'Hür Katil-Kaçakçı Ordusu' El Kaide'nin Ta Kendisidir! / Banu AVAR PDF Yazdır e-Posta
Salı, 31 Temmuz 2012 19:20 ◙◙▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬◙◙ 3006 kişi bu içeriğe erişmiştir.
Paylaş

‘Hür Suriye Ordusu’ ya da Mehmet Uysal’ın deyişiyle ‘Hür katil-kaçakçı Ordusu’ sadece CIA mamulü, El Kaide ile ‘bağlantılı’ değil, El Kaide’nin ta kendisidir! Global Research yazarı Susan Posel , Hür Suriye Ordusu fotoğraf ve videolarına dikkat çekiyor ve ‘Videolarda arkalarında El Kaide paçavraları uçuşuyor ve her birinin elinde CIA’nin yolladığı AK-47’ler var!’ diye yazıyor.

Posel, El Kaide’nin uzun yıllardır, Ortadoğu’da ‘işe gelmeyen’ hükümetleri devirmek için kullanılan örgütlerden biri olduğunu vurgulayarak, ‘Yeni ‘elemanlar’, CIA tarafından Türkiye’de eğitiliyor. Sonra Suriye Hükümetini indirmek için çalışan ‘Hür Suriye Ordusu’ içine konuşlandırılıyor. Küresel medya hala El Kaide’nin ABD’den bağımsız bir terör teşkilatı olduğu yalanını yayıyor!’ diyor.

‘Türkiye başbakanı Erdoğan, son zamanlarda CIA operasyonunda daha fazla görev alma konusunda isteksiz davranıyor. Oysa plan, Hür Suriye Ordusu’na daha fazla askeri birlik eğitmek ve sınırdan içeri salmak! Esad’ı devirmek için Türkiye’nin Amerika’ya yardım konusunda gösterdiği aşırı çaba , ABD-İsrail tarafından desteklenen Kürtlerin daha sonra Erdoğan’ı hedef alacağı gerçeğini değiştirmiyor’

Georgetown Üniversitesi'nden ve Brooking Enstitüsü'nden terör uzmanı Profesör Daniel Byman, El Kaide’nin Suriye’de giderek etkinliğini arttırdığını yazıyor ve bu örgütün, Mali’den Yemen’e, Çeçenistan’dan Somali’ye uzanan bir coğrafyada ABD tarafından kullanıldığına da dikkat çekiyor.

Suriye, 2004’de Colin Powell’ın ABD ile işbirliğine davetini reddetmesinden sonra hedefe oturtulmuştur.. 2007’de operasyon başlamış, 2008’de ABD Dışişleri Suriye için ‘silahlanma konusundaki öncü adımları’nı raporlaştırmıştır.

Suriye ‘baharı’ ile birlikte ‘Suriye’nin kimyasal ve biyolojik silah kapasitesi’ küresel medyada yer almıştır. Posel ‘Sonuçta’ diyor, ‘bir yandan CIA yönetimindeki Hür Suriye Ordusu, Suriyeli sivilleri katlederken, bir yandan Esad’ın ordusu ‘suç odağı’ haline sokularak bir İsrail-ABD saldırısı için uygun zemin yaratılmıştır.’


Susan Posel, El Kaide elemanı Ebu Thuha’nın sözlerine dikkat çekiyor: ‘.. Hedefimiz bir Suriye-Irak islam devleti kurmaktır. Sonra İran’a İsrail’e ve Özgür Filistin’e de savaş açacağız!’

Senaryonun kimin elinden çıktığı da oyuncuların kimler tarafından seçildiği de artık açıkça ifşa ediliyor…Dipçe: Susan Posel yazısı: http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=32127
Banu AVAR, 31 Temmuz 2012
Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Paylaş
3006 kişi bu içeriğe erişmiştir.
 
II. Ulusal Savaşım İçin Yurt Genelinde Yapılanacak Partiler Üstü ve Birleştirici Ulusal Bir Örgüt Kurulursa Katılır mısınız?
 

 

 

 

 

Salık akışlarını görmek için
üstteki sekmeleri tıklayın.

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/tegmen.png

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/edga.jpg

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/dikbastv.jpg

UYARI
Güncel Meydan, en iyi olarak 1440 x 900, en düşük olarak da 1280 x 800 çözünürlüklerinde görüntülenir. Güncel Meydan, en sorunsuz olarak, Ateş Tilkisi (FireFox) tarayacısında görüntülenir.
Bu sayfa geç açılabilir. Sayfa tam olarak açılmadığında sayfayı bir veya iki kez yenilemenizi öneriririz.


Hızlı Sızıntılar
(WikiLeaks)

CIA'ya Bilgi Verenler!
CIA Kontakları!