Üstteki Üyeye İftira Atma

Forumda gereksiz, yanlışlıkla açılmış veya kilitlenmiş başlıklar buraya taşınır.

İletigönderen |Kuralsız| » Çrş Nis 25, 2007 19:58

57 yaşında kocaman karısın :twisted: niye genç kılığına giriyosun ki şimdi ...

yaşıtlarına git :twisted: :kikirik:
''Hayattaki yegane üstünlüğüm Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."
Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk

Ruhun Şad, Mekanın Cennet Olsun Türklüğün Yüce Başbuğu ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletiler: 2244
Konum: Gecenin Kıyısından Karanlığın Tam Ortasından |K@yse®ciyes|

İletigönderen logical » Çrş Nis 25, 2007 20:01

Efsane_38, iftira atmak bana göre degil ama itiraf et yök başkanına suikastı sen yaptın :mrgreen:
Resim
Kullanıcı küçük betizi
logical
Üye
Üye

İletiler: 204
Konum: Dünyadan Mekan:67 Vatan:55 Görev:Tehlike Takım:Besiktash ;) Age:18 Sex: Y Location:PBoard.net/org

İletigönderen |Kuralsız| » Çrş Nis 25, 2007 20:05

logical, yök başkanına suikast mi yapmışlar :mrgreen:

anten düzeltme bahanesiyle çatıya çıkıp karşı evin penceresini dikizliyomuşsun :twisted: yakışıyomu sana :mrgreen: :kikirik:
''Hayattaki yegane üstünlüğüm Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."

Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletigönderen f@n@t!k » Prş Nis 26, 2007 10:09

Efsane_38, kabus 22 yazısını hangi kurbanlarının kanıyla yazdın. Valla senin kadar gözü kara olan birini daha görmedim :mrgreen: :kikirik: :kikirik:
Resim
Kullanıcı küçük betizi
f@n@t!k
Üye
Üye

İletiler: 701

İletigönderen |Kuralsız| » Cum Nis 27, 2007 19:55

f@n@t!k, İmzamdaki Efsane_38 yazısını benim boğazını jiletle parçaladığım kurbanın kanıyla yazdım :twisted: baya da bi zevkli oluyomuş :twisted: Kabus_22 yazısını da sen yazmıştın unuttun mu :roll: sizin sokaktaki bakkall sana laf attı diye baltayla 32 parçaya ayırıp kanını da pet şişeye doldurmuştun lazım olur diye hani :twisted: :twisted: :twisted: :kikirik: :kikirik: :kikirik:

ulan amma da atarmışım haa :kikirik: :kikirik: :kikirik:

Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletigönderen Hasta » Prş May 03, 2007 2:03

Efsane_38, 1 Mayıs'ta Taksim'de görmüşler seni,kalabalıkta milletin cüzdanlarını aşırıyormuşsun.Bi yaşlı teyzeyi de,çantasını alabilmek için arkadan itekleyip düşürmüşsün,kalabalıkta... :kikirik: :kikirik: :kikirik: :kikirik: :kikirik:
Kullanıcı küçük betizi
Hasta
Satılmıştır

İletiler: 1

İletigönderen |Kuralsız| » Cum May 04, 2007 21:59

NuNNi, o ceyar'dir yanliş gormuşler :twisted: :mrgreen:

RTE nin gizli danismanlarindan biri de senmissin , insan bizden saqlar mi ya :kikirik: Turqiyeyi eyalatlere bolme fiqri de senden ciqmis :twisted: :kikirik:

Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletigönderen f@n@t!k » Çrş May 09, 2007 10:13

Efsane_38, senin kadar atamsamda deneyelim bakalım :mrgreen:

Efsane_38 sırf sinir oluyorum diye bazı kişilere zorla ajdar dinletmişsin. Garibler o sesi duyunca mefta olmuşlar. Sevmediklerine genelde yapıyormuşsun bu kötülüğü :mrgreen: :kikirik: :kikirik: cık cık beklemezdim senden bunu :mrgreen:
Resim
Kullanıcı küçük betizi
f@n@t!k
Üye
Üye

İletigönderen |Kuralsız| » Çrş May 09, 2007 10:19

oltaya düştü nihayet bi tane :twisted: :kikirik:

f@n@t!k, ben de seni bekliyodum nerde kaldın.Naptın bombayı Başbakanın aracının altına yerleştirdin mi :roll: Nolur nolmaz diye hidroliği de boşaltacaktın :twisted:

yine geçenki işe benzetme bunu da , eline yüzüne bulaştırma... :mrgreen:

Sana zehirli iğne verdik git adamın işini sessizce bitir diye , sen git çek 7/65 i sık kafasına adamın.

neymiş iğneyle kim uğraşacakmış iki saat :twisted: Az daha yakayı eleveriyodun :mrgreen: :kikirik: :kikirik: :kikirik:

Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletigönderen f@n@t!k » Çrş May 09, 2007 10:29

Efsane_38, ahahahahahahha yaw nerden gelir aklına bilmemki :kikirik:

Kendisinin atıp tuttuuğuna bakmayın sıkı bir AKP'lidir kendisi ordan çıkarken gördüm kendisini Hatta başbakanla tokalaşmış bir halde resmi var. :twisted:
Hatta genç kollarının başkanı kendisi :twisted: :mrgreen: :kikirik:
Resim
Kullanıcı küçük betizi
f@n@t!k
Üye
Üye

İletigönderen |Kuralsız| » Çrş May 09, 2007 11:32

f@n@t!k, karnım ağrıyoooooo :twisted: :mrgreen: :kikirik: :kikirik: :kikirik:

Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletigönderen Hasta » Çrş May 23, 2007 15:01

Efsane_38, adam öldürüp,hapse girdiği için ortalıklarda görünmüyormuş... :roll: :? (Sahi nerde bu çocuk yaaaa? :? )
Kullanıcı küçük betizi
Hasta
Satılmıştır

İletiler: 1

İletigönderen Panzehir » Cmt Haz 09, 2007 15:56

NuNNi, sakın, sitedeki hâl ve hareketlerine kanmayın!.. Forumdaki gibi merhametli, cana yakın biri değil, gözlerimle şahit oldum, o kadar acımasız hani... :twisted: Çok fark var, çok... :twisted:

Gün gelir devran döner
Adımıza türküler söylenir bu şehirde!..
...
Kullanıcı küçük betizi
Panzehir
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3483

İletigönderen reisbey » Cmt Haz 09, 2007 16:45

Panzehir, Lann bu bizim bahçedeki erikleri araklayan adam. :evil:Nerden tanıdım :?: avatarda bu arka profili unuturmuyum :roll: :mrgreen:
Kullanıcı küçük betizi
reisbey
Üye
Üye

İletiler: 1609

İletigönderen pQlly@nn@ » Prş Haz 21, 2007 13:14

bak şimdi de kırmızı lens takmış.sen geçende mor lensle yan komşuyu soyan hırsızsın beah. bukalemun gibisin yaw.
Oysa sevmek, en fazla, neyi sevdiğini fark etmek demektir ve seven biraz da neyi sevdiğini bilendir.....

[img]http://img180.imageshack.us/img180/1148/tatsumasathedragonsringiw3.jpg[/img]
Kullanıcı küçük betizi
pQlly@nn@
Üye
Üye

İletiler: 195

ÖncekiSonraki

Şu dizine dön: Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x