Bitlis'in Hizan İlçesinde Bir Polisimiz Şehit Oldu PDF Yazdır e-Posta
Pazar, 07 Ağustos 2011 00:11 ◙◙▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬◙◙ 2810 kişi bu içeriğe erişmiştir.
Paylaş

Bitlis Hizan İlçesi'ndeki Kaymakamlık ve askerlik şubesine teröristler tarafından uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Açılan ateş sonucu kaymakamlıkta nöbet tutan 1 polis şehit oldu, 1 polis yaralandı.


Bitlis'in Hizan İlçesinde bir grup PKK terörist, kaymakamlık lojmanı ve yanında bulunan askerlik şubesine teröristler tarafından ateş açıldı. Açılan ilk ateşte nöbet tutan 1 polis şehit oldu, 1 polis yaralandı. Yaralı polis memuru helikopterle Bitlis Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Saldırıya askerlerin karşılık vermesiyle çatışmalar sürüyor.

Terör örgütü PKK, kaymakamlık binası, kaymakamın kaldığı lojmana ve askerlik şubesine uzun namlulu silahlarla ateş açtı. Saldırı, Bitlis'in Hizan İlçesinin Tatvan Caddesinde bulunan kaymakamlık binası, kaymakamın kaldığı lojman ve yanında bulunan askerlik şubesine gece saat 23.20 sıralarında yapıldı. Bir grup terörist, tarafından uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Açılan ilk ateş sırasında lojmanda nöbet tutan 1 polis memuru şehit oldu, 1 polis memuru yaralandı. Saldırı üzerine askerlik şubesindeki askerler ve polisler saldırıya anında karşılık verdi. Yaralı polis memuru helikopterle Bitlis Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Çatışmanın sürdüğü bölgeye ek güvenlik güçleri sevk edildi.Özcan ÇİRİŞ - Ercan KARA - HİZAN - Bitlis - DHA

Paylaş
2810 kişi bu içeriğe erişmiştir.
 
II. Ulusal Savaşım İçin Yurt Genelinde Yapılanacak Partiler Üstü ve Birleştirici Ulusal Bir Örgüt Kurulursa Katılır mısınız?
 

 

 

 

 

Salık akışlarını görmek için
üstteki sekmeleri tıklayın.

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/tegmen.png

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/edga.jpg

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/dikbastv.jpg

UYARI
Güncel Meydan, en iyi olarak 1440 x 900, en düşük olarak da 1280 x 800 çözünürlüklerinde görüntülenir. Güncel Meydan, en sorunsuz olarak, Ateş Tilkisi (FireFox) tarayacısında görüntülenir.
Bu sayfa geç açılabilir. Sayfa tam olarak açılmadığında sayfayı bir veya iki kez yenilemenizi öneriririz.


Hızlı Sızıntılar
(WikiLeaks)

CIA'ya Bilgi Verenler!
CIA Kontakları!