Zaman: Prş Mar 28, 2024 23:12

News News of Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Site map of Öneri, İstek ve Şikayetleriniz » Dizin : Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Sitemiz hakkındaki öneri ve şikayetlerinizi buradan bildirebilirsiniz...

Dinimiz İle İlgili Bir Bölümü Nerede Bulabilirim?

Merhaba Arkadaşlar Siteye yenı uye olmama ragmen yayınları , göruntulu yayınları uzun zamandır takip ediyorum. Merak ediyorum sitede İslam dini ile ilgi bir bölüm neden bulunmuyor. Eğerki br mucadele verılecekse ( kı suan ülkemizdeki durumu analkiz edip mücadeleye başlayan hiçbir olusumda bunu goremıyorum ) kültürümüzü ve dinimizi gormeden kabul edip sahiplenmeden yapılacak bır mucadelenın kazanılması imkansızdır.

Nitekim Milli Mücadele yıllarındaki Savaş ve mücadelelerde inanç başarıda büyük bir yer tutmuştur. Sitedeki genel havadan ben dini gormeyen ...
Read more : Dinimiz İle İlgili Bir Bölümü Nerede Bulabilirim? | Görüntüleme : 1551 | Yanıtlar : 4

R6025 INTERNET EXP. HATASI

Saygıdeğer GM site yöneticileri bugün sabahtan itibaren gm sitesine girdikten kısa bir süre sonra internet explorer tarafından R6025 hatası veriliyor ve ınt.exp. kapanıyor. Bu durum gördüğüm kadarıyla GM sitesine girince oluyor. diğer sitelerde bir sorun yok. bu can sıkıcı durum hakkında bilginiz var ise paylaşırsanız sevinirim. NAMRUNKALESİ
Read more : R6025 INTERNET EXP. HATASI | Görüntüleme : 1776 | Yanıtlar : 2

Avrasya Tv Erdal Sarızeybek 29 Eylül 2010

arkadaşlar Erdal Sarızeybek 29 eylül akşam 21:00 gibi Art de gündem özel programındaydı.bu programın kaydı elinde olan varsa çok makbule geçecek.
Read more : Avrasya Tv Erdal Sarızeybek 29 Eylül 2010 | Görüntüleme : 1654 | Yanıtlar : 0

Konu silinsin artık lütfen

said-i-kurdi-nin-turk-dusmanligi-t19127.html

Sitedeki yukarıdaki linke ait olan konu doğrulukla uzaktan yakından alakası yoktur.Doğrulugu ispatlanamaz.Yalan ve yanlış konuyu sitede barındırmayın.O konuyu kilitleseniz dahi konu orada durdugu sürece hala insanların düşüncelerini bulanıklaştırmaya yetiyor.Tüm yorumlarıyla konuyu siliniz lütfen.
Anlayışınız için teşekkürler.İyi çalışmalar...
Read more : Konu silinsin artık lütfen | Görüntüleme : 1525 | Yanıtlar : 1

Buğün Avrasya TV'deki Yayın..

Merhabalar, bir isteğim olacaktı.

Banu Avar'ın "Yeni Dünya Düzeni" adlı seri çekimlerinin bu sitede de mevcut olan 6 bölümü (burdaki: banu-avar-la-dunya-duzeni-f312.html) arşivimde var. Ancak özellikle buğün Avrasya TV de yayınlanan bir dünya düzeni programını bulamuyorum. Sizlerden ricam o programı mümkünse paylaşmanızdır.

Programda dikkatimi çeken bir sahnesinde; dönemin ABD kurmaylarından birisinin Lozan'ı M.Kemal'in akıl almaz kurnazlığıyla planlayıp Batı'ya adeta dayatmasından bahsediyordu..

Şimdiden ilğilenenlere teşekkürler.
Read more : Buğün Avrasya TV'deki Yayın.. | Görüntüleme : 1764 | Yanıtlar : 2

4shared sorunu!

Merhaba arkadaşlar. Buraya 4shared.com'dan nasıl görüntü eklenir, bileniniz var mı?
Read more : 4shared sorunu! | Görüntüleme : 1555 | Yanıtlar : 0

Veohtv Sorunsalı?

İyi günler ben win7 kullanıcısıyım. Online videoların hiç birini izleyemiyorum. Nedeni; Veohtv programının sistem gereksinimleri tarafından desteklenmemesidir.

Bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum. Çok begendiğim videoları işletim sistyemim yüzünden izleyemiyorum. Videoları indirmekte benim için çözüm değil. Keşke daha genel bir medya oynatıcısı ekleseydiniz.. Bunun düzeltileceğini umut ediyorum, iyi çalışmalar.
Read more : Veohtv Sorunsalı? | Görüntüleme : 1566 | Yanıtlar : 3

Bu Sitede Sol ve Sosyalizm Yaymacası Neden Çokça?

Yakınıyorum...
Sesimi herkes duysun istiyorum!

Bu sitedeki "sol ve sosyalist bakış açısı" yaymacasından yakınıyorum!

Efendim, birileri tutuyor birilerine, okunacaklar listesi sunuyor! Ancak o birileri -neden ise- önderleri, oluşumları ve amaçları ile ilgili kendilerine yöneltilen savları -okur-yazar olmalarına karşın- iki satırda savuşturamıyorlar bir türlü!

Savlar ortada!
Yanıt yok!

Öncelik ile belirtmek isterim ki, bugüne kadar yazılmış yazgıya sözümüz yok...
Bizimki -Allah'ın izni ile- bugüne ve bundan sonrasına...

Şuradan dolanalım yakınma konumuza: Firavundan da eski zamanlardan beri, ...
Read more : Bu Sitede Sol ve Sosyalizm Yaymacası Neden Çokça? | Görüntüleme : 3295 | Yanıtlar : 15

Nasıl (dur) diyeceğim?Neler oluyor?

Herkese merhaba,
Belki biraz uzun olacak ama çok doluyum arkadaşlar...

Bir forum sitesinde belgesel araştırıyordum ve Banu Avar ismine rastladım.Yapmış olduğu programları indirdim ve izledim.Zaten ülkemizi yönetenler (aslında kendilerini bile yönetemeyenler) ve ülkeyi yavaş yavaş satanlar yüzünden sinir krizleri geçiriyordum,birde üzerine Banu Avar ın programlarını izleyince,tümden kanser oldum.
Buradan takip edip,bilgilenebiliyoruz ama bu yarayı nasıl kapatacağız?Tepkimi artık bir yerlerde msj yazarak göstermek istemiyorum.Katılabileceğimiz her hangi bir toplantı yada benzeri birşey varmı?
Seçimlerdede istediğimiz insanları seçemiyoruz.Oy ...
Read more : Nasıl (dur) diyeceğim?Neler oluyor? | Görüntüleme : 1620 | Yanıtlar : 1

16 Mayıs 2010 Pazar , Kurtul Altuğ, Ulusal Kanal,Politikanın

16 Mayıs 2010 Pazar , Kurtul Altuğ, Ulusal Kanal, “Politikanın Nabzı”,Prof.Dr.Anıl Çeçen adli programinin kaydi varsa yayinlamaniz mumkun mudur? Saygilarimla
Read more : 16 Mayıs 2010 Pazar , Kurtul Altuğ, Ulusal Kanal,Politikanın | Görüntüleme : 1631 | Yanıtlar : 0

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x