Yuksel Aytug: Polat ile Aras arasındaki 7 fark !

Forumda gereksiz, yanlışlıkla açılmış veya kilitlenmiş başlıklar buraya taşınır.

Yuksel Aytug: Polat ile Aras arasındaki 7 fark !

İletigönderen Veled » Cmt Nis 21, 2007 10:59

polat ile aras arasındaki yedi fark:

1. Aras Dağlı canı istediği zaman Kuzey Irak'a gider. Polat Alemdar RTÜK'ten vize bekler.

2. Aras sarışınlardan hoşlanır. (Çağla Kubat) Polat'ın gözü esmerlerdedir. (Özgü Namal, Bergüzar Korel, Nefise Karatay)

3. Polat kafa keser, Aras racon...

4. Polat, Sharon Stone'u öper, Aras ise Ariel Sharon'u.

5. Polat'ın işi Kurtlar'ladır, Aras'ın Kürtler'le...

6. Polat "estetik" ile yüzünü değiştirmiştir, Aras "tetik" ile ellisini...

7. Aras dağa çıkar, Polat RTÜK zoruyla düz ovada siyaset yapar.

yüksel aytuğ
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletiler: 3

İletigönderen Hasta » Cmt Nis 21, 2007 11:24

Aras'ın arkasında Aydın Doğan vardır,Polat'ın önünde RTÜK... :mrgreen: Eder 8 fark... :twisted:
Kullanıcı küçük betizi
Hasta
Satılmıştır

İletiler: 1

İletigönderen Veled » Cmt Nis 21, 2007 11:25

nurdi, :mrgreen: :kikirik: bak bu da güzeldi doğru dediniz polatın yanındaki adamları daha piskopat arasın yanındakiler biraz daha komedi espritüel adamlar bu da bir fark bence :wink:
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletigönderen yattara » Cmt Nis 21, 2007 11:26

7. Aras dağa çıkar, Polat RTÜK zoruyla düz ovada siyaset yapar.

guzel olmus paylastıgın ıcın sagol
Resim
Resim
Kullanıcı küçük betizi
yattara
Üye
Üye

İletiler: 273

İletigönderen Veled » Cmt Nis 21, 2007 11:28

yattara, eyvallah kardes yüksel aytuğu hiç sevmem hep vadiyle dalga geçer ama bu yazısı güzel olmuş
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletigönderen checker854 » Cmt Nis 21, 2007 11:29

güzel yazmis :D saol :wink:
Kullanıcı küçük betizi
checker854
Üye
Üye

İletiler: 341

İletigönderen logical » Cmt Nis 21, 2007 11:30

nurdi yazdı:Aras'ın arkasında Aydın Doğan vardır,Polat'ın önünde RTÜK... :mrgreen: Eder 8 fark... :twisted:

:artis:+logical
:mrgreen: :kikirik:
Resim
Kullanıcı küçük betizi
logical
Üye
Üye

İletiler: 204
Konum: Dünyadan Mekan:67 Vatan:55 Görev:Tehlike Takım:Besiktash ;) Age:18 Sex: Y Location:PBoard.net/org

İletigönderen Veled » Cmt Nis 21, 2007 11:32

checker854, eyvallah kardes sağolasın okuduğun için
logical, :D aydın doğan bizim siteyi kapatmasında kardes hacker tamer bizi her yerden izliyor olabilir :kikirik:
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletigönderen Dönisszgr » Cmt Nis 21, 2007 11:35

abi olmuyor ya bu dizinin bir şeyinin değişmesi lazım belki sadece reklamlarda baktığımdanda olabilir.Dizi Sağır Odanın sıcaklığını vermiyor.Polat mafya değilki hayla racon kesiyor.Rahat rahat dolaşıyor.Sen kgt için çalışacaksan
biraz daha arkada durman gerekmez mi?Nerde Soner Yalçın dönemindeki vadi of offf... :?

bu arada vadinin yönetmeni yine Zübeyir Şaşmaz mı?
Kullanıcı küçük betizi
Dönisszgr
Üye
Üye

İletiler: 14

İletigönderen Veled » Cmt Nis 21, 2007 11:38

Dönisszgr, zübeyir şaşmaz ayrılığın kardesim sadullah şentürk yönetmen ben sana katılmıyorum bak vadi en ufak şiddette eleştiriliyor sağır oda da bombalar patlıyor kimse birşey demiyor neden biliyormusun sağır oda torpiili diğer söylediğine gelince bak kardesim polat alemdar eğer arkada dururse olmaz maceranın sürükleyici lideri o kgt nin başında tamam ama aslan amca gibi görevlendirdiği bir adam yok ki kendi işlerini kendisi çözecek hem bence polat biraz daha başına buyruk sayılır o nedenle her istediğini yapabiliyor o nedenle yani bu arada sağır odayı daha izlemedim indiriyorum şu an sağır oda nasıldı kardes
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletigönderen Hasta » Cmt Nis 21, 2007 11:44

Dönisszgr yazdı:abi olmuyor ya bu dizinin bir şeyinin değişmesi lazım belki sadece reklamlarda baktığımdanda olabilir.Dizi Sağır Odanın sıcaklığını vermiyor.Polat mafya değilki hayla racon kesiyor.Rahat rahat dolaşıyor.Sen kgt için çalışacaksan
biraz daha arkada durman gerekmez mi?Nerde Soner Yalçın dönemindeki vadi of offf... :?

bu arada vadinin yönetmeni yine Zübeyir Şaşmaz mı?
:shock: Senin bir KV fan'ı olmadığın belli...Sağır Oda,inanılmaz sıkıcı ve komik,özür dilerim ama...Tercihine saygılıyım ama başlayan bir çok kişi izlemeyi bıraktı...Buna,kız kardeşim ve babam da dahil ve tabii,ben de(hepimiz ayrı şehirlerde,evlerde yaşıyoruz ve birbirimizden habersizce bırakmışız diziyi)...
Kullanıcı küçük betizi
Hasta
Satılmıştır

İletiler: 1

İletigönderen Veled » Cmt Nis 21, 2007 11:47

nurdi, bende izliyorum ama kurtlar vadisi kalitesi yok tabiki dizide efendim dizi tesadüfler odası mübarek aras ve ekibinin hepsi kırımlıları tanıyor nedende nogay arasın kardesine çarpıyor aras duruya aşık oluyor galip hova sitareyi tanıyor nasıl oluyorsa tam bilmiyorum daha hepsini izlemedim ama arasın kardesi ile çiğdem restorantta duru ile karşılaşıyor aynı yerde arasın babasıda oluyor tesadüfler silsilesi de diziyi çok amatör kılıyor bende sıkıldım açıkçası operasyon sahneleri bile çok amatör
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletigönderen MeRaL » Sal Nis 24, 2007 12:45

Polat asıldır,Aras fotokopi :D
üzgün adım İLeri marŞ .
Kullanıcı küçük betizi
MeRaL
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 754