YAHUDİ USULÜ SUÇLAMA

YAHUDİ USULÜ SUÇLAMA

İletigönderen pamuk611 » Cmt Nis 20, 2019 14:15

Büyük şehirlerde yerel seçimleri kaybeden AKP’lilerin boyası döküldü. Demokrasi, milli irade falan derken, demokrasiyi boğazlayıp, milli iradeyi ipe çektiler.

Şimdi de usulsüz seçmen kaydı var diye yırtınıp, İstanbul’da şapkadan tavşan çıkartmaya çalışıyorlar. Oysa AKP YSK temsilcisi Recep Özel 17 ocak’ta diyor ki;

“Ne mükerrer seçmen ne hayali seçmen var. CHP’nin ‘hayali seçmen’ ifadesi her seçim öncesi klasiklerindendir. Türkiye seçmen kütükleri, dünyanın en güvenli kütüğüdür.”

Kaybettiniz, kabul edin artık. Sizi;

Patates, soğan, patlıcan gibi teröristler ve o teröristlere destek veren pazarcılar, marketçiler kaybettirdi TAMAM MI(!)?.

SONUCA Sevinemiyorum. Neden mi?

Sizler Habur rezilliğinden sonra sıfırlanmalıydınız da ondan.

Türk Ordusu subayları;

33 Mehmetçiğin katili Şemdin Sakık ve pezevenklerin-katillerin gizli tanıklığında yargılandığı zaman bitmeliydiniz. Türk bayrağı ‘tahrik unsuru oluyor’ diye indirildiğinde, bebek katili ile Anayasa yapmaya kalktığınızda, bebek katili uyuşturucu baronu bir maşanın mektubu, Diyarbakır meydanında, mecliste okuttuğunuz zaman bitmeliydiniz.

Ege adalarımızı Yunan’a hibe ettiğinizde, Kıbrıs’ta ‘yes be annem’ operasyonuyla K.K.T.C.’ni yok edecek organizasyonlara el verdiğinizde bitmeliydiniz. Türklükten kurtulduk dediğinizde, Türkiye Cumhuriyeti yazılarını her yerden sildiğinizde, andımızı kaldırdığınızda, Cumhuriyetimize 90 yıllık zulüm, 90 yıllık reklam arası dediğinizde bitmeliydiniz.

Savaş sırlarımız Yunanistan’a verildiğinde, terör örgütleri içindeki istihbarat elemanlarımızın isimleri CİA gibi yabancı istihbarat elemanlarına servis edildiğinde,

İHBAR EDİLEN 813 vatan evladı, enselerine kurşun sıkılarak şehit edildiğinde hesabı sorulmalıydı. Azmettiricileri, işbirlikçileri bu topraklardan kırklanarak silinmeliydi.

Yazdığım ve yazamadığım suçlarınız müebbet hapislik suçlardır. Bu millete karşı işlediğiniz suçlar, vatanın bütünlüğünü, milletin geleceğini tehlikeye sokmuştur. Gerçek bir demokrasi ile yönetilen bir ülkede, böyle bir partinin bırakın oy almasını, seçimlere katılması bile mümkün değildir.

Keşke Türk Ulusu da, patates-soğan-domates-naylon poşet vb. fiyatları nedeniyle değil de, bütün bir milletin ONURU OLAN DEĞERLERİ için tepki koyabilseydi. ONURUNA-VATANINA, evlatlarının geleceğine SAHİP ÇIKABİLSEYDİ.

*** ***

AKP’liler, önce şunu iyi anlayın; Türkiye sizlerin babanızın tapulu malı değildir!.. Belediyeler de şirketleriniz değildir!.. Vergilerimizle 17 yıldır zıkkımlanıyorsunuz. Millet fakirleştikçe siz yandaş milyonerler çıkarıyorsunuz. Bu da demektir ki; işçiyi-memuru-emekliyi-küçük esnafı sömürüyorsunuz. Deli Dumrul vergileriyle KANINI EMİYORSUNUZ. Haram havuzlarında sarhoş, tarikatlarınızda mankurtlaşıyorsunuz. O kadar kirlendiniz ki; İstanbul’da kaybettiğinizi idrak edemediğiniz gibi, konuşmalarınızla sadece ülkemizde değil, bütün dünyada kendinizi rezil ediyorsunuz. O kadar kirlendiniz ki, feraset gözünüz kapalı, idrak kanallarınız iltihaplı… Kişinin kendine yaptığını kimse yapamıyor gerçekten… Fetö’nün koynundan çıkanlar herkesi FETÖ’cü diye suçluyor.

İstanbul’da sahte seçmen varmış(!).. Hile varmış(!).. FETÖ ve ABD bu işin içindeymiş(!)…

Sahte seçmeni kendileri yazdı. 17 yıldır hileyi kendileri yapıyor. Sandıkların yarısı sayılmadan galibiyetini ilan eden kendileri… Atı alan Üsküdar’ı geçti diyen kendileri… Suriyelilere vatandaşlık verip oy kullandıran kendileri… YSK ve İl Seçim Kurullarını atayan kendileri… Sandık hakimiyeti kendilerinde. Mezardan ölüleri çıkarıp seçmen yapan kendileri… Şapkadan tavşan çıkarmaya, millete Sülün Osman gibi geçmediği köprüleri satmaya alıştılar. Bizim cebimizden trollere maaş ödeyip, bizlere küfür ettirmeye alıştılar. Bizim paramızla Lale Devri saltanatı yaşamaya alıştılar.

Şimdi GESTAPO gibi seçmenin evlerine polis gönderip, seçmeni sorgulatıyorlar.

Seçim zaten haksız bir rekabetle başlatıldı. Devletin bütün imkanlarını kullandılar. Devletin uçağı-arabaları-polisleri-TRT-Havuz medyası hizmetlerindeydi. Muhalif adayları tehdit ettiler. Kazansa da çalıştırmayız dediler.

Yazının devamı için tıklayınız
Kullanıcı küçük betizi
pamuk611
Üye
Üye
 
İletiler: 20
Kayıt: Pzt Şub 11, 2013 22:49
Konum: Ankara

Re: YAHUDİ USULÜ SUÇLAMA

İletigönderen Gönül Pınar Atacı » Pzt Nis 22, 2019 18:16

HARİKA bir teşhir. Sevgili Zahide UÇAR'ın eline, diline, kalbine ve kalemine sağlık. Göndereni sayın Pamuk'a ise özel teşekkürler.
Kullanıcı küçük betizi
Gönül Pınar Atacı
Üye
Üye
 
İletiler: 753
Kayıt: Sal Ara 01, 2015 9:02


Şu dizine dön: Gazete Köşe Yazarları

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 4 konuk

x