“Siz”, “Biz” / Gamze KÖSE PDF Yazdır e-Posta
Salı, 05 Haziran 2012 18:53 ◙◙▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬◙◙ 3413 kişi bu içeriğe erişmiştir.
Paylaş

Dinimizle, inancımızla, kıldığımız namazla, okuduğumuz Kuran ile dalga gecen, küçümseyen insanlar için bu yazıyı yazıyorum.

“Siz”, “biz” diye ayrım yaparken, ‘Emperyalist Güçlerin’ belirlediği Türkiye’nin zayıf noktaları “Kürt- Türk, Alevi- Sünni, Laik- Müslüman” diye Türkiye’yi ayrıştırma yolunda giderken birlik beraberlik gösterdik.

“Siz”, “biz” diye ayrım yaparken, bizi Laz, Çerkez, Kürt, Türk, Arap, diye bölmeye çalışanlara baş kaldırdık.

“Siz” , “biz” diye ayrım yaparken, kafası açık, kafası kapalı analarımızın ellerini öptük kınalı kuzular yetiştirdikleri için…

“Siz”, “biz” diye ayrım yaparken, AKP, CHP, MHP… Demeden Türkiye Cumhuriyeti topraklarına fayda sağlayan tüm partilere el uzattık… Ama tutan oldu mu? Olmadı!

“Siz”, “biz” diye ayrım yaparken, “biz”, “siz” diye ayrımı yapmadan tek yürek olup, kurtuluş mücadelesi verdik. Bu mücadeleyi verirken; Atatürk’e ve onu yaradan Allah’a yürekten inandık.

Bu vatan uğruna dökülen kanları yine bu vatan uğruna feda ettik.

“Siz”, “biz” diye ayrım yapanlar, emperyalist güçlerin maşası olmaya devam edip ya yollarından yürürsünüz ya “biz” , “siz” ayrımına karşı olanlarla, Allah aşkı ile peygamber efendimizin imanı ile Atatürk’ün yol haritaları ile yolumuza devam ederiz.

“Biz”, “siz” ayrımına karşı olup, görevimiz Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.


Saygılar,

Gamze KÖSE, 5 Haziran 2012

Paylaş
3413 kişi bu içeriğe erişmiştir.
 
II. Ulusal Savaşım İçin Yurt Genelinde Yapılanacak Partiler Üstü ve Birleştirici Ulusal Bir Örgüt Kurulursa Katılır mısınız?
 

 

 

 

 

Salık akışlarını görmek için
üstteki sekmeleri tıklayın.

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/tegmen.png

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/edga.jpg

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/dikbastv.jpg

UYARI
Güncel Meydan, en iyi olarak 1440 x 900, en düşük olarak da 1280 x 800 çözünürlüklerinde görüntülenir. Güncel Meydan, en sorunsuz olarak, Ateş Tilkisi (FireFox) tarayacısında görüntülenir.
Bu sayfa geç açılabilir. Sayfa tam olarak açılmadığında sayfayı bir veya iki kez yenilemenizi öneriririz.


Hızlı Sızıntılar
(WikiLeaks)

CIA'ya Bilgi Verenler!
CIA Kontakları!