Ulusal Kanal bu PKK'lının reklamını neden yapıyor?

Türkiye ve dünya gündemindeki gelişmeler hakkındaki fikirleriniz, yayınladığımız izlencelerin bölümleri hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz alan.

Re: Ulusal Kanal bu PKK'lının reklamını neden yapıyor?

İletigönderen Sabırlı_Vatandaş » Sal Ağu 23, 2011 11:24

türkmenler kardeşim, heyecanın makuldur anladık. Her şeyi bir kenara koy da şöyle bak olaya: Dün solcular Kürtlerin ezilmişliğini savunmuş olabilir. İyi de yapmışlar fakat yanlış anlatılmışlardır. Ama bugün aynı solcular vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü savunmaktadır..Düne kadar radikal İslamcı dediğin şeriatçı dediğin kişiler şimdi onu bir kenara bırakmış önce vatan diyor. Bunları söylemek de mesele değil duruş önemlidir. Safını belli edeceksin. Sırrı Süreyya imiş. Bu ismi duyunca tüylerim diken diken oluyor. Arkadaş madem bu adam memleketi kurtaracak ne işi var hainlerle? Kitapsız adamlarla camide saf tutmuş namaz kılıyor? Senin dediğin bu. İmamları da Apo. Hadi bakalım, ne kadar mantıklı. Eğer iyi bir adamsa, PKK köpeklerine terörist dahi diyemeyen, Mehmetçiklerimize şehit değil "kaybolan hayatlar" diyen şerefsizlerle, devletime ve her ne kadar umurunda olmasa da milletime küfreden Baydemirler ile mi aynı safta durarak bu vatana ve ezilmişlere hizmet edeceksin? Önce çıksın adam gibi safını belli etsin. Sonra iyi insan olmaya devam etsin. Biz ezenlerin yanında mıyız ki o herif bizim karşımızda bugün? Mesele niyet meselesidir evet ama niyeti belli eden de duruştur kardeşim.

Ayrıca "eleştirmeden önce siz ne yapıyorsunuz ona bakın" gibisinden bir laf etmişsin. Her dediğine katılırım katılmam ayrı konu ancak Erhan'ın senden fazla çabaladığına ben inanıyorum..Ve cemaat derken de düşünün on kere. Çünkü herkes The Cemaat değil. Gerçekleri gören farkında olan insanlar da var bu memlekette..Size de saygılar.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
Kullanıcı küçük betizi
Sabırlı_Vatandaş
Salık Takımı
Salık Takımı

İletiler: 101

İletigönderen HakanTure » Sal Ağu 23, 2011 17:04

Erhan Sandıkçı senin ne olduğun belli oldu; seninle tartışmaya gerek bile yok..
Kullanıcı küçük betizi
HakanTure
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen holosko.cihan » Sal Ağu 23, 2011 17:15

HakanTure'ye hak veriyorum. Erhan Fetocu Gladyo ajanıdır. Niye mi?
Abdullah Öcalan diye biri Pkk terör örgütünü kuruyor. 30 bin kişinin katili oluyor. Kundakta bebeklere dahi kurşun sıkıyor. Annelerin gözyaşına sebep oluyor. Tuncel Kurtiz isimli 'büyük' sanatçı da Pkk'nın siyasi kanadı olan Bdp'nin en sıkı destekçilerinden oluyor. Ulusalcı çizgideki Ulusal Kanal bu adamın reklamını yapınca, Erhan Sandıkçı eleştiriyor.
HakanTure haklı. Seninle tartışmaya gerek bile yok. Sen, Pkk'lı sanatçıyı sevmeyen Fetocu/Gladyocu....
"Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur."
Mustafa Kemal Atatürk
Gazi Paşa Atatürk
Büyük Önder Atatürk
Başbuğ Atatürk
Kullanıcı küçük betizi
holosko.cihan
Üye
Üye

İletiler: 27

İletigönderen İrfan Tuna » Sal Ağu 23, 2011 17:19

Tuncel Kurtiz'in okuduğu, Geçit Yok şiirinin sözleri aşağıda. Bu şiirin neresinde PKK reklamı yapılıyor? Bu şiirin altına imzasını atmayacak bir vatansever var mıdır?

Bırakın bu zorlama yorumları. Ulusal Kanal, bu şiiri yayınlamayacak da ne yayınlayacak sevgili Erhan. Doğrusu çok şaşırdım böyle bir başlık açmana ve insanları, böylesi boş bir tartışmaya sürüklemene.

İşte şiirin sözleri:

''Bağdatlıyız, bağdat'tayız, bağdat'lıyız
bağdat'ta düşünce bombalar adımız meçhule kalır
adımız meçhul
yanar kavrulur bedenimiz sevdiklerimiz
yanar kavrulur
külümüz kalır geriye rüzgarda savrulur
sözümüz kalır
bir de öfkemiz, birde öfkemiz, birde öfkemiz
öfkeliyiz
kül savrulur, söz kalır, öfke büyür
büyüyor
bağdat'lıyız, bağdat'tayız, dünyanın her yanındayız
bu kan denizinin dalgalarıyla
yankileri boğacağız
bağdat'lıyız, bağdat'tayız, bağdat'tayız, her yandayız

geçit yok, isyan var emperyalizme karşı
katlettiğin yetti artık, yetti artık, yetti
geçit yok, isyan var emperyalizme karşı
söndürdüğün ocaklar yetti artık, yetti, yetti

yetmez artık
bombaların durduramaz bu seli
sorulacak bir hesap var
yetti artık yetti
atılan bombanın bir hesabı olacak
olmalı
yetti artık, yetti
bu hesap vakti geldi

bombalanan topraklarda yakılan hayatların
söyleyecekleri bitmedi daha
bitmeyecek
bombalanan insanlarımız adına da
haykırıyoruz bir kez daha
katil amerika
önce gürleyen sesimiz kovar yankileri
sonra biz
bombalanan topraklarda yakılan halkların
soracakları hesap bitmedi daha
bitmeyecek

geçit yok amerika'ya
buralarda biz varız hey
türküz, kürdüz, arabız biz
sömürü, işgal, istila varsa
ya istiklal ya ölüm diyenler de vardı
varlar, varolacaklar hey
biz varken, geçit yok amerika'ya
buralarda biz varız
halkız biz
sömürü işgal istila varsa
kurtuluş kavgası olacaktır
biz halkız

bağdat yanan çocuk çığlık çığlığa
çığlık dicle'ye, nehir denize
denizler dalgalı mahir'ce meydanlarda
vurun dalgalar made in USA kıyılara
yükselin denizler
meydanları sel alsın
boğulup gitsin bu yankiler coni'siyle toni'siyle

bağdat'lı çocuğun çığlığı meydanlarda
öfke dolu bir haykırış, bir taş, bir ateş
ki hıncımız yanan çocukların acısı kadar büyük

kim yaktı bağdat'lı bebeleri böyle
hangi alçak çıkarlar için yüksek teknolojiyle
yaktılar, yıktılar, bombaladılar biliyoruz
biliyoruz suç kesin
suçlu malum emperyalizm
gereği düşünüldü
"iyi halsiz" katillere adil olmaktır en büyük ceza
bağdat'ta yanan çocukların acısı kadar
acımasız olacağız kovboylara
bağdat'ta yananların ahı kadar
adaletli olacağız.''
Uyanacağız, uyandıracağız... Bilinçleneceğiz, bilinçlendireceğiz... Ne ülkemizin , ne de bölgemizin zenginliklerini küresel haramilere ve onların uşaklarına yağmalatmayacağız, soydurtmayacağız... ENİNDE SONUNDA ALİ KEMALLER DEĞİL, MUSTAFA KEMALLER KAZANACAK...
Kullanıcı küçük betizi
İrfan Tuna
Üye
Üye

İletiler: 1059

İletigönderen İrfan Tuna » Sal Ağu 23, 2011 17:22

Holosko Cihan, PKK'nın arkasındaki güç ABD'dir. Ulusal Kanal, Aydınlık gazetesi ve İşçi Partisi bugün ülkemizde ABD ile çarpışan en ciddi merkezdir. Zaten onun için tertiplerin hedefi olmaktadır.Bilmem senin, APO'nun ve PKK'nın en büyük destekçisi olan ABD'ye söyleyecek bir sözün var mı?
Uyanacağız, uyandıracağız... Bilinçleneceğiz, bilinçlendireceğiz... Ne ülkemizin , ne de bölgemizin zenginliklerini küresel haramilere ve onların uşaklarına yağmalatmayacağız, soydurtmayacağız... ENİNDE SONUNDA ALİ KEMALLER DEĞİL, MUSTAFA KEMALLER KAZANACAK...
Kullanıcı küçük betizi
İrfan Tuna
Üye
Üye

İletiler: 1059

İletigönderen Erhan Sandıkçı » Sal Ağu 23, 2011 17:27

Sevgili İrfan Bey, yapmayın lütfen. Benim yazdığım gayet açık ve net.

Diyorum ki:

Tuncel Kurtiz BDP destekçisi

BDP=PKK

Tuncel Kurtiz PKK destekçisi

Ulusal Kanal Tuncel Kurtiz'i yayınlıyor

Ulusal Kanal PK'Klıyı yayınlıyor.

NEDEN?

Neden PKK'lı biri Ulusal Kanal'da yer alabiliyor?

Sözkonusu şiir değil, okuyan kişi.

Abdullah Öcalan aşk şiiri okusa yayınlamayız değil mi?

Abdullah Öcalan gelmiş geçmiş en güzel şarkıyı okusa da yayınlamayız değil mi?

O zaman PKK'nın AÇIK destekçisini neden yayınlıyor Ulusal Kanal?

Sorum bu.
İki Mustafa Kemâl vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemâl... İkinci Mustafa Kemâl, onu “ben” kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemâl sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemâl odur!
Kullanıcı küçük betizi
Erhan Sandıkçı
GM Yazarları
GM Yazarları

İletiler: 142

İletigönderen Ram » Sal Ağu 23, 2011 18:23

"BDP'li iyi insanlar"...

Arkadaşlar, eğlenceniz bittiyse ihanete ortaklığın hoş gösterilmesi dangalaklığına daha çok izin vermeyeceğim.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Sabırlı_Vatandaş » Sal Ağu 23, 2011 19:46

Yok Ram daha bitmedi. Ben Kurtiz'in neden PKK'lı olduğunu bilemedim. Onun da izahını bir alsak iyi olurdu.Ben onu kaçırmışım.Gerçekten bu konuda bir veriye ulaşamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
Kullanıcı küçük betizi
Sabırlı_Vatandaş
Salık Takımı
Salık Takımı

İletiler: 101

İletigönderen orhunhan » Sal Ağu 23, 2011 20:37

Arkadaşlar ismi geçenleri sanatçılıkları dışında tanımam. Dahası burdakiler de tanımazlar sanırım. Olasıdır ki destek vermiştir Sırrı Süreyya'ya fakat kendisi de pişmandır. Şöyle bir baktım internette pişman olan arkadaşları var. Diyelim ki değildir ve haindir. Bu Ulusal kanal'a yazılabilir protesto edilebilir ama ulusal kanalın emperyalist olması pkklı olması gibi bir sonuç nerden çıktı anlayamadım. Dahası burda birbirimizi yemek nerden çıktı. Öyle veya böyle buradaki çoğunluk bir dereceye kadar memleket sevdalısı. Kanıtlarıyla en fazla haberi yapan, işbirliklerini ortaya çıkaran dahası Mete AKINCI ve Banu AVAR gibi isimlere söz hakkı tanıyan daha başka bir kanal bilmiyorum. Allah aşkına bilen varsa yazsın. Aşağıdakileri de -15 yaşındayken( yazıyla eksi ) darbeleri yaşayan, herşeyi bilen Rasim Ozan kardeşimiz düşünmüş. Şimdi aynı mantıkla bu Rasim Ozan gibi düşünüp bu adamı pkklı mı yapalım. Veya bu işin sonu nereye gider.

"Geçtiğimiz günlerde Taraf yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, Sırrı Süreyya Önder'i siyasi ikbal için PKK'nın saflarına katılmakla itham etmişti.

Sırrı Süreyya bu çirkin yakıştırmaya o bildik üslubuyla yanıt verdi:

-"Benim huzurum yerindeydi. Ben barışa omuz vermek için girdim siyasete. Böyle ikbal ikbal diye saçmalayan adamlar var. İkbal isteyen gider iktidara yanaşır."

Bence enerjimizi daha faydalı şeylere harcamalıyız. Mete AKINCI eylül Suriye, ekim İran dedi. Biz nolacağız dersiniz?
Kullanıcı küçük betizi
orhunhan
Üye
Üye

İletiler: 5

İletigönderen GEZGİN » Sal Ağu 23, 2011 21:21

orhunhan yazdı:
"Geçtiğimiz günlerde Taraf yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, Sırrı Süreyya Önder'i siyasi ikbal için PKK'nın saflarına katılmakla itham etmişti.

Sırrı Süreyya bu çirkin yakıştırmaya o bildik üslubuyla yanıt verdi:

-"Benim huzurum yerindeydi. Ben barışa omuz vermek için girdim siyasete. Böyle ikbal ikbal diye saçmalayan adamlar var. İkbal isteyen gider iktidara yanaşır."

Bence enerjimizi daha faydalı şeylere harcamalıyız. Mete AKINCI eylül Suriye, ekim İran dedi. Biz nolacağız dersiniz?

Sizce kabul edilebilir cevap mıdır bu ? Barış iki ayrı devlet arasında olur ancak burada emperyalistlerce desteklenmiş ve desteklenmeye devam eden bir terör örgütü var . Neresinden bakılırsa bakılsın bu söylem bile pkkyı normalleştirmek ve kabul edilebilir bir örgüt yapmaya yarar . Barış diye birşey yoktur eli kanlı bir oluşum vardır ve devletin güvenlik güçleri tüm imkanlarını kullanarak temizlemelidir .
Kullanıcı küçük betizi
GEZGİN
Üye
Üye

İletiler: 114

İletigönderen orhunhan » Sal Ağu 23, 2011 21:39

Değildir arkadaşım. Birçok yakınım terör şehididir. Demek istediğim ulusal kanalı karalamak gibi bir sonuca varmayalım. Emin olun propaganda yapmak dışında bu forumda olanlar( eğer algılayamadılarsa olayı o ayrı ama ) bunu hoşgörmezler zaten. Birbirimizi dışlamak yerine ortak noktalarda buluşalım diyorum. Belki hatası olan arkadaşımız da sonra anlar. Zaten müthiş bir beyin yıkama operasyonu var bakarsınız ulusal kanal da buna bir dereceye kadar bulaşmıştır. Şu aşağıdaki foruma bir bakın aynı isimler 4-5 senedir neleri destekleyip beyin yıkıyor görün. Aynı başlık gene 4-5 senedir başka birçok forumlarda da habire işleniyor. Yakında bağımsızlığımızı savunacak insan bulamayacağız. Birbirimizi kırmadan anlatalım derdimizi diyorum. Asıl düşman burda değil. Forumu özetlersem:

1-) Petrolde Dünya tüketimi uçtuğu için "çok güçlü" ABD ve İngiltere; orta doğuy ile Çin'i nükleer bombalarla yokedecek.
2-) Biz kankileri olalım (bkz aferin AKP) ki bizi öldürmesinler.
3-) İngiltere-ABD savaşıyor ve biz güçlü olan taraftayız ABD bu bizim hayrımıza.
4-) Osmanlı'yı İngiltere kurdu Rusya'ya karşı yoksa Osmanlı nerde imparatorluk olurdu.
5-) Atatürk ve onun gibi etrafındaki İngiltere yanlıları Türkiye'yi kurabildi çünkü anlaştık ve petrol bölgelerini bıraktık. Kurtuluş savaşı hikaye. O yüzden İngilizlerle savaşmadık.
6-) Osmanlı Viyana kuşatmasından sonra battı çünkü oraya kadar bankerlere bulaşmamıştı(bkz bankerler dokunulmaz hepimiz öldük).

Bunlara Allah aşkına bir bakın da neleri tartışmalıyız millet nasıl temel tarihten yoksun beyin yıkamasına mağruz görün.
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.ph ... tart=10240
Forumdan: "Boyle düşünmek yerine önce çıkarlarimiz icin hangi tarafta olmamiz gerektigini belirlemek,ondan sonrada dahil oldugumuz tarafin mucadeleyi kazanabilmesi icin bizim neler yapmamiz gerektigini arastirip elimizi taşın altina koymamiz daha uygun olur zira bu dönemin bir adida "Ne kadar ekmek o kadar köfte" dönemidir. "
Kullanıcı küçük betizi
orhunhan
Üye
Üye

İletiler: 5

İletigönderen Erhan Sandıkçı » Sal Ağu 23, 2011 22:56

Yanlış anlaşılmak istemem, ki bunun için de konuyu açarken Ulusal Kanal hakkında kesin bir yargı belirtmektense, "Bu olay Ulusal Kanal'a yakışıyor mu!" düşüncesini vermeye çalıştım.

Banu AVAR, Mete AKINCI, Arslan BULUT, Yılmaz YUNAK, Mehmet Ali GÜLLER, Sinan MEYDAN ve daha bir çok önemli aydını ekrana taşıyan bir kanal hakkında çıkıp "PKK'lı" demiyorum. Demem de.

Fakat PKK'nın siyasi koluna destek veren, son tahlilde PKK'yı savunan Tuncel Kurtiz'i ekrana taşımasını eleştirmek için bu konuyu gündeminize getirdim.
Ulusal Kanal'ı bu sayfada biz eleştirmeyelim de yalaka sitelerde "Ergenokoncu" vs. gibi saçma ithamlarla başkaları mı eleştirsin?

Tekrar tekrar söylüyorum. Ulusal Kanal'ın bu yaptığı büyük hatadır, bir PKK'lının propagandasıdır.
Bu yanlışı şu ara sık sık tekrarlıyor. YAKIŞMIYOR! Vazgeçmesini diliyorum...

Sabırlı Vatandaş; Kurtiz'in BDP'ye destek verdiği izletiyi konunun ilk iletisine ekledim. Gerekçesi en basitinden odur. Şurada burada söylediklerini araştırıp yazabilirim Kurtiz'in hain olup olmadığı tartışılacaksa.

Herkese iyi akşamlar.
İki Mustafa Kemâl vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemâl... İkinci Mustafa Kemâl, onu “ben” kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemâl sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemâl odur!
Kullanıcı küçük betizi
Erhan Sandıkçı
GM Yazarları
GM Yazarları

İletigönderen Erhan Sandıkçı » Sal Ağu 23, 2011 23:00

Bir de Hakan Türe ne olduğumu bir açıklasın da öğrenelim. Olayın ironisini daha fazla yapmayacağım. Tadı kaçtı. Sizden olmayan tukaka, CIA ajanı, Fetullahçı, Sorosçu, FBI polisi bilmem ne değil mi? Bu saçmalıklara bir son verin. Başka birisi de Akit ajanı olduğumu yazmış. Gülsem gülünecek gibi değil, ağlasam ağlamaya değmez...
Kullanıcı küçük betizi
Erhan Sandıkçı
GM Yazarları
GM Yazarları

İletigönderen GEZGİN » Sal Ağu 23, 2011 23:42

orhunhan yazdı:Değildir arkadaşım. Birçok yakınım terör şehididir. Demek istediğim ulusal kanalı karalamak gibi bir sonuca varmayalım. Emin olun propaganda yapmak dışında bu forumda olanlar( eğer algılayamadılarsa olayı o ayrı ama ) bunu hoşgörmezler zaten. Birbirimizi dışlamak yerine ortak noktalarda buluşalım diyorum. Belki hatası olan arkadaşımız da sonra anlar. Zaten müthiş bir beyin yıkama operasyonu var bakarsınız ulusal kanal da buna bir dereceye kadar bulaşmıştır. Şu aşağıdaki foruma bir bakın aynı isimler 4-5 senedir neleri destekleyip beyin yıkıyor görün. Aynı başlık gene 4-5 senedir başka birçok forumlarda da habire işleniyor. Yakında bağımsızlığımızı savunacak insan bulamayacağız. Birbirimizi kırmadan anlatalım derdimizi diyorum. Asıl düşman burda değil. Forumu özetlersem:

1-) Petrolde Dünya tüketimi uçtuğu için "çok güçlü" ABD ve İngiltere; orta doğuy ile Çin'i nükleer bombalarla yokedecek.
2-) Biz kankileri olalım (bkz aferin AKP) ki bizi öldürmesinler.
3-) İngiltere-ABD savaşıyor ve biz güçlü olan taraftayız ABD bu bizim hayrımıza.
4-) Osmanlı'yı İngiltere kurdu Rusya'ya karşı yoksa Osmanlı nerde imparatorluk olurdu.
5-) Atatürk ve onun gibi etrafındaki İngiltere yanlıları Türkiye'yi kurabildi çünkü anlaştık ve petrol bölgelerini bıraktık. Kurtuluş savaşı hikaye. O yüzden İngilizlerle savaşmadık.
6-) Osmanlı Viyana kuşatmasından sonra battı çünkü oraya kadar bankerlere bulaşmamıştı(bkz bankerler dokunulmaz hepimiz öldük).

Bunlara Allah aşkına bir bakın da neleri tartışmalıyız millet nasıl temel tarihten yoksun beyin yıkamasına mağruz görün.
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.ph ... tart=10240
Forumdan: "Boyle düşünmek yerine önce çıkarlarimiz icin hangi tarafta olmamiz gerektigini belirlemek,ondan sonrada dahil oldugumuz tarafin mucadeleyi kazanabilmesi icin bizim neler yapmamiz gerektigini arastirip elimizi taşın altina koymamiz daha uygun olur zira bu dönemin bir adida "Ne kadar ekmek o kadar köfte" dönemidir. "

O zaman bir sorun yok . Ulusal Kanal içinde yukarıda söyledim televizyon izlemiyorum ve yorum yapamam . Ancak buradan takip ettiğim Akıncı nın programı gibi izlenceler var . Başlığı açan arkadaşında Ulusal Kanal = pkk gibi bir düşüncesi yok . Sadece yok gençler ölmesin , savaş bitsin gibi nidalar atan Kurtiz ve Önder gibileriini çıkarması hoş değil ve kaldırması gerekli .
Kullanıcı küçük betizi
GEZGİN
Üye
Üye

İletiler: 114

İletigönderen Mustafa Recep » Prş Ağu 25, 2011 10:42

emperyalizm gelmiş alnına silahı dayamış bunlar hala yok halkların kardeşliği yok kürt halkının demokratik halkları; Türk Milleti yok edilmek isteniyor bunu başarırlarsa kürt mü kalır ortada asalaklar, sırf bu nedenle TKP'li bir dostum uzun yıllarca mücadele ettiği partisinden istifa etmişti şimdi ise Amerikan büyük elçiliği önünde eylem yaptığı için gözaltında!
bazı şeylerin ayırımını yapmakta güçlük çekiyoruz, Tuncer Kurtiz bir sanatçıdır inanmıştır o ne dediğini bilmeyen geveze sırrı süreyya'ya destek vermiştir bu onun kişisel tercihidir ama bu adam böyle yaptı diye ülkemizi savunma noktasında göstereceği katkıyı bir kenara itip yok sayamayız, herkes sizin gibi olacak diye bir şey yoktur bunu aklınızdan çıkarın sizin mücadelenize ne oranda katkı sunarlar bunu hesap edin, bilemeyiz bunca yıldır solun içinde yer almış biridir tuncer kurtiz, attila ilhan'ın dediği tatlı su solcularından da değildir aslında ama bunca liboşun yer alığı sözüm ona kürt sorununu çözeceğine inandıkları kanal 24'lere çıkartılan bir gevezeyi hangi gerekçeyle desteklemiştir.
Ulusal Kanal'da reklamı çıkıyormuş izleme kardeşim o zaman Ulusal Kanal'ın yayın politikası budur herkese açıktır özüne inandığı insanlara söz hakkı vermiş çok mudur, tuncer kurtiz ulusal kanal'a çıkıp da 'özerklik tanınsın' mı demiştir? Yani bilemiyorum nasıl bir düşünce yapınız var; solcusu çıkar bunlar 80'de devrimcileri sattı der, sağcısı çıkar bunlar rus ajanı der, öteki çıkar bunlar mitçi der! ya ne çok şey mişiz be ağbi ama ben ne olduğumuzu iyi biliyorum sizde öğrenmek için önceki gün gözaltına alınan öncü gençlik üyelerine bakın!
AMERİKANCI GENERALLER DEĞİL KEMALİST PAŞALAR İSTİYORUZ!
Kullanıcı küçük betizi
Mustafa Recep
Üye
Üye

İletiler: 417

ÖncekiSonraki

Şu dizine dön: Tartışma ve Fikir Meydanı

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 1 konuk

x