Suriye’deki Vahşetin Şifreleri / Muharrem BAYRAKTAR PDF Yazdır e-Posta
Pazartesi, 04 Haziran 2012 15:23 ◙◙▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬◙◙ 3513 kişi bu içeriğe erişmiştir.
Paylaş

Suriye’de meydana gelen bütün olayların faturasının peşinen Suriye rejimine kesildiğini biliyoruz. Bomba mı patladı, insan mı öldü, katliam mı oldu hepsinin sorumlusu Suriye rejimi. Oysa şu anda Suriye rejimi için en ideal yol ülkede en küçük bir olayın meydana gelmediği bir istikrar ortamı sağlamak. İnsanları habire öldürüldüğü ülke imajı her şeyden önce Esad’ın ipini çekecek sonuçları beraberinde getiriyor.

Hula’da meydana gelen ve çoğu çocuk 100 kişinin öldürüldüğü katliamın sorumlusu olarak da batılı ajanslar tarafından Suriye ordusu gösterildi. Suriye güvenlik birimleri hazırladıkları raporlarda katliamı en ince ayrıntılarına kadar anlatıp “bu işi biz yapmadık, muhalif isyancı gruplar yaptı” dese de nafile.

Başta Türkiye’nin resmi kanalı TRT olmak üzere Arap Baharı yanlısı haber kanalları işaret parmaklarını sallaya sallaya “katiiil!” diye Esad’ı gösteriyorlar.
Tam bu esnada Rusya’da yayın yapan Rusian Chanels 24’de çıkan bir haber tüyler ürperticiydi. Haberde Suudi Arabistan’da bir otel odasında, sözde İslamcı bir militan ile yapılan gizli bir görüşme aktarılıyor. El Kaide militanı, “Suriye’de yapacağı intihar eylemi için 400 bin dolar” istiyordu. Paranın verilmesi halinde intihar eyleminin seve seve yapacağını söylüyordu.

Çok ilginçtir bu haberi geçtiğimiz Cuma günü TRT’nin radyo yayınına telefonla katılan strateji uzmanı Kürşat Yüce de aktarıyor ve şaşkınlığını dile getiriyordu. Yani eskiden “din-ü iman!” uğruna cennete kavuşmak için beyinleri yıkanan intihar eylemcileri bu işi artık geride bıraktıkları yakınlarının rahat bir hayata kavuşması için para karşılığı yapıyorlardı.

Suriye’de her gün başka bir yerde patlayan bombalar ve ölen insanların arkasında yabancı istihbarat örgütlerini aramak gerekirken küresel işgalci koroların safına geçerek “seni gidi katil Suriye” diye bağıran koroya dâhil oluyoruz.

Türkiye bu koronun baş aktörü.

Suriye’de dış ülkelerden gelen yüzlerce örgüt mensubu bir mahallede bomba patlatmak, bir kalabalığı havaya uçurmak için “belli merkezlerin emrini” bekliyor.

Bombalar patlayınca da Türk Hariciyesi ve Başbakan Erdoğan başta olmak üzere “malum medya” Esad’ın katliamlarının bir tanesinin daha gerçekleştiğine dair çığlıklar atmaya başlıyor.

Böylece küresel oyunların figüranı olduğumuzu bir kez daha ortaya koymuş oluyoruz.

Hem de patlayan bombalar üzerinden.

Muharrem BAYRAKTAR - 4 Haziran 2012
Yeni Mesaj

Paylaş
3513 kişi bu içeriğe erişmiştir.
 
II. Ulusal Savaşım İçin Yurt Genelinde Yapılanacak Partiler Üstü ve Birleştirici Ulusal Bir Örgüt Kurulursa Katılır mısınız?
 

 

 

 

 

Salık akışlarını görmek için
üstteki sekmeleri tıklayın.

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/tegmen.png

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/edga.jpg

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/dikbastv.jpg

UYARI
Güncel Meydan, en iyi olarak 1440 x 900, en düşük olarak da 1280 x 800 çözünürlüklerinde görüntülenir. Güncel Meydan, en sorunsuz olarak, Ateş Tilkisi (FireFox) tarayacısında görüntülenir.
Bu sayfa geç açılabilir. Sayfa tam olarak açılmadığında sayfayı bir veya iki kez yenilemenizi öneriririz.


Hızlı Sızıntılar
(WikiLeaks)

CIA'ya Bilgi Verenler!
CIA Kontakları!