Zaman: Prş Mar 28, 2024 17:32

News News of Duyurular

Site map of Duyurular » Dizin : Duyurular

Sitemiz hakkında duyurular buradan bildirilecektir..

Millimiz için zafer, Hocalı kurbanları için adalet!

Değerli arkadaşımız,

Dünya Kupası 2010 grup elemelerinde 14 Ekim’de Bursa Atatürk Stadyumu’nda oynanacak Türkiye-Ermenistan maçına Ermenistan cumhurbaşkanı, savaş suçlusu Serj Sarkisyan’ın da gelmesi bekleniyor. Dış güçler tarafından bu ziyaret hoşgörü ve iyi niyet jesti gibi nitelendirilse de, bizler, şehitlerimizin kanıyla kutsallaşmış, Osmanlı Devletinin kurulduğu Anadolu topraklarına yüzlerle Türkün, çocuklarımızın, anne ve babalarımızın katili olan birisinin (http://tr.wikipedia.org/wiki/Serj_Sarkisyan) geldiğini UNUTMAMALIYIZ!

Vatansever, insansever vatandaşlarımızı bu ziyarete dinç tepkisini göstermeye davet ediyoruz! Sarkisyan ...
Read more : Millimiz için zafer, Hocalı kurbanları için adalet! | Görüntüleme : 1494 | Yanıtlar : 1

"Hangi Dünya Düzeni" Kasım Ayında Kitapçılarda

"Hangi Dünya Düzeni" Kasım ayında kitapçılarda...

http://www.banuavar.com.tr/?pg=news&id=69

Resim
Read more : "Hangi Dünya Düzeni" Kasım Ayında Kitapçılarda | Görüntüleme : 1683 | Yanıtlar : 0

Tertibe Karşı 100 Bin Ses - Yurtseverlik Suçsa Beni De Alın!

AYDINLARDAN ERGENEKON MAHKEMESİNE DİLEKÇE:

Yurtseverlik suçsa Beni de alın!

“İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’ne

Suç: Atatürk Devrimlerini savunmak, vatanı ve milleti canından çok sevmek.

Suç tarihi: Halen devam etmektedir. İtiraf ediyorum! Ben de Atatürk Devrimlerini taammüden savunuyorum, vatanımı ve milletimi canımdan çok seviyorum.

Eğer bu suçsa, beni de alın, beni de yargılayın!”

http://www.aydinlik.com.tr/

“İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’ne

Suç: Atatürk Devrimlerini savunmak, vatanı ve milleti ...
Read more : Tertibe Karşı 100 Bin Ses - Yurtseverlik Suçsa Beni De Alın! | Görüntüleme : 4793 | Yanıtlar : 17

İzlencenin Adı "Güncel Meydan" Değil, "Veryansın"dır

Düzeltme Duyurusu:

İzlencenin Adı "Güncel Meydan" Değil, "Veryansın"dır

Ajans5.com adlı genel ağ haber sitesinde yayınlanan ve bazı haber sitelerinde de aynı biçimde yayınlanan haberde, yazar Nihat Genç'in ART'deki izlencesinin adı "Güncel Meydan" olarak geçirilmiştir. Doğrusu "Veryansın" olacaktır. İlgili haberi yayınlayanların, daha dikkatli olmalarını önerir, haberin düzeltilmesini isteriz.

Güncel Meydan Yönetimi

İlgili Haberden Bir Kesit:

Genç’ten Kürt ve Ermeni açılımına en sert tepki.Daha önce sivri dili yüzünden Akşam ve SKY Türk’te sorunlar yaşayan Genç ART ...
Read more : İzlencenin Adı "Güncel Meydan" Değil, "Veryansın"dır | Görüntüleme : 1931 | Yanıtlar : 0

Siyaset İhanete Düştü - Erdal SARIZEYBEK

Siyaset İhanete Düştü, Artık Kuşatıldık - Erdal SARIZEYBEK

İZLE

Görüntü ve Resim Geçiş Sunumunu/Saydam Gösterisi

İNDİR

• Şifreyi girerken, kopyalayapıştır yapmadan elden giriniz.
  • Görüntü gözükmüyorsa ya da şifreyi girdikten sonra çalışmıyorsa, sayfayı yenileyiniz.

Read more : Siyaset İhanete Düştü - Erdal SARIZEYBEK | Görüntüleme : 1851 | Yanıtlar : 4

VIMEO Görüntüleri VIMEO Tarafından Silinecektir

Üzüntüyle duyuruyoruz; VIMEO görüntü paylaşım sitesine yüklediğimiz görüntüler, VIMEO tarafından silinecektir. Ne dendiyse, ne edildiyse birden akıllarına gelmiş görüntülerin kurallara aykırı olduğu...

Çözünürlüğü yüksek ve boyutu büyük 152 görüntü, hazırlamada ve yüklemede çekilen târifi zor sıkıntının tam zıttı bir rahatlıkla silinecek.

Daha önceden de başımıza birçok kez gelmiş olan bu hâdisenin, -tecrübelerimize dayanarak söyleyebiliriz ki- birilerinin yönlendirmesiyle, daha doğrusu gammazlaması sonucu gerçekleştirildiği kanaatindeyiz, hatta bundan eminiz.

Yapacak bir şey yok, sağlık olsun. Mücadeleye devam edeceğiz. ...
Read more : VIMEO Görüntüleri VIMEO Tarafından Silinecektir | Görüntüleme : 5527 | Yanıtlar : 28

21 Haziran - İzmir Gündoğdu'da Cumhuriyet Mitingi

Resim

İzmir'de Cumhuriyet Mitingi

Cumhuriyet Mitingi 21 Haziran Pazar günü yapılacak.

17 Mayıs’ta Ankara Tandoğan Meydanı’nda yapılan Cumhuriyet Mitingi’nin ardından bu kez de 21 Haziran Pazar günü İzmir’de Gündoğdu Meydanı’nda Cumhuriyet Mitingi düzenlenecek.

Cumhuriyet İçin Güçbirliği Grubu’nun Dönem Sözcüsü Avukat Erdoğan Özer, yaptığı yazılı açıklamada, “Sınırlarımız mayın temizleme gerekçesiyle yabancı devletlere kiralanmak isteniyor. Ekonomik kriz giderek derinleşiyor, işsizlik artıyor. Anayasa Mahkemesi, Yargıtay ve Danıştay’ın yapısında değişiklikler planlanıyor. Ergenekon tertibinin yeni dalgaları dillendirilirken, Deniz Feneri’nin tercümeleri ...
Read more : 21 Haziran - İzmir Gündoğdu'da Cumhuriyet Mitingi | Görüntüleme : 3481 | Yanıtlar : 10

Dinle Çocuk

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Tüm Yurtseverlere Kutlu Olsun

http://www.tsk.mil.tr/10_ARSIV/10_4_Diger_Haberler/2009/23_nisan/4.jpg

Read more : Dinle Çocuk | Görüntüleme : 1807 | Yanıtlar : 1

Kardeş Azerbaycan ve Kıbrıs için e-posta etkinliği

Değerli Devlet Temsilcim,

Son günlerde Ermenistan ile sınırların açılması ihtimali medyada veya bazı sivil toplum kuruluşlarında gündeme gelmektedir. Aşağıdaki gerçekleri göz önünde bulundurduğumuzda bu ihtimali bir daha değerlendirmemiz gerektiğini düşünüyorum:

Türkiye Ermenistan ile yakınlaşmak için her adım attığında karşı taraftan bir olumlu adım görememektedir. Futbol diplomasisi ile gelişme kaydeden yakınlaşma (tek taraflı) bile Ermeni yetkililerin önceliklerinden vazgeçmeyeceği söylemleri ile noktalanmıştır. Ermenistan halen de Türkiye’nin toprak bütünlüğünü tanımamaktadır ve Ağrı Dağını resmi belgelerinde bile milli sembol ...
Read more : Kardeş Azerbaycan ve Kıbrıs için e-posta etkinliği | Görüntüleme : 2559 | Yanıtlar : 8

YANKEE İstanbul'da, Sen NEREDESİN? | Haçlı Emperyalizmine Ka

YANKEE İSTANBUL’da.

7 NİSAN 2009 SALI
Haçlı Emperyalizmine karşı
BİRLEŞİYORUZ

TÜRK GENÇLİĞİ OLARAK;

Türkiye’nin Türkiye’den yönetilmediğini,
Batı Emperyalizminin zalim yüzünü,
Milli Mücadelemizi,
Çanakkale’yi ve Gazze’yi,
6. FİLO’yu

Milletimize Hatırlatmak,

Ve

Geldikleri gibi gitmeleri adına ‘’KAPIYI’’ göstermek için

BULUŞUYORUZ…

Buluşma Yeri ; BEYOĞLU GALATASARAY LİSESİ ÖNÜ
Saat ; 11.30

Milli Kuvvetlerin BİRLEŞMESİ için ayrıca büyük bir özen ile orda olacağız.

TGB'nin organize ettiği bu eylemi MKO(Milli Kurtuluş OLUŞUMU)da destekliyor.
Katılacak arkadaşlar ''info@millikurtulus.com ...
Read more : YANKEE İstanbul'da, Sen NEREDESİN? | Haçlı Emperyalizmine Ka | Görüntüleme : 2271 | Yanıtlar : 5

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x