Özgür Kaçakçılar Ordusu Sınır Kapıları ve Terör / Mehmet UYSAL PDF Yazdır e-Posta
Pazar, 05 Ağustos 2012 14:58 ◙◙▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬◙◙ 3779 kişi bu içeriğe erişmiştir.
Paylaş

Suriye kapılarını ele geçiren Özgür Kaçakçılar Ordusu (ÖKO) mensuplarının kimlikleri netleşmeye başlıyor. Kilis- Öncüpınar sunır kapısı karşısında bulunan Suriye es-Seleme sınır kapısının kontrolü şu anda Suriye'de uyuşturucu eroin ve esrar madde kaçakçılığından hüküm giymiş komutan AMMAR adındaki firari katilden sorulmaktadır. Bu bilgi kendisiyle Suriye cezaevinde yatmış bir Türk mahkümdan alınmıştır.

Emrine 200 kişilik katiller mensuplarının verildiği bu şahıs, Suriye'ye giriş-çıkışların yanında, bilimum kaçakçılık faaliyetleri ve ÖKO'na alınan rüşvetlerle silah temini,uydu haberleşme cihazları gibi lojistik destek sağlamaktadır. AZEZ kentinin şu andaki kontrolünü sağlayan ÖKO, emrinde 500'ü türk selefi örgüt mensubu olmak üzere 2000 kişilik hafif ve yarı ağır silahlarla donatılmış durumda, çoğunluğunu yabancı ülke vatandaşlarının oluşturduğu bir güç bulunmaktadır.

ÖKO bayrakları da, Türkiye'de katillere destek verenler tarafından dikilerek es-Seleme sınır kapısından Suriye'ye ulaştırılmaktadır. Yakında tamamlanacak olan 15x15 metre ebadındaki ÖKO bayrağı yakında es-Seleme sınır kapısındaki binaya asılacaktır.

Gaziantep ve Adana istikametinden gelen otobüs ve minibüslerle, selefi-vahhabi el-kaide terör örgütleri mensupları, öncelikle Kilis içindeki hücre evlerine gitmektedirler. Daha sonra bu katiller, Kilis'teki sınır kaçakçılığı yapan şahısların yardımıyla para karşılığında Suriye topraklarına geçirilmektedirler.

Şam'da İranlı turist hacılar kaçırıldı, Halep'te 7 İsrail istihbarat subayı yakalandı.

BOP başı Clinton 11 Ağustos'ta Türkiye'ye beyzbol sopasıyla geliyor. Gelmeden önce suriye'de büyük bir katliam haberi yapılmak üzere yandaş medya kanalları kolları sıvadı. Büyük ihtimalle desteğini açıklayan Halep'te Hristiyan topluluğa bir saldırı planlanıyor veya desteğini bildiren aşiret mensuplarının ailelerine yönelik bir köyde katliam yapılacak Suriye ordusunun üzerine atılacak. İstanbul'dan, yine perşembe'yi cuma'ya bağlayan gece gerçekleşecek Suriye'de şer güçlerin tertip ettiği katliamın ardından tüm dünyaya mesajlarını geçecekler sıfır sorunlu Davudoğlu ile beraber cumartesi ortak basın toplantısında. Cuma günü İstanbul ve bazı büyük şehirlerde dinci selefi cenaha telin mitingi yaptıracaklar.


Mehmet UYSAL, 5 Ağustos 2012

Paylaş
3779 kişi bu içeriğe erişmiştir.
 
II. Ulusal Savaşım İçin Yurt Genelinde Yapılanacak Partiler Üstü ve Birleştirici Ulusal Bir Örgüt Kurulursa Katılır mısınız?
 

 

 

 

 

Salık akışlarını görmek için
üstteki sekmeleri tıklayın.

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/tegmen.png

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/edga.jpg

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/dikbastv.jpg

UYARI
Güncel Meydan, en iyi olarak 1440 x 900, en düşük olarak da 1280 x 800 çözünürlüklerinde görüntülenir. Güncel Meydan, en sorunsuz olarak, Ateş Tilkisi (FireFox) tarayacısında görüntülenir.
Bu sayfa geç açılabilir. Sayfa tam olarak açılmadığında sayfayı bir veya iki kez yenilemenizi öneriririz.


Hızlı Sızıntılar
(WikiLeaks)

CIA'ya Bilgi Verenler!
CIA Kontakları!