Şehit Ailelerini İsyan Ettiren Görüntü / YENİÇAĞ PDF Yazdır e-Posta
Perşembe, 14 Mart 2013 12:04 ◙◙▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬◙◙ 3536 kişi bu içeriğe erişmiştir.
Paylaş

Şehit aileleri ve gazi dernekleri, teröristlerin elini sıkmayan 8 kamu görevlisinin bu duruşunu alkışlarken, çapulculara diz çöken iktidarı topa tuttu!

Şehit yakınları ve gazi dernekleri, terör örgüt PKK’nın serbest bıraktığı asker ve kamu görevlilerini alkışlarken, hükümeti topa tuttu. Şehit Aileleri Federasyonu Başkanı Hamit Köse, rehinelerin teröristlerin elini sıkmamasından gurur duyduklarını belirterek, “Taviz vermeyip, ellerimize kan bulaşır diye eli kanlı terör örgütünün elini sıkmadılar. Ama bazı ikballer uğruna eli kanlı terör örgütünün çapulcuları karşında diz çöken devlet yetkilileri var” dedi. 

İhanet görüntüleri

YENİÇAĞ’a konuşan Şehit Aileleri Federasyonu Başkanı Hamit Köse, o günkü manzaranın tek kelime ile ihanet görüntüleri olduğunu söyledi. Köse, “Orada en çok mağdur olan, eli kanlı terör örgütünün rehin tuttuğu Türk askerleri, polis ve kaymakam. Eziyeti, işkenceyi çeken bunlar, aileleri mağdur olan bunlar. Buna rağmen hâlâ onurlarından, gururlarından taviz vermeyip, ellerimize kan bulaşır diye eli kanlı terör örgütü militanlarının uzattıkları eli sıkmadılar. Ama bakıyorsunuz ki bazı ikballer uğruna terör örgütünün çapulcuları karşında diz çöken devlet yetkilileri var. Onlarla pazarlık masasına oturmuş paçavralar karşında diz çökmüşlerdir. Türkiye uçkurunu bağlayamayan teröristin karşında rezil olmuştur. Hainlerin ellerini sıkmayan çocuklarımızı kutluyor, onlarla gurur duyuyoruz” dedi.

Çocuklarımız dik durdu

Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Şube Başkanı Gönül Alpaydın da, hiçbir günahı olmayan gençlerin PKK’nın elinde aylarca rehin kalmalarına çok üzüldüklerini söyledi. Alpaydın, şöyle konuştu: “Bunların karşısında çocuklarımızın dik durduğu gibi biz dik duramıyoruz. PKK bizi dize getirdi. Ben öyle algılıyorum. Teröristler her şekilde başarıyor. Biz de bunları üzüntü ile izliyor, kahroluyoruz.”

Türkiye Harp Malûlü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Genel Genel Başkan Taner Uran ise Habur’daki gibi şova dönüştürülmemesinin iyi bir şey olduğunu belirtti. Uran, “Peki PKK ’rehinelerini bıraktık, bizim cezaevinde yatan örgüt elemanlarımız var. Siz de onları serbest bırakın’derse ne olacak. Hükümetin görevi terörü bitirmektir. Bizler bunun için mücadele ediyoruz. Terörün silahlı kanadının bitirilmesi için mücadele ettik. Örgüte katılım engellenemedi. 5 bin silahlı terör örgütü elemanı var. Bunun bitmesi lazımdı çoktan ama örgütün kullanmış olduğu çocuklar 5-10 yıl sonra yine terörist olarak karşımıza çıkıyor” dedi.

YENİÇAĞ, 14 Mart 2013

Paylaş
3536 kişi bu içeriğe erişmiştir.
Son Güncelleme: Cuma, 15 Mart 2013 10:20
 
II. Ulusal Savaşım İçin Yurt Genelinde Yapılanacak Partiler Üstü ve Birleştirici Ulusal Bir Örgüt Kurulursa Katılır mısınız?
 

 

 

 

 

Salık akışlarını görmek için
üstteki sekmeleri tıklayın.

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/tegmen.png

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/edga.jpg

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/dikbastv.jpg

UYARI
Güncel Meydan, en iyi olarak 1440 x 900, en düşük olarak da 1280 x 800 çözünürlüklerinde görüntülenir. Güncel Meydan, en sorunsuz olarak, Ateş Tilkisi (FireFox) tarayacısında görüntülenir.
Bu sayfa geç açılabilir. Sayfa tam olarak açılmadığında sayfayı bir veya iki kez yenilemenizi öneriririz.


Hızlı Sızıntılar
(WikiLeaks)

CIA'ya Bilgi Verenler!
CIA Kontakları!