1. yüz (Toplam 1 yüz)

Avatar ve İmza Değiştirmek

İletiGönderilme zamanı: Prş Ağu 23, 2007 20:06
gönderen Panzehir1] İlk önce profilinize tıklayın. Profilinize gitmek için burayı tıklayınız.
2] Avatarınızı değiştirmek istiyorsanız profili tıkladığınızda sayfanın hemen altında size seçenekler sunulmakta, onlardan birini seçebilmeniz mümkün.

> Bilgisayarınızdan avatar yollayabilirsiniz. " Göz at " butonunu tıklayarak bilgisayarınızda bulunan ve kullanmak istediğiniz resmi seçtikten sonra " Gönder " butonuna tıkladığınızda avatarınız değişmiş olacaktır.

Resim


> Başka bir sitenin adresinden avatar gönderebilirsiniz, Avatar'ın olduğu sitenin URL'sini girin, bu mesaj panosuna kopyalanacaktır. Ancak avatarınız reklam içerikli olduğu takdirde üyeliğiniz uyarılmadan silinir. ( Forum reklamı vs.. )

Resim

> Son seçenek olarak da http://www.imageshack.us adresine giderek, oradan bir resim yükletip, kopyaladığınız linki " Başka bir siteden Avatar bağlantısı verin " kısmına yapıştırın. " Gönder " butonuna tıkladığınıda avatarınız değişmiş olacaktır.
Resim3] İmza değiştirmek için ise; http://www.imageshack.us adresinden kopyaladığınız linki " İmza " yazan kısma kodları arasına gelecek şekilde yapıştırın.
Not: Resim yüklemesini bilmiyorsanız, tıklayın.
Not 2: Avatar için linki yapıştırırken kodlarını kullanmıyoruz. Bu kodları imza bölümüzde kullanabiliriz.