Zaman: Prş Mar 28, 2024 12:48

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

Landshut igmg milli görüş babalık davası skandalı büyüyor.

Landshut igmg milli görüş cemaati başkanı A.A. nın kızı A.K. kocası Ü.K.a boşanma davası açtı.Skandal burdan patlamış.Başkanın kızı Alanya'da S.Ç. isminde yeni bir sevgili bulmuş ve onunla evlenmek istiyordu.Tam bu esnada 4 yıl boyunca gizli aşk yaşadığı A.A. isminde biri ortaya çıktı.Bu bayanın 4 yaşında Simay ismindeki çocuğu var ve A.A. bu çocuğun kendisinin olduğunu iddia ederek babalık davası açtı.Bu skandal olay milli görüş Landshut bölgesinde şok etkisi yarattı.Çünkü bayan kocasıyla evli olduğu halde başka ...
Read more : Landshut igmg milli görüş babalık davası skandalı büyüyor. | Görüntüleme : 41 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel Yazışma Bölümü

Kostenlose Klingeltöne So laden Sie herunter und richten sie ein

In der heutigen Welt sind Smartphones zu einem unverzichtbaren Bestandteil unseres Lebens geworden. Von der Kommunikation über das Arbeiten bis hin zur Unterhaltung bieten sie zahlreiche Funktionen. Eines der personalisierbarsten Elemente eines Smartphones ist der Klingelton. Während viele Geräte standardmäßige Klingeltöne bieten, möchten viele Menschen ihren eigenen Stil ausdrücken und individuelle Klingeltöne verwenden. Glücklicherweise gibt es eine Vielzahl von Möglichkeiten, um kostenlose Klingeltöne zu finden und einzurichten. Hier sind einige Schritte, die Ihnen dabei helfen ...
Read more : Kostenlose Klingeltöne So laden Sie herunter und richten sie ein | Görüntüleme : 30 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel - Güncel Konular

10 najlepszych dzwonków na Twój telefon

Szukasz najlepszych dzwonków, które zmienią nudny domyślny dźwięk w telefonie? Nie martw się, w tym artykule poznasz 10 najlepszych dzwonków, odpowiednich dla każdego gustu i sytuacji.

1. Z pewnością to jest miłość – Son Tung M-TP:

Gatunek: pop
Zalety: Melodia jest wesoła i żywa, odpowiednia dla miłośników współczesnej muzyki wietnamskiej.
2. Dynamit – BTS:

Gatunek: pop
Zalety: Wpadająca w ucho melodia, kolorowy teledysk, odpowiedni dla miłośników K-Popu.
3. Zabij tę miłość – BlackPink:

Gatunek: Pop, ...
Read more : 10 najlepszych dzwonków na Twój telefon | Görüntüleme : 33 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Genel - Güncel Konular

oyunlar

Son zamanlarda beni eğlendirdiği için güvenilir slot siteleri https://siteleri-slot.com/ 'a bir selam vermek istedim. Site işleri fazla karmaşıklaştırmıyor ki bunu gerçekten takdir ediyorum. Dalış yapmak için iyi bir slot oyunu karışımı var ve şimdiden birkaç favori buldum. Oyun oynamak için gidilecek bir yer olması güzel, özellikle de oyuncuların nelerden hoşlandığını anladığını hissettiren bir yer.
Read more : oyunlar | Görüntüleme : 32 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel - Güncel Konular

The future of AI with Chat GPT Free Online is ready to help you work

The future of artificial intelligence (AI), particularly with platforms like ChatGPT Free Online, is on a trajectory to significantly impact the way we work, offering tools and capabilities that enhance productivity, creativity, and decision-making across various industries. As we look ahead, the integration of AI into our work environments is set to become more seamless, intuitive, and indispensable. Here’s a glimpse into how the future of AI with ChatGPT Free Online is ready to revolutionize ...
Read more : The future of AI with Chat GPT Free Online is ready to help you work | Görüntüleme : 60 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Ruslarla Birlikte Kudüs'ü Alalım. Gazze Katliamını, Haçlı Seferlerini Durduralım !

Ruslarla Birlikte Kudüs'ü Alalım. Gazze Katliamını, Haçlı Seferlerini Durduralım !

Yeni bir dünya kuralım.

Ruslar zaten Türk sayılır.

Büyük bir Rus-Türk hakimiyeti ortaya çıkar.

Ezilmeyiz bu günlerde olduğu gibi.

Kumar oyunları

Oyunun bu günlerde çok popülerlik kazandığını biliyorum.Gerçekten denemeyi düşünüyorum.Umarım biri bana değerli bilgiler verebilir.
Read more : Kumar oyunları | Görüntüleme : 80 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Diğer

NASS'ın TRAJİK SONU.. Dr. Noyan UMRUK

NASS'ın TRAJİK SONU... :taz:
Dr. Noyan UMRUK

"MB politika faizini 500 baz puan artırdı"

İddia ediyorum ben ekonomistim diyenler sebep, faiz neticedir...

2018' de % 8,5 olan faiz oranı artarda 9ncu kez yükseltilmek zorunda kalındı...

Adeta dizi film izliyoruz... Yeterli olmazsa devamı gelecek aylara...

TCMB, seçim öncesi beklemeyen bir hamle ile sürpriz bir kararla politika politika faiz oranını 500 baz puan arttırdı.

Böylece %45 olan cari faiz ...
Read more : NASS'ın TRAJİK SONU.. Dr. Noyan UMRUK | Görüntüleme : 78 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Fostering Creativity and Critical Thinking with ChatGPT Free Online

In the evolving landscape of education and professional development, fostering creativity and critical thinking is paramount. ChatGPT Free Online, as an advanced AI-driven platform, offers a unique avenue for nurturing these essential skills. Its capabilities extend beyond mere information retrieval, providing a dynamic environment where users can explore ideas, challenge assumptions, and engage in complex problem-solving activities. Here’s how ChatGPT Free Online is becoming a pivotal tool in cultivating creativity and critical thinking.

Encouraging Exploration ...
Read more : Fostering Creativity and Critical Thinking with ChatGPT Free Online | Görüntüleme : 61 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel - Güncel Konular

KAVRAM ve KAVGASI

KAVRAM ve KAVGASI
Şu ‘çeviri’ konusuna biraz daha yakından bakalım.
Yargıtay Onursal Başkanı Sami Selçuk, başka makale ve kitaplarında söz etmiş olabileceği gibi, Tele 1 televizyonuna verdiği söyleşide şunları söylüyordu:
“Hukuk bir kavramlar dilidir. Eğer kavramların ‘içeriği’ni bilemiyorsanız, tanımdan hareketle yanlış bir izlenim edinebilirsiniz.” Örneğin ‘duruşma’ güzel bir çeviri olup, halk ozanlarının atışmaları gibi, tarafların birbirlerinin görüşlerinin yüz yüze ve karşılıklı olarak sunulmasına benzetilebilir.” Ne var ki örneğin Fransızca’daki ‘audience’ sözcüğü ‘ilgiyle dinleme’ anlamına gelse ...
Read more : KAVRAM ve KAVGASI | Görüntüleme : 63 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Tartışma ve Fikir Meydanı

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x