Türkiye' nin Güney doğusunda feodalite yok!!

Türkiye ve dünya gündemindeki gelişmeler hakkındaki fikirleriniz, yayınladığımız izlencelerin bölümleri hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz alan.

Türkiye' nin Güney doğusunda feodalite yok!!

İletigönderen hamsikoy » Sal Şub 05, 2008 1:00

Kemal Görmez isimli bir hocanın, yukarıdaki ifadesine katılmıyorum.Bu ifadeyi destekleyen iki doktora tezi yazılmış ve bu tezler onaylanmış.Üniversitelerimizin ne ile uğraştıklarına dair bir kesit sadece bir kesit.
Kullanıcı küçük betizi
hamsikoy
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen Ram » Sal Şub 05, 2008 2:10

hamsikoy, kimin görüşüne, neden katılmadığınızı daha anlaşılır bir biçimde açıklar mısınız¿?
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Egeli » Sal Şub 05, 2008 5:16

Bu 2 doktora tezi ve Kemal Görmezin hipotezi yüzünden,tek üniversiteden çıkışla üniversitelerimizi topyekün bununla suçlamakne kadar mantıklı hamsikoy...
Buradan nereye varmak istediğini anlayamadık.Onu da açıklar mısın?
Kullanıcı küçük betizi
Egeli
Üye
Üye

İletiler: 1724

İletigönderen hamsikoy » Sal Şub 12, 2008 2:09

Egeli HEMŞEHRİM,

Arkadaşım,

Üniversiteleri suçlayan yok.Üniversiteler de şikayetci.

Türkiye" de feodal yapı hiç bir zaman olmamıştır sözüne katılıyor musun?Katılıyorsan... avatar resmini senden değiştirmeni rica edeceğim.Söyleneni anladıktan sonra yorum yazarsan da mutlu olurum.
Kullanıcı küçük betizi
hamsikoy
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen Egeli » Sal Şub 12, 2008 10:48

hamsikoy, tezi onaylayanları ve şikayetçi olanları da yazarsan seviniriz.Hem üniversitelerimizin e ile uğraştıklarına bir kesit demişsin hem de üniversiteler de şikayetçi,üniversiteleri suçlayan yok demişsin.Herneyse...

Söyleneni anladıktan sonra yorum yazarsan da mutlu olurum

Söylemek istediğini daha anlaşılır biçimde yaz ki,yanlış anlaşılmasın.Beni mazur gör,ben yanlış anladım.Mutlu olmak istiyorsan,kısa cümleyle kestirip atmadan hem kaynağını belirterek hem de detaylı yorumunu yazarak,mevzuuyu anlaşılır kıl,HEMŞEHRİM...
Kullanıcı küçük betizi
Egeli
Üye
Üye

İletiler: 1724

İletigönderen tuba » Pzr Nis 20, 2008 3:15

hamsikoy, bahsettiğin şu iki doktora tezi için hala kaynak vermemişsin. Merak ettim doğrusu neler demişler, nasıl savunmuşlar tezlerini. Kaynak belirtebilir misin?
Kullanıcı küçük betizi
tuba
Üye
Üye

İletiler: 1113

Şu dizine dön: Tartışma ve Fikir Meydanı

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 1 konuk

x