki

Şu dizine dön: Anketler

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x