Tek Yol Müdafaa-I Hukuk - Tek Umut Kuvayı Milliye / Nevzat ZEYREK PDF Yazdır e-Posta
Perşembe, 02 Mayıs 2013 05:26 ◙◙▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬◙◙ 4875 kişi bu içeriğe erişmiştir.
Paylaş

Tek Yol Müdafa-i Hukuk !
Tek Umut Kuvva-yı Millîye !


"Kalkın ey felah-ı vatan dediler, kalktık,
herkes oturdu biz ayakta kaldık!" Ziya Paşa


Türk Milleti için tek yol Müdafaa-i Hukuk, tek umut ise 'Kuvva-yı Milliye'dir. Siyasi partiler ile 'Ulusal Kurtuluş' mücadelesi verilmeyeceğini Türk Milleti anlamalıdır. Siyasi partilerin seçim çıkarları, siyasetçilerin şahsi menfaatleri ile tevhid olup, ulusal onurun ve bağımsızlığın önüne geçebilir. En temiz ve sağlam örgütlenme partiler üssü bir oluşumla sağlanabilir ancak; partilerin doktrinleri ve ideolojileri insanları gruplaştırıp ayrıştırabilir. Yüreği Vatan ve Millet sevdasıyla çarpan iki insan, farklı ideolojilerin ve partilerin peşine düşerek yolları ayrılabilir. Bu ayrılığın yaşanmaması için partiler üssü bir oluşum şarttır. İnsanların dünya görüşü ayrılıkları elbette olacaktır bu insan doğasının gereğidir. Fikirler birbirinin tıpkısı olmaz. Ancak; bağımsızlığı tehlikeye düşmüş, bölünmenin eşiğine gelmiş bir vatanın evlatları böyle zor bir süreçte farklılıklarının peşinden değil, ortak paydalarının İzinden gitmek zorundadır. Mücadele ruhu "İstiklal Marşımız"ın her satırında nakış-nakış işlenmiştir. Türk milleti gövdesini siper ederek bu bölücü hayasızca akını durdurmalıdır. Tarih gerçekden acımasızdır, Türk milleti bu mücadeleyi vermezse 'Anadolu Medeniyetleri Mezarlığı'nda yerini alacaktır. Bu Korkunç senaryo sadece küçük bir ihtimaldir. Çünkü; Türk milleti için şafağın sökmesine ramak kalmıştır. İşçi - memur - köylü - esnaf ve gençlik tabandan tavana dogru bir örgütlenmeye geçmiştir. Kara kalpaklılar yeniden tarihin sahnesine çıkmaya hazırlanıyor, bu sefer de, önceki sefer ki gibi yeniden oyunu bitirmeye çıkacaktır.

Anadolu bozkırın'da Ameri'kan balabanları, Avrupa ötleğenleri, İsrail bülbülleri, yerli şakşakçılar, bölünmeye kuyruk sallayanlar hadlerinden fazla sahne'de kalmışlardır. Perde'nin kapanmasına az kaldı, kara kalpaklılar, kuvvacı dedelerinin gömdükleri silahları yerinden sökerek, birleşik düşman kuvvetlerine doğrultacaktır.

"Namlu Düşmanın şakağında, vurmayı - ölmeyi emir beklemeyen , tetiğe basacak Hasan Tahsinleri bekliyor..."

Nevzat ZEYREK, 2 Mayıs 2013

Paylaş
4875 kişi bu içeriğe erişmiştir.
 
II. Ulusal Savaşım İçin Yurt Genelinde Yapılanacak Partiler Üstü ve Birleştirici Ulusal Bir Örgüt Kurulursa Katılır mısınız?
 

 

 

 

 

Salık akışlarını görmek için
üstteki sekmeleri tıklayın.

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/tegmen.png

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/edga.jpg

http://www.guncelmeydan.com/anasayfa/images/stories/Karisik/dikbastv.jpg

UYARI
Güncel Meydan, en iyi olarak 1440 x 900, en düşük olarak da 1280 x 800 çözünürlüklerinde görüntülenir. Güncel Meydan, en sorunsuz olarak, Ateş Tilkisi (FireFox) tarayacısında görüntülenir.
Bu sayfa geç açılabilir. Sayfa tam olarak açılmadığında sayfayı bir veya iki kez yenilemenizi öneriririz.


Hızlı Sızıntılar
(WikiLeaks)

CIA'ya Bilgi Verenler!
CIA Kontakları!