Pınarbaşı’nda Bir Şehit Daha PDF Yazdır e-Posta
Cumartesi, 16 Haziran 2012 21:35 ◙◙▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬◙◙ 3507 kişi bu içeriğe erişmiştir.
Paylaş

Kayseri’nin Pınarbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 25 Mayıs’ta PKK’lılarca düzenlenen intihar saldırısında başına şarapnel parçası isabet eden sivil memur İsmail Sakın (25), 20 gündür tedavi gördüğü Erciyes Üniversitesi Gevher Nesibe Hastanesi Tıp Fakültesi Beyin Cerrahi Servisi Yoğun Bakım Servisi’nde hayatını kaybetti. Evli ve 1 çocuk babası Sakın’ın olay günü önce öldüğü açıklanmış, daha sonra kalp masajıyla hayata döndürüldüğü ortaya çıkmıştı. 

İsmail Sakın’ın 4 aylık hamile eşi Dilek Sakın ve yakınları umutla gelecek güzel bir haber bekliyordu. Sakın’ın öldüğünü öğrenince fenalaşan annesi Hamide Sakın (45) da tedaviye alındı. Saldırı anında şehit düşen polis memuru Ahmet Geben’den sonra sivil memur İsmail Sakın’ın da vefatıyla intihar saldırısında şehit sayısı 2’ye yükseldi. Sakın, 2006’da yardımcı teknisyen olarak Pınarbaşı Emniyet Müdürlüğü’nde göreve başlamıştı. 

Hürriyet, 15 Haziran 2012

Paylaş
3507 kişi bu içeriğe erişmiştir.
 
II. Ulusal Savaşım İçin Yurt Genelinde Yapılanacak Partiler Üstü ve Birleştirici Ulusal Bir Örgüt Kurulursa Katılır mısınız?
 

 

 

 

 

Salık akışlarını görmek için
üstteki sekmeleri tıklayın.

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/tegmen.png

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/edga.jpg

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/dikbastv.jpg

UYARI
Güncel Meydan, en iyi olarak 1440 x 900, en düşük olarak da 1280 x 800 çözünürlüklerinde görüntülenir. Güncel Meydan, en sorunsuz olarak, Ateş Tilkisi (FireFox) tarayacısında görüntülenir.
Bu sayfa geç açılabilir. Sayfa tam olarak açılmadığında sayfayı bir veya iki kez yenilemenizi öneriririz.


Hızlı Sızıntılar
(WikiLeaks)

CIA'ya Bilgi Verenler!
CIA Kontakları!