Young Civilians'ın Mahya Şaklabanlığı

Devşirilmiş gençler

Young Civilians'ın Mahya Şaklabanlığı

İletigönderen Ram » Cum Eki 09, 2009 22:49

İstanbul Valiliği camilere ırkçı - militarist mahyalar astı. BUGÜN 12.30'da Süleymaniye Camii önünde Valiliğe yeni mahya önerileri sunduk.

Genç Sivillerden İstanbul Valiliği’ne yeni MAHYA önerileri

Ezanın Türkçeleştirilmesinden bu yana Camiler bu kadar zulüm görmemişti. Dağlardan kaldırılsın dediğimiz sözler İstanbul’un semalarına asıldı. İstanbul’un Kurtuluşu yıldönümü için kafa kafaya verip bu ırkçı – militarist sloganları camilere asanları Allah’a havale ediyoruz.

Statüko hiç bir fırsatı kaçırmıyor. Bütün bir memleket el birliği verip demokratik açılım da yapsa, onlar ellerine geçen her fırsatı çok iyi değerlendiriyor.

Buradan bu işin sorumlusu İstanbul Valisine yeni sloganlar öneriyoruz. Zahmet edip koordinasyon kurulu kurmasınlar. Biz onlar için düşündük. Önümüzdeki Resmi bayramlarda, devletimizin bekası için önemli gün ve gecelerde bu mahyaları da camilerde görmek istiyoruz.

29 Ekim’de
Cumhuriyet kazanımları tehlikede

Tehlikenin farkında mısınız?

28 Şubat
Camiler laiktir laik kalacak.

12 Eylül
Darbe yap, sihhat bul

27 Mayıs
Ey asker tut bizi

30 Ağustos
Yaa Sev Yaa Terk Eyle!

Arada sırada
Hoş geldin ey şerr-i Milliyetçilik


8 Ekim 2009
Süleymaniye Camii Önü

12.30

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim


Kaynak:
İm (Kod): Tümünü seç
http://www.gencsiviller.net/haber.php?haber_id=193
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!
 
İletiler: 8167
Kayıt: Sal Şub 20, 2007 1:06
Konum: Aç haritaya bak!

Re: Young Civilians'ın Mahya Şaklabanlığı

İletigönderen İlteriş » Cmt Eki 10, 2009 2:15

Orumcek beyinlilere gore Turk olmak, bununla gurur duymak Darbeci olmak anlamina mi geliyor acaba?

Cevap ; Elbette hayir! Bu kadar ahmak olamazlar. Bunlar apacik milletimize kin ve dusmanlik besliyorlar. Bu hislerini, ellerine tutusturulmus eglenceli pankartlar da gizleyemiyor artik. Bence tamamiyle desifre oldular. Bir Ulusa karsi kin beslemek, nefret kusmak IRKCILIK degil midir?

Turkiye'de "ANTI-TURK IRKCILIGI" en cok taban bulan irkcilik akimidir. Turk milleti bunlarin korpe dimaglarinda onulmaz yaralar acmis olmali! Bunlar Turk ordusunun savaslarda tepeledigi dusmanlarin torunlari gibi davraniyorlar!

Turk'u ustun gormek irkcilik oluyor, ki ben de buna katilabilirim. Peki! Turk'u hakir gormek, Turklerden nefret etmek, Turk'um diyene saldirmak IRKCILIK degil midir?

Hastalikli beyinler bunlar, etnik, mezhepsel, dinsel takintilari oldugunu, Turk Milleti'nin tarihine, diline, geleneklerine ve hatta inanclarina dahi tahammulleri oldugunu sanmiyorum.

Iletisim caginda artik, CAHIL INSAN'a inanmiyorum. Dusman var, dost vardir, dost gorunen dusman vardir gunumuzde sadece...
"Temel ilke, Türk milletinin haysiyetli ve şerefli bir millet olarak yaşamasıdır. Bu ilke, ancak tam istiklâle sahip olmakla gerçekleştirilebilir"

Mustafa Kemal Ataturk
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş
Üye
Üye
 
İletiler: 1197
Kayıt: Cmt Eki 20, 2007 23:05

Re: Young Civilians'ın Mahya Şaklabanlığı

İletigönderen MansurSah » Cmt Eki 10, 2009 6:50

GöktürkMehmet, IRKÇILIK konusunda çok güzel söylemişsin.

Yalnız bu adamların sonu karanlık. İran İslam Devrimi'nden sonra ilk asılanlar oranın liboşları, Şah karşıtları, böyle demokratoşlarıydı. Yani eğer uğraşları olumlu çaba verir de biz kaybedersek Fethullah kazanırsa, bunları hemen asarlar.

Biz kaybedersek, asmayız belki ama ben şahsen bunların en azından vatandaşlıktan çıkartılması yada Vatana İhanet kanunuyla yargılamayı falan isterim. "Cumhuriyet kazanımları tehlikede" sözüyle bile akılları sıra dalga geçiyorlar.

Görmüyorlar ki kendileri bir taraf bile değiller. Dolayısıyla kazanmaları diye bir durum söz konusu değil. Her şekilde ziyandalar.
Fatih "Mansur Şah" Özaydın

Hem Cemaat hem Cumhuriyet olunmaz,
Ters mıknatıslanma yapar!!!
Kullanıcı küçük betizi
MansurSah
Bilim Adamı
Bilim Adamı
 
İletiler: 611
Kayıt: Cum Ara 07, 2007 18:04
Konum: Osaka, JP


Şu dizine dön: Genç Siviller

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x