Uzman Çavuş Burak ULUKAYA (23) Şehit Oldu PDF Yazdır e-Posta
Çarşamba, 23 Mayıs 2012 15:50 ◙◙▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬◙◙ 3801 kişi bu içeriğe erişmiştir.
Paylaş

ŞIRNAK’ta mayına basarak ağır yaralanan 23 yaşındaki Uzman Çavuş Burak Ulukaya’nın tedavi gördüğü Ankara GATA’da beyin ölümünün gerçekleştiği haberi geldi. Şehit Uzman Çavuş Ulukaya’nın baba evi Türk bayraklarıyla donatıldı.

Şırnak’ın kırsal kesiminde 19 Mayıs’ta güvenlik güçlerinin yürüttüğü arazi arama tarama faaliyetleri esnasında mayına basarak ağır yaralanan Uzman Çavuş Burak Ulukaya Şırnak Devlet Hastanesi’nde ilk tedavisinin ardından helikopterle Ankara GATA Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada 4 gün yoğun bakımda tedavi altında tutulan Uzman Çavuş Ulukaya’nın beyin ölümü gerçekleştiği belirtildi.

Ankara’dan gelen acı haber üzerine baba ocağı Malatya’da en cenaze hazırlığık başladı. Merkez Nuriye Mahallesi’nde bulunan Ulukaya’nın babasının evine büyük Türk Bayrağı asıldı. Mahalle sakinleri de balkonuna bayrak astı. Uzman Çavuş Ulukaya’nın babası Halis Ulukaya ile annesi Şengül Ulukaya’nın da GATA Hastanesinde olduğu ifade edildi.

VATAN, 23 Mayıs 2012

Paylaş
3801 kişi bu içeriğe erişmiştir.
 
II. Ulusal Savaşım İçin Yurt Genelinde Yapılanacak Partiler Üstü ve Birleştirici Ulusal Bir Örgüt Kurulursa Katılır mısınız?
 

 

 

 

 

Salık akışlarını görmek için
üstteki sekmeleri tıklayın.

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/tegmen.png

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/edga.jpg

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/dikbastv.jpg

UYARI
Güncel Meydan, en iyi olarak 1440 x 900, en düşük olarak da 1280 x 800 çözünürlüklerinde görüntülenir. Güncel Meydan, en sorunsuz olarak, Ateş Tilkisi (FireFox) tarayacısında görüntülenir.
Bu sayfa geç açılabilir. Sayfa tam olarak açılmadığında sayfayı bir veya iki kez yenilemenizi öneriririz.


Hızlı Sızıntılar
(WikiLeaks)

CIA'ya Bilgi Verenler!
CIA Kontakları!