Üstteki Üyeye İftira Atma

Forumda gereksiz, yanlışlıkla açılmış veya kilitlenmiş başlıklar buraya taşınır.

Üstteki Üyeye İftira Atma

İletigönderen f@n@t!k » Sal Mar 06, 2007 13:49

Evet dostlar kim başlıyor bana iftira atın bakalım
Resim
Kullanıcı küçük betizi
f@n@t!k
Üye
Üye

İletiler: 701

İletigönderen |Kuralsız| » Sal Mar 06, 2007 14:31

f@n@t!k, ooo hoş geldinnn :D

Bizim arkadaşlar nasıllar :mrgreen: , yine kaçış planları yapıyolar mı :twisted:

sen ne zaman kaçtın :kikirik:
''Hayattaki yegane üstünlüğüm Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."
Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk

Ruhun Şad, Mekanın Cennet Olsun Türklüğün Yüce Başbuğu ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletiler: 2244
Konum: Gecenin Kıyısından Karanlığın Tam Ortasından |K@yse®ciyes|

İletigönderen Hasta » Sal Mar 06, 2007 14:55

Efsane_38, Ankara'ya yağmur yağsın diye dünyanın iklimi ile oynadın sen,di mi? :roll: :evil: :mrgreen:
Kullanıcı küçük betizi
Hasta
Satılmıştır

İletiler: 1

İletigönderen |Kuralsız| » Sal Mar 06, 2007 15:09

nurdi, :mrgreen: :kikirik:

Seni geçen gün Kızılay'da görmüşler , Yağmur Duasına çıkmışsın :mrgreen: :twisted: :kikirik:
''Hayattaki yegane üstünlüğüm Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."

Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletigönderen f@n@t!k » Sal Mar 06, 2007 16:13

f@n@t!k, ooo hoş geldinnn

Bizim arkadaşlar nasıllar , yine kaçış planları yapıyolar mı

sen ne zaman kaçtın

:mrgreen: :kikirik: :kikirik: :kikirik:
hemde nasıl yapıyorlar seni özledik valla :kikirik: :kikirik: ara sıra gel ziyaretimize :mrgreen:

Fazla sokulmayın kendisi azılı bir katildir 38 leşi olduğunu biliyorum nickinede yazmış zaten 38 diye :mrgreen: :kikirik:
Resim
Kullanıcı küçük betizi
f@n@t!k
Üye
Üye

İletigönderen |Kuralsız| » Sal Mar 06, 2007 16:24

f@n@t!k yazdı:
Fazla sokulmayın kendisi azılı bir katildir 38 leşi olduğunu biliyorum nickinede yazmış zaten 38 diye :mrgreen: :kikirik:

aha aha ahaaaa :mrgreen: :kikirik: :twisted: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :kikirik:

Unkapanına gitmişsin Kaset çıkarttırmak için... Adamlar anlatıyo da , seni dinlememek için kepenkleri kapatmışlar o gün :mrgreen: :twisted: :kikirik:

Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletigönderen f@n@t!k » Sal Mar 06, 2007 16:30

aha aha ahaaaa ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Unkapanına gitmişsin Kaset çıkarttırmak için... Adamlar anlatıyo da , seni dinlememek için kepenkleri kapatmışlar o gün

:mrgreen: :kikirik: puhahahaha :kikirik: :kikirik: :kikirik:

yaaa arkadaşlar ben biliyorum bana sorun Efsane_38 KV Terör yasaklansın diye RTÜK ü sayısız kere aramış zaten senin oyların yüzünden yayınlnmadı dizi :twisted: :mrgreen: :kikirik: :kikirik:
Resim
Kullanıcı küçük betizi
f@n@t!k
Üye
Üye

İletigönderen |Kuralsız| » Sal Mar 06, 2007 16:32

f@n@t!k, kuru iftira Telekom'u arayıp sorun Kayıtlara geçtik hatta , yayınlansın yoksa isyan çıkar dedik :twisted: :mrgreen: :kikirik:

Sana Kurtlar Vadisi Terör'de oynaman için teklifte bulunmuşlar , Rolün sadece kameranın tozunu almakmış .. :kikirik: :kikirik: :kikirik: :mrgreen: :twisted:

Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletigönderen f@n@t!k » Sal Mar 06, 2007 16:39

Sana Kurtlar Vadisi Terör'de oynaman için teklifte bulunmuşlar , Rolün sadece kameranın tozunu almakmış ..

:mrgreen: :kikirik: :kikirik: :kikirik: :kikirik:
sen öyle san... bana başrol teklif ettilerde ben kabul etmedim :kikirik: :kikirik:

kızlar sayende kırk kalbler klübü kurmuş kardeşim benim o derece çapkınmış :mrgreen: :kikirik: :kikirik:
Resim
Kullanıcı küçük betizi
f@n@t!k
Üye
Üye

İletigönderen |Kuralsız| » Sal Mar 06, 2007 16:42

f@n@t!k yazdı:kızlar sayende kırk kalbler klübü kurmuş kardeşim benim o derece çapkınmış :mrgreen: :kikirik: :kikirik:

ooo hemde nasıl :mrgreen: :kikirik: :kikirik: :artis: :kikirik:

abla bak sana kaç kere söyledim bırak şu işi hergün 1 tane 70'lik ... yazıkkk... :mrgreen: :kikirik:

ağzının tadını da biliyon yani Tekirdağ'dan vazgeçmiyon :mrgreen: :twisted: :kikirik:

Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletigönderen f@n@t!k » Çrş Mar 07, 2007 11:28

abla bak sana kaç kere söyledim bırak şu işi hergün 1 tane 70'lik ... yazıkkk...

ağzının tadını da biliyon yani Tekirdağ'dan vazgeçmiyon

:mrgreen: :mrgreen: :kikirik: :kikirik: :kikirik:

Kendisi derin devletin ta kendisidir. Şu an forumda olması da görevinin bir parçası. Devlet için bayrak için sözü olanı alıp götürecek hemen o yüzden dikkatli olun 8) :twisted: :mrgreen: :kikirik:
Resim
Kullanıcı küçük betizi
f@n@t!k
Üye
Üye

İletigönderen |Kuralsız| » Çrş Mar 07, 2007 20:39

f@n@t!k, çok yaşa abla sen :mrgreen: :kikirik:

ABD de özel eğitim kamplarında yetiştirildiğini açıklama vakti gelmedi mi :twisted: :mrgreen: :twisted: :kikirik: :kikirik: :kikirik:

Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletigönderen psikopat35 » Prş Mar 08, 2007 3:45

Efsane_38, kardeşim ajdarın menajeriymişsin.. ajdarın tv programlarına rahat çıkması için RTÜK e rüşvet veriyomışsnz hiç yakıştıramadım dorusu.
Resim
<<>>
gençligimizi yakanlara
sevdigimizi elimizden alanlara
kolumuza bagrimiza jilet attiranlara
kadehi elimize tutusturanlara
her kuytu kösede esrar çektirip
üçlüyü tersten yakdiranlara
isyanim allaha degil
tüm allahsizlara
Kullanıcı küçük betizi
psikopat35
Üye
Üye

İletiler: 45

İletigönderen f@n@t!k » Prş Mar 08, 2007 9:57

psikopat35, aşırı derecede Müslümcü olduğun ortalıkta dolaşıyor Hatta bir keresinde jiletlemişsin kendini :mrgreen: :kikirik: :kikirik:
Resim
Kullanıcı küçük betizi
f@n@t!k
Üye
Üye

İletigönderen |Kuralsız| » Prş Mar 08, 2007 12:42

f@n@t!k,

gece gündüz , evde , işte , arabada , otobüste, metroda , yolda yürürken , ... A. Kaya :evil: dinlemeden edemiyomuşsun :twisted:

Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

Sonraki

Şu dizine dön: Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk