Mormon'un Salağı Ya CIA'ya Çalışır Ya Mossad'a / Kıymet Nadir BİNDEBİR PDF Yazdır e-Posta
Pazar, 27 Mayıs 2012 20:21 ◙◙▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬◙◙ 3520 kişi bu içeriğe erişmiştir.
Paylaş

Nakşibendi sandık Mormon çıktılar, 
Hacı hoca sandık sâfi hormon çıktılar, 
Abdestli mağdur Türküz diye iktidar olup, 
Bir ülke bir millet bir din yıktılar -KNB-


***

AKP'nin en büyük başarısı, ilk günkü heyecanı, coşkuyu hiç kaybetmeden fiyaskodan fiyaskoya koşabilmesidir. Nakşibendilikten Mormon tarikatına doğru evrilmesi ise, fevkaladenin fevkinde bir 'değişerek gelişme' öyküsüdür.

En başarılı Holywood senaryolarında şablon şudur:

Genç, erkek bir başkarakter yaratılır
Anası babası devreden çıkarılıp amcası teyzesi yaşatılır
Ak sakallı dede ya da bilgeyle başkarakter bağlantısı kurulur
Başkaraktere bi miktar doğaüstü güç ihsan edilir
Herşeyi ve herkesi kontrol altına almak isteyen canavar ruhlu bi karakter yaratılır
Filim boyunca bu canavar ruhluyla başkarakter mücadele eder.


Recep T.'nin kişisel başarısı, Türkiye için yazılan senaryoda, yukarıdaki rollerin hepsini tek başına oynuyor olmasıdır.

Mormon dedik, açıklayalım. Bir kadın için camiyi, diyaneti, kiliseyi, havrayı memnun etmek zordur. Yine de, bütün dinler kadını-erkeği eşitlemeye yönelik ufak tefek reformlar gerçekleştirmektedir. Biri hariç: Mormonizm.

Mormonlarda erkeğe çok eşlilik serbest, kürtaj yasak, kadın çok çocukludur. Zina yasaktır, erkek istediğini nikahına alabileceğinden zinaya gerek de yoktur. Kölelik dönemi kapandığından evde köle çalıştırmak kanunen yasak, hizmetçi tutmak pahalıdır. Çözüm çok kadınla evliliktir.

Tapınaklarında Mormon erkeği Tanrı'ya yönelik dua eder, Mormon kadını kocasına.

AKP'nin patinaj yaparak Mormonlaştığı kaygan noktaya 'vajina' diyoruz.

Firavunötesi başvekil "en az üç çocuk" derken iki ilaveyle beş çocuk istemeye başladı ya (biri sigortasız işçi, biri tarikata mürit, biri çocuk gelin, biri polis, biri de organ mafyasına yedek parça olacak), sezaryen doğumları kısıtlama fetvasının altında bu beş çocuk talebi var.

Sezaryende ya 'enine' kesik atılır ya 'dikine'. Sezaryenle yapılacak doğum sayısı bellidir: iki.

Branda bezi gibi sağlam bir rahim zarı, çok yetenekli bir doktor, biraz da tıbbi mucizeyle, aynı yerden belki üçüncü doğum için de kesik atılabilir. Ötesi, kesiğe fermuar takması yoktur. Sezaryen demek maksimum iki çocuk demektir.

Kadını etkisiz hale getirmenin en etkili yolu, Mormon yöntemiyle karnından sıpayı eksik etmemektir.

Sezaryen doğumu savunduğum sanılmasın. Tıbbi bir zorunluluk yoksa, o piyano o pencereden ıkına sıkına çıkarılmalıdır. Sinirime giden: son on yılda, kadınlarda, kemik erimesi, saç derisinde yara, genital siğil gibi fiziksel ve zihinsel tesettürün neden olduğu hastalıklar patlama yapmış, bunların tedavisi için milyonlarca lira ödenirken, devletin sezaryene, kürtaja ödenen parayı 'yük' addetmesidir.

Kadının dinleri memnun etmesi zordur dedik ya, bu memnuniyetin yolu illa ki erkeğini memnun etmekten geçer. 'Erimi doğum kontrolsüz mutlu edeyim' diyenin başına gelecek bellidir: istenmeyen gebelik, kürtaj.

Firavunötesi AKP'liler PKK'nın işlediği cinayetleri cinayet olmaktan çıkarınca, cinayete yeni bir tanım bulmaları gerekti.

Dini okullarda şekillenmiş kafalar daima kurbanı ve zayıfı suçlama eğiliminde olduğundan, kadına kendisini suçlu hissettirecek yeni bir damar daha buldular: kürtaj. İkisi birleşince ortaya 'kürtaj cinayettir' söylemi çıktı.

Derin bilge İdris Naim Şahin "AK Parti herhangi bir siyasi parti değildir. Siyasetin ötesinde bir organizasyondur." buyurmuşlardı. Doğrudur. Tarikat içre tarikat, çete içre çete, mafya içre gladyo, Arap içre Kürt, istihbarat içre istihbarat... Başlarında da kadın görünce 'kızmıdır kadın mıdır bilemem' diyecek kadar fındık zarına hassas bir şahsiyet.

'Mormonlaşırlarsa mormonlaşsınlar, kim kimi badelerse badelesin ('badeleme'yi bilmiyorsanız TIKLAYIN') bana ne' diyeceğim amma, "Mormon'un salağı ya CIA'ye çalışır ya Mossad'a" diye atasözü var. Bu iki örgüte çalışmış Mormonların listesi uzun.

Hatta bi de 'kürtaj cinayetse badelenmek insan eti yemektir' demiş büyüklerimiz...

Sigarayı yasakladılar sigaraya başlama yaşı 7'ye düştü.

Alkolü yasakladılar alkol tüketimi yüzde 20 arttı.

19 Mayıs'ı yasakladılar milyonlarca insan Atatürk anıtlarına aktı.

Pornoyu yasakladılar Türkiye 'şişme kadının en iyi müşterisi' sıralamasında 1 numaraya çıktı.

Basılmamış kitabı yasakladılar basılmadan yüzbinlerce okundu.

Kişisel tahminim, olası kürtaj ve sezaryen yasağıyla beş çocuk talebinin bilinçaltında, bu ülke nüfusunun köküne kibrit suyu ekme arzusu bulunduğudur.


Kıymet Nadir BİNDEBİR, 27 Mayıs 2012

Paylaş
3520 kişi bu içeriğe erişmiştir.
 
II. Ulusal Savaşım İçin Yurt Genelinde Yapılanacak Partiler Üstü ve Birleştirici Ulusal Bir Örgüt Kurulursa Katılır mısınız?
 

 

 

 

 

Salık akışlarını görmek için
üstteki sekmeleri tıklayın.

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/tegmen.png

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/edga.jpg

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/dikbastv.jpg

UYARI
Güncel Meydan, en iyi olarak 1440 x 900, en düşük olarak da 1280 x 800 çözünürlüklerinde görüntülenir. Güncel Meydan, en sorunsuz olarak, Ateş Tilkisi (FireFox) tarayacısında görüntülenir.
Bu sayfa geç açılabilir. Sayfa tam olarak açılmadığında sayfayı bir veya iki kez yenilemenizi öneriririz.


Hızlı Sızıntılar
(WikiLeaks)

CIA'ya Bilgi Verenler!
CIA Kontakları!