"Ortağın Çocukları" Görmezden Gelinemez PDF Yazdır e-Posta
Cumartesi, 23 Haziran 2012 22:54 ◙◙▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬◙◙ 4126 kişi bu içeriğe erişmiştir.
Paylaş

MUSTAFA YILDIRIM


ORTAĞIN ÇOCUKLARI

 

Anglo-Amerikan Sivil Paşalar Darbesi


Güncellenmiş 3. Basım


Ulus Dağı Yayınları Ltd.

Kâğıt: Enzo Super Creamy 60 g

Boyut: 13,5 X 21 cm 

328 sayfa

Kapak: Kuşe Renkli 350 g

ISBN 978-975-6047-16-3

Şubat 2011

22 TL (KDV İçinde)


SİVİL ÖRÜMCEĞİN NATO-TSK-POLİS- AKADEMİSYEN-MORMON-GENÇLİK AĞI


“Sivil Örümceğin Ağında askerler, polisler, gençler, Amerikan-İsrail örgütlerinin kurslarından geçiriliyor. Amerikan devleti, tüm örgütleriyle Türkiye’de genç liderler yaratıyor.”


“İlkesel amacımız uygun liderlerin ortaya çıkmalarını ve programdan geçirilerek Batı’ya bağlanmalarını

sağlamaktır.” CIA


Emin ÇÖLAŞAN


MUSTAFA YlLDIRIM'IN KİTABI


http://img641.imageshack.us/img641/8891/eee33.jpgAKP'den önce de vardı, ama bunların döneminde çok arttı; Türkiye'de siyasetçileri, gazetecileri, polisleri, askerleri, işadamlarını, üniversite hocalarını ve öğrencileri devşiren gizli ve açık güçler ortaya çıktı. Bunları devşirmek için birkaç unsur gerekiyor: Yurtdışı ve yurtiçi burslar... Özellikle yurtdışı gezileri, davetler, ağırlamalar... Ve bu işler için harcanan sonsuz paralar...


Bu iş kolay değil... Binlerce insanı devşirecek, kafakola alacak, sonra onları Türkiye'de kendi amaçlarınız doğrultusunda kullanacaksınız. Bu rezilliklerin içinde ülkeyi yönetenler, iç ve dış güçler var. Bu iş için çok büyük paralar saçılıyor, insanlar tavlanıyor.


Mustafa Yıldırım, Türkiye`de tanıdığım en iyi ve gerçekçi araştırmacılardan biri. Onun Sivil Örümceğin Ağında isimli kitabı, bugüne kadar okuduklarımın en muhteşemi idi. Ülkemizi sarmala alan iç ve dış güçler o kitapta belgeleriyle anlatılmıştı.

 

Şimdi elimde Mustafa Yıldırım’ın son kitabı var: Ortağın Çocukları.


Yıldırım belgeliyor: Sivil örümceğin ağına düşen askerler, polisler, gençler, Amerikan-İsrail-AB örgütlerinin kurslarından geçiriliyor. ABD, tüm örgütleriyle Türkiye'de genç liderler yaratıyor.


Amerika`da yabancı polis ve askerlerin eğitimiyle ilgili CIA belgeleri…


ABD`li istihbaratçıların bazı Türk yazarlarla dostluğu ve ülkemizi etkileme çabaları…


Üniversitelerde İsrail-ABD bağlantılı danışmanlar, ABD ile içli dışlı akademisyenler… Öğrenci gençliği sömürgeci güçlere teslim eden Özel üniversiteler…


Yabancıların parasıyla bu ülkeye gidip ağırlanan yazarlar, gazeteciler, siyasetçiler, devlet adamları…


Yabancı elçiliklerin yerli derneklerle ortaklaşa, sistemli gençlik devşirme operasyonu ile yetiştirilen “Lider“ adayları ve partilere sızdırılanlar…


Ilımlı İslam darbecileri ABD'de açılımın altın madalyasını takıyor, İngiltere'de “Büyük Haç Şövalyesi” kılıcını kuşanıyorlar!


Aynı örgütlerin TSK-polis~siyasetçi-akademisyen ilişkileri. İngiliz hayranlığının tarihsel kökleri. Hain Ali Kemal üzerinden devletlerarası akrabalık kuran yeni devlet büyükleri.


Türkiye'nin güvenliğini yabancılara teslim eden sivil paşaların ilişkileri… Yıldırım ne güzel anlatmış bunları.


ABD`de, ABD`nin koruması altında yaşayan


Fethullah (Gülen) konuşuyor: "inanmış bir insanın Amerika ile entegrasyonun karşısında olması düşünülemez.


Bay Abdullah Gül, İngiltere Kraliçesi`ne hitap ediyor: “İstanbul'da üniversite öğrencisi idim, konvoyunuz geçerken size el salladım. Majesteleri, kaderin cilvesine bakın ki, o tarihten tam 37 yıl sonra şimdi sizi Cumhurbaşkanı olarak ağırlıyorum. Bundan büyük şeref duyuyorum.”


Mustafa Yıldırım, kitabına Türkiye’de görev yapan CIA elemanlarının tam listesini de eklemiş. İsimleri ve çalıştıkları yılları kitapta görebilirsiniz.


Türkiye’de her kesimden insanlar devşiriliyor. Bu işlem için yabancılar ve onların Türkiye`deki işbirlikçileri tarafından çok büyük paralar harcanıyor... Ve başarı oranları yüksek! Aslında devşirilmek istenen, kucağa düşürülen bizim vatanımız. Ellerine sağlık Mustafa Yıldırım.” Sözcü, 2 Ocak 2011


Ulus Dağı Yayınları Kültür Basım ve Tic. Ltd. Şti. 0312 418 08 73 Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir


Genel Dağıtım: DOST 0312 430 48 95 Faks: 0312 435 75 96


http://img717.imageshack.us/img717/1749/o01j.png

Paylaş
4126 kişi bu içeriğe erişmiştir.
 
II. Ulusal Savaşım İçin Yurt Genelinde Yapılanacak Partiler Üstü ve Birleştirici Ulusal Bir Örgüt Kurulursa Katılır mısınız?
 

 

 

 

 

Salık akışlarını görmek için
üstteki sekmeleri tıklayın.

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/tegmen.png

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/edga.jpg

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/dikbastv.jpg

UYARI
Güncel Meydan, en iyi olarak 1440 x 900, en düşük olarak da 1280 x 800 çözünürlüklerinde görüntülenir. Güncel Meydan, en sorunsuz olarak, Ateş Tilkisi (FireFox) tarayacısında görüntülenir.
Bu sayfa geç açılabilir. Sayfa tam olarak açılmadığında sayfayı bir veya iki kez yenilemenizi öneriririz.


Hızlı Sızıntılar
(WikiLeaks)

CIA'ya Bilgi Verenler!
CIA Kontakları!