Ruhban Okulu’nda AKP-CHP İttifakı PDF Yazdır e-Posta
Perşembe, 10 Mayıs 2012 13:17 ◙◙▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬◙◙ 2656 kişi bu içeriğe erişmiştir.
Paylaş

Ana muhalefetten iktidara adeta açık çek gitti: İyi niyetli ve doğru bir yaklaşım sergilerseniz okulun açılması için gerekli katkıyı sağlarız...

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun Rum Ortodoks, Yahudi, Ermeni, Süryani toplumlarının ruhani liderleri ve temsilcileriyle İstanbul’da yediği yemekten, Heybeliada Ruhban Okulu’nun açılışına destek çıktı.

Kılıçdaroğlu’ndan iktidara Ruhban Okulu desteği

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun ruhani liderlere, Heybeliada Ruhban Okulu’nun açılmasına ilişkin olarak iktidar partisi tarafından iyi niyetli, doğru bir yaklaşım olursa, gerekli katkıyı yapacaklarını ifade ettiğini belirtti. Kılıçdaroğlu’nun Adalar Belediye Başkanlığı’nın ev sahipliğinde Rum Ortodoks, Yahudi, Ermeni, Süryani toplumlarının ruhani liderleri ve temsilcileriyle İstanbul’da düzenlenen yemeğe ilişkin değerlendirmelerde bulunan Loğoğlu, CHP’nin bu girişiminin memnuniyetle karşılandığını söyledi. Loğoğlu, ruhani liderlerin genelde tek talep ve dileklerinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak eşit muamele görmek olduğunu vurguladıklarını ve CHP’nin bu doğrultuda kendilerine destek vermesini istediklerini kaydetti. Loğoğlu, “CHP olarak, sosyal demokrasinin evrensel değerleri doğrultusunda bütün vatandaşlarımızın hiçbir ayırım yapılmaksızın mutlu olmasını istediğimizi, yeni anayasanın herkesin ’bu benim Anayasam’diyebileceği bir belge olmasını hedeflediğimizi ve toplumlar adına dile getirilen talep ve sorunlarına eğileceğimizi kaydetmiştir. Kılıçdaroğlu, sözü edilen mazbut vakıflarla ilgili sorunları değerlendireceğimizi, Heybeliada Ruhban Okulunun açılmasına ilişkin olarak iktidar partisi tarafından iyi niyetli doğru bir yaklaşım olursa, buna gerekli katkıyı yapacağımızı bildirmiştir” dedi.

YENİÇAĞ, 9 Mayıs 2012

Paylaş
2656 kişi bu içeriğe erişmiştir.
 
II. Ulusal Savaşım İçin Yurt Genelinde Yapılanacak Partiler Üstü ve Birleştirici Ulusal Bir Örgüt Kurulursa Katılır mısınız?
 

 

 

 

 

Salık akışlarını görmek için
üstteki sekmeleri tıklayın.

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/tegmen.png

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/edga.jpg

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/dikbastv.jpg

UYARI
Güncel Meydan, en iyi olarak 1440 x 900, en düşük olarak da 1280 x 800 çözünürlüklerinde görüntülenir. Güncel Meydan, en sorunsuz olarak, Ateş Tilkisi (FireFox) tarayacısında görüntülenir.
Bu sayfa geç açılabilir. Sayfa tam olarak açılmadığında sayfayı bir veya iki kez yenilemenizi öneriririz.


Hızlı Sızıntılar
(WikiLeaks)

CIA'ya Bilgi Verenler!
CIA Kontakları!