Ve GüncelMeydan Feysbuk'ta (Yeni Sayfamız)

Sitemiz hakkında duyurular buradan bildirilecektir..

Re: Ve GüncelMeydan Facebook'ta (feysbuk)

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Eyl 28, 2009 14:15

Bizim asil ugrasimiz sitedir kurtulus. Site ile ilgilenenler arzu ederlerse gruba dahil olurlar, kimseye davet vs. de göndermeyiz. Grup sayfasi ile yeterince ilgilenemedigimiz görülebilir.

Tekrar: Herhangi birisinin actigi "hayran sayfasi" ile Güncel Meydan'in bir iliskisi yoktur. Gerekli görülürse yönetim tarafindan acilir.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

Re: Ve GüncelMeydan Feysbuk'ta (Yeni Sayfamız)

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Şub 13, 2010 23:33

Feysbuk'taki GüncelMeydan grubu yeni sayfamıza taşındı. Feysbuk kullanan üyelerimizin dikkatina...

:arrow: http://www.facebook.com/guncelmeydan
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

Re: Ve GüncelMeydan Feysbuk'ta (Yeni Sayfamız)

İletigönderen Oğuz Kağan » Pzt Mar 28, 2011 22:43

Feysbuk'taki GüncelMeydan grubu yeni sayfamıza taşındı. Feysbuk kullanan üyelerimizin dikkatine...

:arrow: http://www.facebook.com/GuncelMeydan1919
Kullanıcı küçük betizi
Oğuz Kağan
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 12355

Önceki

Şu dizine dön: Duyurular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x